11 marca DEADLINE wymiana punktów PAYBACK
114°Zakończono

11 marca DEADLINE wymiana punktów PAYBACK

7
mar 11. 2016
11 marca to przesunięta data wymiany przeterminowanych punktow starszych niz 3 lata - zalecam udać się z aktywną kartą na BP i zatankować. należy znać pin DDMM czyli data dzien miesiac wlasciciela.
punkciki schodza z salda momentalnie.
Aktualizacje społecznościowe
Liczbę punktów, które tracą dziś ważność, można sprawdzić po zalogowaniu się, na stronie z historią ich przyznawania. Dążymy dziś do takiego stanu:
236.jpg
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

7 Komentarzy
Zbanowany
A możesz rozwinąć swój tok myślenia bo zupełnie nie wiem o co ci chodzi
Ja tez nie wiem o co chodzi właśnie, raczej jak udasz sie na stacje i zatankujesz to punkty dostajesz a nie "schodzą z salda"
można płacić punktami na BP. 100 punktów to 1zł
Chyba chodzi mu o to, że punkty payback mają swoją ważność (zdaje się 3 lata?). No i dziś chyba ostatni dzień na ich wykorzystanie zanim przepadną. A puntkami payback można normalnie płacić u partnerów, a za przykład dał BP. Po prostu punkty wymieniają się na zł bodajże jako 100 pkt/1 zł
Dzięki wielkie za informację. Mi się przydała ta okazja, więc duży "+".
Również w Orange można doładować konto punktami Payback!
Autor
no chory jestem. chcialem napisac co napisalem. hejterom dziekuje za uwage. mowiac deadline na wymiane przeterminowanych punktow mialem dokladnie to na uwadze. bp jest podpowiedzia miejsca gdzie szybko procesuja i jest dobra konwersja pkt do zlotowki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst