208°
Zakończono
11 GB za 8 zł w Mobile Vikings
11 GB za 8 zł w Mobile Vikings

11 GB za 8 zł w Mobile Vikings

Cena:Cena:Cena:8zł
VIKejszyn czas start!

Abyście mogli do woli publikować swoje selfie prosto z plaży, wysyłać snapy z górskich szczytów, czy wrzucać filmiki na Insta z żeglugi po mazurskich jeziorach przygotowaliśmy dla Was specjalną paczkę Internetu! Podrzucamy też kilka aplikacji, znacznie ułatwiających i umilających podróżowanie.

Pamiętając o Waszych wakacyjnych potrzebach uruchamiamy ofertę VIKejszyn – 11 GB za 8 zeta!

Z oferty “VIKejszyn – 11GB za 8 zł” możecie skorzystać tylko raz. Promocja jest ważna od 5 lipca do końca sierpnia.

Pakiet możecie zakupić z dostępnych środków na Waszej karcie. Wystarczy zalogować się na swoim koncie na stronie internetowej www.mobilevikings.pl lub aktywować ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings – Viking App. 

Dodatkowa paczka Internetu jest idealnym rozwiązaniem, aby godnie rozpocząć wakacje! Bonus jest ważny 31 dni od momentu aktywacji. Możecie przedłużyć jego ważność doładowując swoje konto w ciągu 31 dni.

11 Komentarzy

Fajnie, bo bardzo tanio - 72gr / 1GB (w Orange na wakacje 1GB - 1zł, Virgin 1GB - 82gr) no ale minus że można tylko raz na całe wakacje włączyć 11GB.

Czy to bedzie dzialalo na karcie sim ktora mozna dostac za darmo od Viking Mobile (na ich stronie: Zostan Vikingiem->Co zamawiasz?:Internet mobilny)?

Autor

lukeczLip 5.

Czy to bedzie dzialalo na karcie sim ktora mozna dostac za darmo od Viking Mobile (na ich stronie: Zostan Vikingiem->Co zamawiasz?:Internet mobilny)?Chyba nie bo to działa w standardowej ofercie a nie internecie mobilnym. Możesz kupić zwykła kartę z numerem, załadować za 10 zł i aktywować i kupić za 8 zł 11 GB internetu.

nie wiem jak w tej chwili, ale całkiem niedawno był wybór przy zamawianiu darmowych czy ma być taryfa głosowa czy internetowa

Autor

szopenLip 5.

nie wiem jak w tej chwili, ale całkiem niedawno był wybór przy zamawianiu darmowych czy ma być taryfa głosowa czy internetowa

​Tyle ze na taryfie internetowej nie ma pieniędzy na koncie czyli nie można kupić tego pakietu.

Mogę się z Plusa przenieść do VM i kupić ten pakiet po doładowaniu z 8zł?

Autor

MSTRKRFT7 godz., 25 min

Mogę się z Plusa przenieść do VM i kupić ten pakiet po doładowaniu z 8zł?

​Tak, na kupno masz czas do końca sierpnia. Jak chcesz 19 zł za refa to napisz do mnie na priv lub na wykopie MichalQ20 lub Fb.com/jam…owo

najpierw musze zarejestrować kartę na imię i nazwisko?

Autor

MSTRKRFT8 godz., 7 min

najpierw musze zarejestrować kartę na imię i nazwisko?Tak, musisz zarejestrowac kartę w Plusie bo inaczej nie da się zmienić operatora.

JamnikowoLip 7.

Tak, musisz zarejestrowac kartę w Plusie bo inaczej nie da się zmienić operatora.


19zł wpadnie mi na konto?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst