10€ zwrotu dla nowych klientów, oraz 50% rabatu na spread w dni meczowe naszej drużyny @ Kantor Alior
253°Zakończono

10€ zwrotu dla nowych klientów, oraz 50% rabatu na spread w dni meczowe naszej drużyny @ Kantor Alior

Pepper 16
cze 13. 2016
Kantor online Alior Banku oferuje 10€ zwrotu dla nowych klientów, oraz 50% rabatu na spread w dni meczowe Reprezentacji Polski.

Aby otrzymać 10€ zwrotu należy:
 • od 10 czerwca do 10 lipca założyć konto w kantorze online Alior Banku
 • od 10 czerwca do 17 lipca wymienić min. 10€ za pomocą kantoru - (Promocją - tylko dla nowych Klientów Indywidualnych Alior Banku,
  polegająca na przyznaniu premii pieniężnej, zwanej dalej „Premią” w wysokości 10 euro,
  naliczanej klientom po dokonaniu transakcji wymiany wykonanej od 10.06 do 17.07.2016 r.
  (do końca dnia).)

Szczegóły znajdziecie w Regulaminie.
Aktualizacje społecznościowe
Alior Bank OkazjePozostałe oferty
16 Komentarzy
Zawieszony
No i super
Prowizja wymiany i tak jest bardzo niska, ale rabat to dodatkowa korzyść.
no kurde ! 08.06 zakładałem !
miły
Czemu nie widać komentarzy?
"35 Komentarzy" a widać może z 6
mathkaczycze 13. 2016

no kurde ! 08.06 zakładałem !


Ja też jakoś tydzień/2 temu
A jak wyglądają opłaty za korzystanie z tego? Ktoś miał z tym doświadczenie?
Jak przelewasz, wymieniasz i następnie przelewasz wymienione to nic nie kosztuje. Nawet opcja ekspresowego przelewu jest darmo, a to oznacza, że przelew walutowy idzie max 1 dzień, a nie jak zwykle 3 dni i to pomiedzy bankami w Polsce.
Autor Pepper
@Dario Chyba żaden kantor internetowy w PL nie przelewa 3 dni pieniędzy. Sam robię zwykłe przelewy na Cinkciarza czy Walutomat z różnych banków (jak i wypłacam) i wszystko trwa od 2o minut do kilku godzin maksymalnie.
Zasadnicze pytanie czy można skorzystać, jak się ma TMUBa?
pwscze 13. 2016

Zasadnicze pytanie czy można skorzystać, jak się ma TMUBa?


Również mnie to ciekawi?
A dwa, gdzie jest napisane w regulaminie/opisie promocji, że trzeba zamienić 10E żeby tyle dostać bo nigdzie tego nie znalazłem.
damioscze 13. 2016

Również mnie to ciekawi?A dwa, gdzie jest napisane w regulaminie/opisie p … Również mnie to ciekawi?A dwa, gdzie jest napisane w regulaminie/opisie promocji, że trzeba zamienić 10E żeby tyle dostać bo nigdzie tego nie znalazłem.


Wedle regulaminu nie ma napisane, że trzeba wymienić 10 Euro, żeby dostac ten bonus.4. Aby skorzystać z Promocji w ramach Oferty Specjalnej, należy spełnić łącznie poniższe warunki:

a. w okresie 10.06.2016 – 10.07.2016 zarejestrować się w Kantorze Walutowym jako Klient Indywidualny poprzez link kantor.aliorbank.pl/reg…URO dostępny na stronie kantor-online.aliorbank.pl/. Podczas rejestracji w polu „kod promocyjny” ukaże się następującą treść: PROMOCJAEURO – jej podanie jest warunkiem koniecznym skorzystania z Promocji

b. dokonać transakcji wymiany w Kantorze Walutowym Alior Banku dostępnym pod adresem kantor.aliorbank.pl/, w terminie od 10.06 do 17.07.2016 r. (do końca dnia).

5. Premia pieniężna w wysokości 10 euro naliczona zostanie klientom, którzy spełnią warunki opisane w pkt. 4 do 31.07.2016 r. Jednemu klientowi Premia może być naliczona tylko jeden raz.
Matocze 14. 2016

Wedle regulaminu nie ma napisane, że trzeba wymienić 10 Euro, żeby dostac … Wedle regulaminu nie ma napisane, że trzeba wymienić 10 Euro, żeby dostac ten bonus.4. Aby skorzystać z Promocji w ramach Oferty Specjalnej, należy spełnić łącznie poniższe warunki:a. w okresie 10.06.2016 – 10.07.2016 zarejestrować się w Kantorze Walutowym jako Klient Indywidualny poprzez link https://kantor.aliorbank.pl/register/personal/step1?recommendation=PROMOCJAEURO dostępny na stronie http://kantor-online.aliorbank.pl/. Podczas rejestracji w polu „kod promocyjny” ukaże się następującą treść: PROMOCJAEURO – jej podanie jest warunkiem koniecznym skorzystania z Promocji b. dokonać transakcji wymiany w Kantorze Walutowym Alior Banku dostępnym pod adresem https://kantor.aliorbank.pl/, w terminie od 10.06 do 17.07.2016 r. (do końca dnia). 5. Premia pieniężna w wysokości 10 euro naliczona zostanie klientom, którzy spełnią warunki opisane w pkt. 4 do 31.07.2016 r. Jednemu klientowi Premia może być naliczona tylko jeden raz.


No właśnie. Stad mnie ciekawi skąd informacja o tym w opisie oferty?
No to zobacz sobie tą tabelę: walutomat.pl/por…wu/ Standardowo przelew walutowy idzie 3 dni, a to, że trafiłeś w banki, w których mają oni konta to już inna sprawa :-)
Kabancze 13. 2016

@Dario Chyba żaden kantor internetowy w PL nie przelewa 3 dni pieniędzy. S …@Dario Chyba żaden kantor internetowy w PL nie przelewa 3 dni pieniędzy. Sam robię zwykłe przelewy na Cinkciarza czy Walutomat z różnych banków (jak i wypłacam) i wszystko trwa od 2o minut do kilku godzin maksymalnie.


Lipa bo tylko dla nowych klientów banku nawet wcześniej lokaty nie mozna było mieć u nich...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst

  Najlepsi sprzedawcy