Niestety, ta okazja już wygasła
12 monet za zakup narzędzi ogrodniczych (MWZ 200 zł)
190° Zakończono

12 monet za zakup narzędzi ogrodniczych (MWZ 200 zł)

Allegro Okazje
21
190° Zakończono
12 monet za zakup narzędzi ogrodniczych (MWZ 200 zł)
maj 7. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Allegro rozdaje 12 monet za za zakup narzędzi ogrodniczych (MWZ 200 zł).

Aby otrzymać dodatkowe Monety:
1. Kup i opłać w jednej płatności zakupy za minimum 200 zł (bez kosztów przesyłki) w kategorii Narzędzia ogrodnicze.
2. W ciągu 6 dni przejdź do zakładki Monety, gdzie kliknij w [odbierz].
3. Na Twoje konto wpadną dodatkowe Monety.


Promocja trwa od 6 do 8 maja. W czasie jej trwania możesz zgarnąć maksymalnie 12 Monet.

REGULAMIN
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
21 Komentarzy
6% szału nie ma ale zawsze coś, akurat sezon się rozpoczyna - plus
Walić Allegro. Co 3 miesiące podwyżka opłat i prowizji. Już dawno usunąłem z Zakładek.
allium.sapiens07/05/2019 13:06

Walić Allegro. Co 3 miesiące podwyżka opłat i prowizji. Już dawno usunąłem …Walić Allegro. Co 3 miesiące podwyżka opłat i prowizji. Już dawno usunąłem z Zakładek.


Wiesz dlaczego tak robią?

Bo mogą...

Nie ma i jak na razie nie zapowiada się aby była jakaś realna konkurencji dla alledrogo....

Szkoda bo faktycznie mają złodziejskie prowizje.
Pankracy66607/05/2019 13:10

Wiesz dlaczego tak robią?Bo mogą...Nie ma i jak na razie nie zapowiada się …Wiesz dlaczego tak robią?Bo mogą...Nie ma i jak na razie nie zapowiada się aby była jakaś realna konkurencji dla alledrogo....Szkoda bo faktycznie mają złodziejskie prowizje.


eBay ma jeszcze większe, do tego mogą cię tam łatwo z kasy okraść.
popszcz07/05/2019 13:29

eBay ma jeszcze większe, do tego mogą cię tam łatwo z kasy okraść.


Akurat jeśli chodzi o zwrot kasy z PayPala to dostajesz ją bezwarunkowo po zgłoszeniu, że ktoś Cię oszukał i bez latania po posterunkach i potem to PayPal ściga oszusta a nie Ty. A Allegro ma jako hasło:" My nie bierzemy odpowiedzialności, my bierzemy kasę" I tyle.
Na ebayu sprzedaję i kupuję od lat i nigdy nie miałem problemu ze zwrotem kasy w przypadku oszustwa i nie trwało to dłużej niż miesiąc.
Jak się nie handluje jakimiś śmieciami tylko pełnowartościowym towarem to na eBay sprzedasz więcej i drożej, bo kupujących masz z całej Europy.
Edytowane przez: "allium.sapiens" maj 7. 2019
allium.sapiens07/05/2019 13:36

Akurat jeśli chodzi o zwrot kasy z PayPala to dostajesz ją bezwarunkowo po …Akurat jeśli chodzi o zwrot kasy z PayPala to dostajesz ją bezwarunkowo po zgłoszeniu, że ktoś Cię oszukał i bez latania po posterunkach i potem to PayPal ściga oszusta a nie Ty. A Allegro ma jako hasło:" My nie bierzemy odpowiedzialności, my bierzemy kasę" I tyle.Na ebayu sprzedaję i kupuję od lat i nigdy nie miałem problemu ze zwrotem kasy w przypadku oszustwa i nie trwało to dłużej niż miesiąc.Jak się nie handluje jakimiś śmieciami tylko pełnowartościowym towarem to na eBay sprzedasz więcej i drożej, bo kupujących masz z całej Europy.


To chyba mało wiesz i mało widziałeś, koleś napiszę do PayPala że dostał podróbkę albo nie doszło i nie masz towaru ani kasy. Do tego kasa długo zablokowana i bardzo wysokie prowizje, dużo ukrytych z paypalem. Raz tam coś sprzedałem i bez rewelacji, tylko to był towar niszowy (droga limitowana klawiatura mechaniczna), więc innego wyjścia nie miałem.
allium.sapiens07/05/2019 13:06

Walić Allegro. Co 3 miesiące podwyżka opłat i prowizji. Już dawno usunąłem …Walić Allegro. Co 3 miesiące podwyżka opłat i prowizji. Już dawno usunąłem z Zakładek.


I gdzie kupujesz taniej lub sprzedajesz? Gdzie masz taki wybór?
widmo8207/05/2019 13:54

I gdzie kupujesz taniej lub sprzedajesz? Gdzie masz taki wybór?


Przy odrobinie wysiłku ( intelektualnego) da się. Wbrew pozorom Allegro nie jest ani najtańsze ani najbezpieczniejsze ani nie oferuje najlepszych towarów. A Ty płacz i płać.
popszcz35 min

To chyba mało wiesz i mało widziałeś, koleś napiszę do PayPala że dostał po …To chyba mało wiesz i mało widziałeś, koleś napiszę do PayPala że dostał podróbkę albo nie doszło i nie masz towaru ani kasy. Do tego kasa długo zablokowana i bardzo wysokie prowizje, dużo ukrytych z paypalem. Raz tam coś sprzedałem i bez rewelacji, tylko to był towar niszowy (droga limitowana klawiatura mechaniczna), więc innego wyjścia nie miałem.


Hah no jak raz tam coś sprzedałeś to faktycznie wiesz więcej i więcej widziałeś.
Pozdrawiam i szanuję takie doświadczenie
allium.sapiens07/05/2019 14:17

Przy odrobinie wysiłku ( intelektualnego) da się. Wbrew pozorom Allegro n …Przy odrobinie wysiłku ( intelektualnego) da się. Wbrew pozorom Allegro nie jest ani najtańsze ani najbezpieczniejsze ani nie oferuje najlepszych towarów. A Ty płacz i płać.


jestem po nocce, odpowiesz na zadane pytanie czy będziesz kręcił?
Jak sie płaci kartą za zakupy i dzwoni przed zakupem do sprzedawcy to jest stosunkowo bezpiecznie. Mówię z 19letniego doświadczenia i po jednej (wygranej) sprawie sądowej, gdzie ktoś myślał, że u ratuje go niska szkodliwość społeczna.
widmo8207/05/2019 14:29

jestem po nocce, odpowiesz na zadane pytanie czy będziesz kręcił?Jak sie pł …jestem po nocce, odpowiesz na zadane pytanie czy będziesz kręcił?Jak sie płaci kartą za zakupy i dzwoni przed zakupem do sprzedawcy to jest stosunkowo bezpiecznie. Mówię z 19letniego doświadczenia i po jednej (wygranej) sprawie sądowej, gdzie ktoś myślał, że u ratuje go niska szkodliwość społeczna.


Odpowiedź jest prosta i banalna. W internecie. Allegro, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest jedynym miejscem, gdzie można zrobić zakupy online. Nie jest również najtańszym ani najbezpieczniejszym z takich miejsc. każdy ma inne doświadczenie, ale najgorsze jest zamykanie sie w jednej skorupie i przekonywanie całego świata, że to najlepsze miejsce pod słońcem.
allium.sapiens07/05/2019 15:02

Odpowiedź jest prosta i banalna. W internecie.


Tak jak myślałem, bijesz piane i nie masz pojęcia o czym piszesz. Zadałem konkretne pytanie więc gdzie konkretna odpowiedz?
Edytowane przez: "widmo82" maj 7. 2019
widmo8207/05/2019 15:04

Tak jak myślałem, bijesz piane i nie masz pojęcia o czym piszesz. Zadałem k …Tak jak myślałem, bijesz piane i nie masz pojęcia o czym piszesz. Zadałem konkretne pytanie więc gdzie konkretna odpowiedz?


Jakiej konkretnej odpowiedzi oczekujesz? Mam Ci zrobić listę dziesiątek sklepów online, gdzie zrobiłem zakupy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Wyszczególnić dla poszczególnych towarów ceny jakie zapłaciłem i porównać je z cenami na Allegro? Wybacz, ale nie wydaje mi się, aby miał poświęcić na to choćby minutę aby Cię zadowolić. Albo Allegro albo śmierć? Idź spać. faktycznie potrzebujesz snu. Twoja sprawa, gdzie wydajesz pieniądze, jeśli je zarobiłeś. A nawet jeśli ukradłeś, tez mnie to wali, bo nie mnie. Chyba, że żyjesz z zasiłku, na który idą moje podatki. Ale cóż. Nie ma systemu idealnego.
Edytowane przez: "allium.sapiens" maj 7. 2019
allium.sapiens07/05/2019 15:09

Jakiej konkretnej odpowiedzi oczekujesz? Mam Ci zrobić listę dziesiątek sk …Jakiej konkretnej odpowiedzi oczekujesz? Mam Ci zrobić listę dziesiątek sklepów online, gdzie zrobiłem zakupy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Wyszczególnić dla poszczególnych towarów ceny jakie zapłaciłem i porównać je z cenami na Allegro? Wybacz, ale nie wydaje mi się, aby miał poświęcić na to choćby minutę aby Cię zadowolić. Albo Allegro albo śmierć? Idź spać. faktycznie potrzebujesz snu. Twoja sprawa, gdzie wydajesz pieniądze, jeśli je zarobiłeś. A nawet jeśli ukradłeś, tez mnie to wali, bo nie mnie. Chyba, że żyjesz z zasiłku, na który idą moje podatki. Ale cóż. Nie ma systemu idealnego.


Widać że mało kupujesz i jeszcze mniej sprzedajesz
widmo8207/05/2019 16:30

Widać że mało kupujesz i jeszcze mniej sprzedajesz


Jest zasadnicza róznica pomiędzy "widać" a "wydaje mi się", której, widać, Ty nie widzisz.
allium.sapiens07/05/2019 17:25

Jest zasadnicza róznica pomiędzy "widać" a "wydaje mi się", której, wida …Jest zasadnicza róznica pomiędzy "widać" a "wydaje mi się", której, widać, Ty nie widzisz.


Tobie tylko wydaje się, ze tego nie widać
widmo8207/05/2019 17:34

Tobie tylko wydaje się, ze tego nie widać


Nie napisałem, że nie widać i wyraźnie to widać jak się umie czytać.
allium.sapiens07/05/2019 17:44

Nie napisałem, że nie widać i wyraźnie to widać jak się umie czytać. ; …Nie napisałem, że nie widać i wyraźnie to widać jak się umie czytać.


Chciałeś coś mądrego napisać i znów nie wyszło.
widmo8207/05/2019 17:46

Chciałeś coś mądrego napisać i znów nie wyszło.


Sprostowałem tylko to co napisałeś, bo napisałeś bzdurę. Trudno to rozpatrywać w kategorii wyszło/nie wyszło. Raczej Tobie nie wyszło, kiedy to pisałeś
Kup se tę łopatę i idź kopać... zakop głęboko te 12 monet, tak, żeby nikt nie widział.
Handel na Allegro to może być Twoja życiowa szansa
Edytowane przez: "allium.sapiens" maj 7. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst