10GB i 1000 minut za rejestrację numeru @ Orange
204°Zakończono

10GB i 1000 minut za rejestrację numeru @ Orange

19
cze 16. 2016
W Orange na kartę jak Nju mobile:


Za rejesrację numeru otrzymamy Bonus: składają się na niego dwa pakiety ważne przez 30 dni:

  • 1000 minut połączeń na polskie numery komórkowe i stacjonarne,
  • pakiet 10 GB.


Aby otrzymać bonus należy po zarejestrowaniu numeru w salonie Orange wysłać SMS o treści BONUS na numer 80028. Klienci mają na to 60 dni od momentu rejestracji.


Bonus przyznawany jest dla maksymalnie 20 kart SIM zarejestrowanych na dany numer PESEL.
Aktualizacje społecznościowe
19 Komentarzy
W przypadku Orange Free na Kartę bonus 10 GB jest dodawany do "głównego" pakietu danych?
Autor
mmppcze 16. 2016

W przypadku Orange Free na Kartę bonus 10 GB jest dodawany do "głównego" pa …W przypadku Orange Free na Kartę bonus 10 GB jest dodawany do "głównego" pakietu danych?


Regulamin jest tak okrojony, że brak tam takich informacji. Sam mam Orange Free, które przeniosłem w maju z Virgin Mobile, jednak jak wysłałem ten SMS to mi przyszło, że numer nie zarejestrowany, dziwne, bo myślałem że przy przenoszeniu z automatu numeru zarejestrują. Napisałem na support, dam znać co odpiszą w sprawie rejestracji, jak będę musiał iść do salonu to się przejdę niedługo.
Play przynajmniej daje wszystkim, nawet tym co się zarejestrowali dawno temu. A tu skąpią.
Daj spokój, czy plusy czy też minusy wpływają na atrakcyjność oferty? Dla mnie większym wyznacznikiem jest tytuł, lecę przez wszystkie i jeśli coś przykuje moja uwagę to wchodzę, korzystam. Nie ma co się spinać o temperaturę, przede wszystkim kieruje to do tych co wrzucili jakąś ofertę i są zmartwieni, że nie chwyciło. Nie przejmujcie się, szukajcie nowych, wrzucajcie na peppera. Na tym mogą skorzystać i inni. PS Oczywiście nie mam tu na myśli kolejnej oferty cebuli z Netto. Żart był śmieszny ale starczy. Dość smęcenia, idę oglądać mecz
Zbanowany
miesiac phi bez pozliwosci przedluzania tak jak w play... dziekuje postoje
Autor
anna666cze 16. 2016

miesiac phi bez pozliwosci przedluzania tak jak w play... dziekuje postoje


Skąd wiesz, że bez możliwości przedłużania? Sprawdziłaś, potwierdziłaś, że tak piszesz?
Zbanowany
SEOcze 16. 2016

Skąd wiesz, że bez możliwości przedłużania? Sprawdziłaś, potwierdziłaś, że … Skąd wiesz, że bez możliwości przedłużania? Sprawdziłaś, potwierdziłaś, że tak piszesz?
A jest mozliwosc?
buhahaha dobre poziom
Rejestrowałem nr w IDEA POP jeszcze za co dostałem chyba 10 minut rozmów 13 lat temu. Teraz wysłałem sms i odpisali że nr nie jest zarejestrowany.
Wg mnie dużo gorsze niż w Play, bo znając netowe promocje Orange, to tego nie przedłużysz, bo u nich wszystko jest oddzielnie rozliczne. A nawet jeśli by była taka możliwość, to i tak zapewne nieopłacalna, a już na pewno nie tak jak kody spod nakrętek...
Windwalker.Windwalkercze 16. 2016

Co za wieśniaki. Play daje prawie taką samą góvnianą promocję i na 10 kart …Co za wieśniaki. Play daje prawie taką samą góvnianą promocję i na 10 kart to jest orgazm, Orange daje coś podobnego na 20 kart to minusuja dziady kalwaryjskie.No cóż.
Play daje promocję dla każdego, nawet jeżeli numer był zarejestrowany parę lat temu (co zresztą owocuje większą premią) - orange daje tylko dla osób które zrobią to teraz.
W playu bonusy się przedłuży - w orange przepadną.
Podsumowując, albo masz problemy z postrzeganiem świata, albo jesteś zwykłym trolem. W obu przypadkach współczuje.
GieGrzescze 17. 2016

No cóż.Play daje promocję dla każdego, nawet jeżeli numer był zarej … No cóż.Play daje promocję dla każdego, nawet jeżeli numer był zarejestrowany parę lat temu (co zresztą owocuje większą premią) - orange daje tylko dla osób które zrobią to teraz.W playu bonusy się przedłuży - w orange przepadną.Podsumowując, albo masz problemy z postrzeganiem świata, albo jesteś zwykłym trolem. W obu przypadkach współczuje.

Nie zapoznawałem się z regulaminem bo nie ciekawi mnie promocja, internet mam a rozmowy są tanie jak barszcz. Ale jeżeli już ktoś jest zainteresowany to o ile nie ma konkretnego terminu ważności karty to Orange wypada tu mocno lepiej.

po pierwsze niezależnie od stażu dostaje sie taki sam bonus, jest możliwość zarejestrowania 20 (nie 10) kart co daje 200GB i 20 000 minut (O ile zdąży się to wykorzystać w jakimś okresie czasu w którym te pakiety można aktywować).


Mało konkretów na temat warunków jakie obowiązują ale wygląda to całkiem dobrze.
4. Do Bonusu są uprawnieni:
a. Abonenci aktywni w sieci Orange przed wejściem w życie niniejszego regulaminu
b. Abonenci, którzy aktywowali nową kartę SIM po wejściu w życie niniejszego regulaminu i dokonali rejestracji w trakcie trwania promocji;
c. Abonenci, którzy przeniosą numer z innej sieci do Orange na kartę
tylko dla tych, co się zarejestrują teraz. Czyli dla zarejestrowanych nic. Zgarnął już ktoś ten bonus? To niech się pochwali zrzutem ekranu z Mój Orange bo chcę wiedzieć gdzie wpada internet
SEOcze 16. 2016

Regulamin jest tak okrojony, że brak tam takich informacji. Sam mam … Regulamin jest tak okrojony, że brak tam takich informacji. Sam mam Orange Free, które przeniosłem w maju z Virgin Mobile, jednak jak wysłałem ten SMS to mi przyszło, że numer nie zarejestrowany, dziwne, bo myślałem że przy przenoszeniu z automatu numeru zarejestrują. Napisałem na support, dam znać co odpiszą w sprawie rejestracji, jak będę musiał iść do salonu to się przejdę niedługo.Odpisał Ci coś orange?
Autor
kolan.kobulkacze 29. 2016

Odpisał Ci coś orange?Że przy przenoszeniu numer nie jest rejestrowany....
SEOcze 29. 2016

Że przy przenoszeniu numer nie jest rejestrowany....Poważnie?
Autor
kolan.kobulkacze 29. 2016

Poważnie?
W odpowiedzi na Pana zgłoszenie informujemy, że z Bonusu 1000 minut i 10 GB mogą skorzystać Klienci którzy zarejestrują numer w ofercie na kartę. Promocja nie dotyczy rejestracji numeru, która jest realizowana podczas przeniesienia numeru z innych sieci komórkowych do Orange na kartę.
Pozdrawiamy,
Orange Grażyna Jabłońska,
Doradca ds. Klienta
SEOcze 29. 2016

W odpowiedzi na Pana zgłoszenie informujemy, że z Bonusu 1000 minut i 10 G … W odpowiedzi na Pana zgłoszenie informujemy, że z Bonusu 1000 minut i 10 GB mogą skorzystać Klienci którzy zarejestrują numer w ofercie na kartę. Promocja nie dotyczy rejestracji numeru, która jest realizowana podczas przeniesienia numeru z innych sieci komórkowych do Orange na kartę. Pozdrawiamy, Orange Grażyna Jabłońska, Doradca ds. KlientaAż nie wiem jak to skomentować

Przecież to przeczy regulaminowi pkt. 4 pdkt. c
Oraz informacją na zarejestrujnumer.pl
Jestem klientem innej sieci. Co mam zrobić aby otrzymać bonus?71038-1ZLdI.jpgZarejestruj swój numer u obecnego operatora71038-OCAXv.jpgPrzyjdź do salonu Orange i złóż wniosek o przeniesienie numeru
71038-VKhNd.jpg
Gotowe! Możesz już aktywować bonus 1000 minut do wszystkich + 10GB zgodnie z powyższą instrukcją


Ale podsumowując, to rejestrowałeś ten numer jeszcze raz??
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy