10zl przy zakupie za min 40zl drzewek i krzewow ogrodowych w biedronce
179°Zakończono

10zl przy zakupie za min 40zl drzewek i krzewow ogrodowych w biedronce

30zł40zł-25%Biedronka Okazje
8
kwi 9. 2018
Coś dla ogrodnikow

10zl przy zakupie za min 40zl drzewek i krzewow ogrodowych w biedronce
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

8 Komentarzy
Tuje i pozostałe krzewy może i warto.Drzewka owocowe mają już duże liście, przynajmniej u mnie w mieście. Jak posadzimy teraz to przemarzną, bo mają być jeszcze przymrozki. Znowu jak będziemy trzymać w domu żeby przeczekać przymrozki i zasadzimy późno to będą chorować. Lepiej kupić na allegro kopane na bieżąco.
Edytowane przez: "Victoremque" kwi 9. 2018
Victoremquekwi 9. 2018

Tuje i pozostałe krzewy może i warto.Drzewka owocowe mają już duże liście, …Tuje i pozostałe krzewy może i warto.Drzewka owocowe mają już duże liście, przynajmniej u mnie w mieście. Jak posadzimy teraz to przemarzną, bo mają być jeszcze przymrozki. Znowu jak będziemy trzymać w domu żeby przeczekać przymrozki i zasadzimy późno to będą chorować. Lepiej kupić na allegro kopane na bieżąco.


dzięki za poradę, a myślałem że dobrze że krzewy mają liścia
Kiedy będą przymrozki? Na dwa tygodnie ma być ciepło
Wszystkie krzewy kupione w ubiegłym roku w Biedronce poszły się... :-( Maliny, jeżyny, porzeczki, agrest. Zmarnowane pieniądze, praca w ogrodzie i czas. Tak jak pisze Victoremquebardziej się opłaca zaczekać kilka tygodni i kupować w szkółkach. Co z tego, ze oszczędzisz 2-3 zł na krzaku, jak i tak się zmarnuje za 2-3 tygodnie przy okazji jakiegoś przymrozku.
Propsy6kwi 9. 2018

Wszystkie krzewy kupione w ubiegłym roku w Biedronce poszły się... :-( Ma …Wszystkie krzewy kupione w ubiegłym roku w Biedronce poszły się... :-( Maliny, jeżyny, porzeczki, agrest. Zmarnowane pieniądze, praca w ogrodzie i czas. Tak jak pisze Victoremquebardziej się opłaca zaczekać kilka tygodni i kupować w szkółkach. Co z tego, ze oszczędzisz 2-3 zł na krzaku, jak i tak się zmarnuje za 2-3 tygodnie przy okazji jakiegoś przymrozku.


U nas to samo. Kupiliśmy na wiosnę kilka drzewek z biedronki i trzeba było je wszystkie później wykopać. Lepiej trochę dołożyć i zamówić z dobrego źródła.
Edytowane przez: "milijka" kwi 10. 2018
figielkwi 9. 2018

Kiedy będą przymrozki? Na dwa tygodnie ma być ciepło


Do zimnej zoski
no1geekkwi 10. 2018

Do zimnej zoski


czyli połowy maja?
W biedronce nie kupuje się krzaków. Jakość nieznana, odmiany losowe itd. W szkołkach można kupić praktycznie w tej samej cenie dużo lepsze sadzonki. Pień będzie 2-3 razy grubszy. Drzewo sądzi się na minimum kilkanaście lat, nie ma sensu cebulić na tym.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst