Niestety, ta okazja już wygasła

11.06 Dzień Otwarty w Hucie Warszawa ...

cze 2. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

... czyli DARMOWE zwiedzanie, niedostępne na co dzień.
Zainteresowani mogą zarejestrować swój udział w wycieczce po hucie na stronie: hutawarszawazaprasza.com. Start zapisów 9 czerwca o godzinie 9:00.
UWAGA: wejściówki rozchodzą się zwykle jak świeże bułeczki, warto więc odświeżyć stronę w punkt 9:00. Dokładny czas można znaleźć na time.is/
Huta udostępnia się do zwiedzania przeważnie raz do roku + w Noc Muzeów Huta udostępnia do zwiedzania schron przeciwatomowy.

Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na bezpieczeństwo zwiedzających. Uczestnicy muszą mieć ukończone 15 lat. Wstęp do huty tylko w długich spodniach i pełnym obuwiu na płaskim obcasie. Wszyscy uczestnicy otrzymają kaski i strój ochronny oraz zostaną zapoznani z przepisami BHP. Zwiedzanie trwa ok 2 godzin.

Trasa wycieczki obejmuje stalownię i walcownię, która obecnie jest jedną z najnowocześniejszych linii walcowniczych w Europie. W jej budowę koncern ArcelorMittal, największy na świecie producent stali, zainwestował 80 mln euro.

Warszawska huta jest nowoczesnym producentem stali, z powodzeniem konkurującym jakością produktów na rynku Unii Europejskiej. Huta produkuje stal na potrzeby przemysłu maszynowego, samochodowego, łożyskowego, śrubiarskiego oraz budownictwa.

540845_1.jpg


UWAGA !
Informacja wklejona poniżej dotyczy okazji: pepper.pl/pro…291
Dla zwiedzania w Warszawie jest inna strona rejestracji !! (oraz inny regulamin)
Aktualizacje społecznościowe
Santa
Polecam każdemu. Wycieczki te są bardzo ciekawe, a ogromne gabaryty urządzeń robią wrażenie. Polecam szczególnie stalownię, tam dzieje się cała "magia".
ArcelorMittal nie tylko w Warszawie robi dni otwarte. Odwiedzić będzie można również dawną Hutę Katowice w Dąbrowie Górniczej (2 lipca), kombinat w Krakowie (4 czerwca), jak i zakłady w Świętochłowicach (4 czerwca) i Sosnowcu (11 czerwca).

ROBIENIE ZDJĘĆ JEST ZABRONIONE!

27772-DGCnF.jpg
Najlepsze komentarze
37 Komentarzy
Prześlij Komentarz