10PLN za wykonanie dwóch przelewów na telefon @ PKO BP
723°Zakończono

10PLN za wykonanie dwóch przelewów na telefon @ PKO BP

AvatarUsunięty667222
gru 2. 2016
Aktualizacja 1
Promocja przedłużona do 18 grudnia.
1. Zleć 2 przelewy na numer telefonu z aplikacji IKO o wartości min. 5 zł każdy.
2. Bank przeleje na Twoje konto 10 zł.


Z promocji możesz skorzystać, jeśli:

  • masz ukończone 13 lat i konto osobiste w PKO Banku Polskim
    Dodatkowo osoby pełnoletnie muszą wyrazić zgodę marketingową na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów.
  • Zleciłeś przelew na telefon w okresie promocji i nie korzystałeś z usługi przelewów na numer telefonu z dowolnej wersji aplikacji IKO połączonej z kontem w PKO Banku Polskim (w tym Inteligo) w okresie od 01.01.2016 r. do 02.11.2016 r. włącznie.

Promocja trwa od 03.11.2016 r. do 30.11.2016 r.

Regulamin promocji
Aktualizacje społecznościowe
10zł otrzyma pierwsze 6000 osób (PKO może zwiększyć tę liczbę do 10 000 uczestników - poinformuje wtedy o tym na stronie).
10zł zostanie przelane maksymalnie w ciągu 14 dni od zakończenia promocji.

Nie trzeba robić przelewów do osoby, która ma też PKO/Inteligo: "Przelewów na telefon o wartości pojedynczego
przelewu minimum 5,00 (słownie: pięć) zł do innego użytkownika Aplikacji IKO lub na rachunek w innym banku obsługującym Przelewy na telefon w ramach systemu BLIK"
A te inne banki obsługujące przelewy na telefon w ramach systemu BLIK to: PKO BP, BZ WBK, mBank, ING Bank Śląski, Bank Millenium. Właściciel konta w jednym z tych banków musi najpierw zarejestrować swój numer telefonu do odbioru przelewów na telefon. Dzięki temu pieniądze zostaną przesłane natychmiastowo.
PKO OkazjePozostałe oferty
22 Komentarze
Zbanowany
To ktoś jeszcze ma tam konto?
anna666lis 3. 2016

To ktoś jeszcze ma tam konto?


W Inteligo owszem, a tego też dotyczy promocja
Wysłałem dwa przelewy na telefon (w rodzinie :P ) i zobaczymy przy przyznają (Inteligo, nigdy nie korzystałem z tej funkcji w iKO).
anna666lis 3. 2016

To ktoś jeszcze ma tam konto?A czemu nie? Mam w Inteligo od 2008 roku konto i cały czas jest ta sama oferta, wystarczy wydać 100zł kartą (wcześniej chyba było, żeby w dniu naliczania odsetek było min 100zł na koncie to wtedy konto za darmo; więc proste warunki darmowego konta) by było wszystko (łącznie z kartą) za darmo - świetne konto.
SEOlis 3. 2016

A czemu nie? Mam w Inteligo od 2008 roku konto i cały czas jest ta sama …A czemu nie? Mam w Inteligo od 2008 roku konto i cały czas jest ta sama oferta, wystarczy wydać 100zł kartą (wcześniej chyba było, żeby w dniu naliczania odsetek było min 100zł na koncie to wtedy konto za darmo; więc proste warunki darmowego konta) by było wszystko (łącznie z kartą) za darmo - świetne konto.

​Bankomaty widzę tylko PKO i BZWBK - nie wyobrażam sobie już szukania swojego bankomatu żeby móc wypłacić gotówkę bez prowizji.
ralkolis 3. 2016

​Bankomaty widzę tylko PKO i BZWBK - nie wyobrażam sobie już szukania swoj …​Bankomaty widzę tylko PKO i BZWBK - nie wyobrażam sobie już szukania swojego bankomatu żeby móc wypłacić gotówkę bez prowizji.Tak wspomniał kolega SEO konto/karta/przelewy/sms/zdrapki jest w sumie za darmo... Jedyna opłata jaką się ponosi miesięcznie, to 4zł za możliwość wypłaty z każdego bankomatu bez prowizji...
Czy przelewy mogą być 2x na ten sam numer telefonu?
ralkolis 3. 2016

​Bankomaty widzę tylko PKO i BZWBK - nie wyobrażam sobie już szukania swoj …​Bankomaty widzę tylko PKO i BZWBK - nie wyobrażam sobie już szukania swojego bankomatu żeby móc wypłacić gotówkę bez prowizji.BLIK
Kto mądry ma konto w PKO... zdzierają tam na każdym kroku
@SEO Chciałbym uściślić termin wypłaty nagrody. Regulamin, Rozdział 4, § 5, pkt 2.:
"Premia zostanie wypłacona nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia następującego po dniu zakończenia Okresu promocji. Organizator ma również prawo wypłaty premii wcześniej, już Okresie promocji."
Dariolis 3. 2016

Kto mądry ma konto w PKO... zdzierają tam na każdym krokuW razie jakiegos mega krachu w bankowosci to posiadacze konta w PKO beda w miare bezpieczni a ci co maja konta gdzie indziej beda z niczym.
luque1lis 3. 2016

W razie jakiegos mega krachu w bankowosci to posiadacze konta w PKO beda w …W razie jakiegos mega krachu w bankowosci to posiadacze konta w PKO beda w miare bezpieczni a ci co maja konta gdzie indziej beda z niczym.


No takich bredni dawno nie czytałem.
Przelałem dwa razy po 5 zł na telefon żony i za chwilę z jej telefonu spowrotem na mój. Dostaniemy razem po 10zl?
Dariolis 3. 2016

No takich bredni dawno nie czytałem.

​Nie do końca brednie. Oni pozbywają się DB, a jeśli on by upadł Europa miała by wielki problem. Proszę spojrzeć na banki we Włoszech.
Dariolis 3. 2016

No takich bredni dawno nie czytałem.To sie kolego zdziwisz
luque1lis 10. 2016

To sie kolego zdziwiszŻyj dalej w nieświadomości...
Może PKO ma całą zgromadzoną kasę zabezpieczoną w złocie, że klienci są bezpieczni? Bo jak nie to i tak nic nie dostaniesz.
Zabezpieczenie w zlocie to może wiek temu banki miały
Trzeba czekać aż konsultant zadzwoni żeby aktywować BLIK na Inteligo.
Zrobiłem już ze 3 tyg temu i nie mi nie wpłynęło
U mnie to samo. Brak 10 zł..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy