11% cashback w Audioteka.pl (możliwe +25 zł) i inne sklepy @ Refunder
137°Zakończono

11% cashback w Audioteka.pl (możliwe +25 zł) i inne sklepy @ Refunder

8
kwi 27. 2016kwi 27. 2016
Refunder to konkurencja znanego już Szanownym Cebularzom serwisu PlanetPlus. Działa na podobnej zasadzie - logujesz się, przechodzisz do sklepu, od Twoich zakupów naliczany jest Ci zwrot. Jak uzbierasz minimum 45 zł, będziesz mógł wypłacić.

Gigantyczny cashback 11% w Audioteka
Specjalnie dla wszystkich użytkowników Refunder, Audioteka oferuje wyższy zwrot. Teraz dostaniemy 11% od wartości naszych zakupów. Wyjątkiem są zakupy z użyciem kodu rabatowego - w takim przypadku zwrot nie zostanie naliczony...

Aż 555 sklepów
Refunder chwali się, że współpracuje z 555 sklepami. To sporo więcej niż PlanetPlus. Są wśród nich sklepy różnej klasy i wielkości. Ale na szczęście nie zabrakło tych popularnych.

Możliwe dodatkowe 25 zł
Może nie popadnę Adminom ;-) jak napiszę Wam, że warto zarejestrować się z czyjegoś reflinka. W takim przypadku, po pierwszych zakupach za min. 50 zł, dostaniecie premię 25 zł. Swojego reflinka niestety w tym miejscu nie wkleję, bo nie pozwala na to regulamin Peppera...

  1. Rozrywka
Kategorie
  1. Rozrywka
8 Komentarzy

11% - "Gigantyczny"... serio?

Autor

@grz3slaw a widziałeś gdzieś większy cashback "na wszystko"?

fajnie jakbyście sukcesywnie pisali o współpracy z tym portalem @DoReMi nie dodałeś że cashback z ciągu 48 godzin od rejestracji ulega podwojeniu czyli w przypadku Audioteka 22 %

Autor

@staszek45 ja dopiero zaczynam zabawę z Refunder. Wygląda obiecująco.
O podwójnym cashbacku po rejestracji nie doczytałem. Szkoda, ale teraz już za późno...

Wyglada obiecująco ale po okresie promocyjnym,albo wykorzystaniu promocji 25 zł wypłata od 45 zł mnie trochę odstrasza:( tym bardziej że porównałem sklepy w których kupuje najcześćiej korzystając z planetplus i cashback się zdecydowanie różni np. 3 % eastend a w planetplus 5 %, nju mobile 50 zł a w refunder 32,50 zł.... itp.
Wypłata w planet plus od 20 zł i na dodatek są fajne promocje np. lany poniedziałek,konkurs koniec punktów ,kalendarz adwentowy,bonus pod choinkę 10 zł - fajnie się portal rozwija , no i jeszcze np. 20 % aliexpress chociaż sam nie skorzystałem bo nie miałem powodu tam nic kupować poprostu.

Czy można poprosić o reflink do rejestracji?

Z regulaminu:
"Użytkownicy Refunder korzystając z naszego serwisu wyrażają zgode na otrzymywanie treści o formie marketingowej w formie listownej, telefonicznej, listu email czy też w postaci sms-owej. W celu oferowania naszej usługi, dane personalne Użytkowników mogą być przekazane partnerom handlowym."

No to ładnie...

Ciekawe czy Refunder zagrozi Planetplus?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst