Niestety, ta okazja już wygasła
104 kursy na Udemy za darmo (niektóre ponownie)
1360° Zakończono

104 kursy na Udemy za darmo (niektóre ponownie)

Udemy Okazje
69
1360° Zakończono
104 kursy na Udemy za darmo (niektóre ponownie)
maj 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalazłem sporą paczkę darmowych kursów na udemy, od programowania przez grafikę po nawet excela

Dla uzyskania kursu za darmo,nie dodawajcie do koszyka, tylko od razu się zapisujcie, jeden po drugim.

Poniżej pełna lista(kody są już dodane do linków!):

1. Android Development Working With Databases Using Mysqludemy.com/android-development-course/?couponCode=PHPSQLFREE
2. Become a master in Dart Programming Languageudemy.com/become-a-master-in-dart-programming-language/?couponCode=DART-FREE
3. Beginner Object Oriented Programming In C# and .NET Coreudemy.com/beginner-object-oriented-programming-in-csharp-and-dotnet-core/?couponCode=CSHARPFREE
4. Become a Master in Cloud Computingudemy.com/become-a-master-in-cloud-computing/?couponCode=CLOUD-COMPUTE
5.Complete Database Course: 6 Courses in 1udemy.com/database-course/?couponCode=FREECODE2019
6. Complete C++ programming From Basics to Advance Leveludemy.com/c-programming-from-basics-to-advance/?couponCode=FREE_COUPON_LV
7. Arduino Step By Step: Your Complete Guideudemy.com/arduino-step-by-step-your-complete-guide/?couponCode=PROMOCOUPONS24
8. Adobe Masterclass: Illustrator, Photoshop & After Effectsudemy.com/adobe-for-beginners/?couponCode=REVIEWPLS
9. WP Plugin Development - Build your Own Plugin!udemy.com/wp-plugin-development-build-your-own-plugin/?couponCode=ONCEALIFETIME
10. Web Development With New Frameworkudemy.com/web-development-with-new-framework/?couponCode=CODEMAD
11. Complete Character Modeling & Rigging in Blender 3D Modelingudemy.com/complete-character-modeling-and-rigging-in-blender/?couponCode=RIGFREE
12. Learn Visual Basic and VBScriptudemy.com/visual-basic-series/?couponCode=FREECOUPON
13. Unity : Beginner to Advanced - Complete Courseudemy.com/unity-master-video-game-development-the-complete-course/?couponCode=SS_FREE
14. Unity Multiplayer 2017 -Build Online Shooter - code includedudemy.com/unity-multiplayer-make-a-shooter-game-code-included/?couponCode=WONDER55P9
15. The HTML And CSS Bootcampudemy.com/the-html-and-css-bootcamp/?couponCode=FACEBOOK2017
16. Cocos2d-x v3 JavaScript - Game Development Seriesudemy.com/cocos2d-x-javascript/?couponCode=CC_FREE
17. Cocos2d-x v3 C++ - Beginning Game Developmentudemy.com/cocos2d-x-v3-cpp/?couponCode=CCDX-FREE
18. The Complete JavaScript Course For Web Development Beginnersudemy.com/javascriptcourse/?couponCode=JAVASFREE4U
19. The Complete Front-End Web Development Course!udemy.com/front-end-web-development/?couponCode=FBFREE18
20. SolidWorks Complete Course: Learn 3D Modeling in SolidWorksudemy.com/solidworks-course-3d-modeling/?couponCode=2019GIFT
21. Solidity Smart Contracts: Build DApps In Ethereum Blockchainudemy.com/solidity-smart-contracts-build-dapps-in-ethereum-blockchain/?couponCode=FB2APRIL
22. The Complete Angular 5 Essentials Course For Beginnersudemy.com/angular5/?couponCode=ANGULARFREE
23. The Complete HTML5 Course: From Beginning to Expertudemy.com/interactive-html-course/?couponCode=FREEHTML5
24. CouchDB - Mastering Database Design with CouchDBudemy.com/couchdb-mastering-database-design-with-couchdb/?couponCode=Codemad
25. Complete C++ programming from Basics to Advance Leveludemy.com/c-programming-from-basics-to-advance/?couponCode=FREE_COUPON_LV
26. Complete SQL Bootcamp with MySQL, PHP & Pythonudemy.com/complete-sql-bootcamp-with-mysql-php-python/?couponCode=FREEDTR
27. Complete Responsive Web Development: 4 courses in 1udemy.com/responsive-web-development/?couponCode=FREEUTM
28. Django Core | A Reference Guide to Core Django Conceptsudemy.com/django-core/?couponCode=CFENOV2016
29. Data Analysis with Pandas and Pythonudemy.com/course/data-analysis-with-pandas/?couponCode=APRILMAGIC
30. Data Structures and Algorithms for Programmersudemy.com/data-structures-algorithms/?couponCode=DATASTRUCTURES-ALGOS
31. Data Structures using Javascriptudemy.com/data-structures-using-javascript/?couponCode=CODEMAD32. Deep Dive on Version Control Systemudemy.com/deep-dive-on-version-control-system/?couponCode=CODEMAD
33. Dart Masterclass Programming Course: iOS/Android Bibleudemy.com/dart-programming/?couponCode=FREECOUPON
34. Scrum Certification Prep +Scrum Master+ Agile Scrum Trainingudemy.com/scrum-certification/?couponCode=pwrscrmfree
35. Scratch Game Programming for Young Adultsudemy.com/scratch-game-programming/?couponCode=SCRATCH_FORUM
36. React Native Expo from Beginner to Pro :: Also with MeteorJSudemy.com/react-native-expo-from-beginner-to-pro-also-with-meteorjs/?couponCode=FREECOUPON
37. Python Programming Bible | Networking, GUI, Email, XML, CGIudemy.com/pythonv3/?couponCode=FREECOUPON
38. Python eCommerce | Build a Django eCommerce Web Applicationudemy.com/python-ecommerce-build-a-django-ecommerce-web-application/?couponCode=ECOMMERCEBLITZ
39. Python 3 Fundamentals: Getting Startedudemy.com/python-3-course/?couponCode=PTFRRV
40. Projects in Electron: Learn Electron Framework Building Appsudemy.com/projects-in-electron-learn-electron-framework-building-apps/?couponCode=MUPTAA
41. Pre-Programming: Everything You Need to Know Before You Codeudemy.com/pre-programming-everything-you-need-to-know-before-you-code/?couponCode=freeforstudio
42. Simple and Advanced Topics of Animating 2D Charactersudemy.com/learn-how-to-make-animated-2d-characters-in-unity3d/?couponCode=ONCEALIFETIME
43. Open an E-Commerce Shop In One Day with WooCommerce & Amazonudemy.com/open-an-e-commerce-shop-in-one-day-with-woocommerce-amazon/?couponCode=FREE-COURSE-PROMO
44. Full JavaScript Masterclass Course: ES6 Modern Developmentudemy.com/javascript-series/?couponCode=FREECOUPON
45. Getting Started with React Hooksudemy.com/getting-started-with-react-hooks/?couponCode=EDISON
46. Godot Game Engine - The Complete Courseudemy.com/learngodot/?couponCode=FACEBOOK2017
47. Make An RPG With GameMaker Studio 2udemy.com/gamemakerstudio2rpg/?couponCode=FACEBOOK2017
48. Modern OpenGL C++ 3D Game Tutorial Series & 3D Renderingudemy.com/opengl-tutorials/?couponCode=FREECOUPON
49. Flutter & Dart Development For Building iOS and Android Appsudemy.com/flutter-mobile-development/?couponCode=FREECOUPON
50. Octave Neural Network – Advancedudemy.com/octave-neural-network-advanced/?couponCode=Codemad
51. Oracle Certification: Mastering Java for Beginners & Expertsudemy.com/java-series/?couponCode=FREECOUPON
52. jQuery Masterclass Course: JavaScript and AJAX Coding Bibleudemy.com/jquery-series/?couponCode=FREECOUPON
53. Learn Complete Tutorials of Unix for Beginners to Expertudemy.com/learn-complete-tutorials-of-unix-for-beginners-to-expert/?couponCode=UNIX-105
54. Learn Complete WordPress for Building a Professional Sitesudemy.com/learn-complete-wordpress-for-building-a-professional-sites/?couponCode=FREE4X0XX
55. Learning Java using JShelludemy.com/learning-java-using-jshell/?couponCode=FREEACCESS
56. Deep Learning Prerequisites: The Numpy Stack in Pythonudemy.com/deep-learning-prerequisites-the-numpy-stack-in-python/
57. Learn Advanced SEO From Scratch,Complete SEO Training Courseudemy.com/learn-advanced-seo-from-scratch/
58. TypeScript, Angular, Firebase & Angular Material Masterclassudemy.com/angular-all-you-need-to-know/?couponCode=THISWILLMAKEITFREE
59. Learn programming with Pythonudemy.com/learn-python-with-real-world-examples-and-job-interview-question/
60. C++ Tutorial for Complete Beginnersudemy.com/free-learn-c-tutorial-beginners/
61. Learn Android Application Developmentudemy.com/learn-android-application-development-y/
62. Learn E-Commerce Website in PHP & MySQL From Scratch!udemy.com/ecommerce-website-in-php-mysqli/
63. Complete Marketing MASTERCLASS for Startups and Leadersudemy.com/marketing-masterclass/?couponCode=MARKETING_COURSE
64. Django Core | A Reference Guide to Core Django Conceptsudemy.com/django-core/?couponCode=CFENOV2016
65. Learn Professional 2D Game Asset Graphic Design in Photoshopudemy.com/learn-professional-2d-game-asset-graphic-design-in-photoshop/
66. Foundations of Front-End Web Developmentudemy.com/foundations-of-front-end-development/
67. Learn Fluent English - For Students & Business Professionalsudemy.com/learn-fluent-english-for-students-business-professionals/
68. The Complete Video Production Bootcampudemy.com/video-production-bootcamp/?couponCode=FREEFORFRIENDS2018
69. The Complete Video Production Course - Beginner To Advancedudemy.com/videographer/?couponCode=VIDEOFREE
70. The Ultimate GIMP 2.10 Guide►Book included as sold on Amazonudemy.com/the-ultimate-gimp-guide-amazon-book-included/?couponCode=GIMP210UPGRADE
71. Portrait Retouching Essentials in Photoshopudemy.com/retouching-essentials-in-photoshop/?couponCode=LUCKY00
72. Record Your Voice Like A Pro! The Complete Voice Over Courseudemy.com/voicerecord/?couponCode=VOFREE
73. Portrait Photography for Beginnersudemy.com/portrait-photography-course/?couponCode=FREEFORFRIENDS2018
74. Mastering Advanced Color Grading in Photoshopudemy.com/mastering-color-grading-in-photoshop/?couponCode=COLORGRADE00
75. Mac Photos 2018: Photo Editing, Organizing, & Sharing on Macudemy.com/mac-photos-course/?couponCode=FREEFORFRIENDS2018
76. Adobe Illustrator CC Mastery: Zero to Hero in Illustratorudemy.com/illustrator-introduction/?couponCode=REVIEWAPPRECIATED
77. Adobe InDesign CC: Your Complete Guide to InDesignudemy.com/adobe-indesign-course/?couponCode=FREEFORFRIENDS2018
78. Adobe Photoshop CC Retouching and Effects Masterclassudemy.com/photoshop-portrait-photography-techniques/?couponCode=REVIEWSAPPRECIATED
79. After Effects CC: The Complete Motion Graphics Courseudemy.com/adobe-after-effects-2017-essential-motion-graphics-training/?couponCode=EMGPROMO
80. Canva Complete Course For Graphic Design | 20+ Projectsudemy.com/canva-course-graphics-design/?couponCode=FREE0001
81. Canva Flat Design Masterclass: Guide To Flat Design In Canvaudemy.com/canva-flat-design-masterclass-guide-to-flat-design-in-canva/?couponCode=FDMFACEBOOKFREE_4_24
82. Canva for Beginners - Graphic Design Theory Volume 1udemy.com/canva-course-graphic-design-theory-in-social-media-volume-1/?couponCode=BBH2017FREE
83. Canva for Beginners - Graphic Design Theory Volume 2udemy.com/canva-course-graphic-design-theory-in-social-media-volume-2/?couponCode=BBH2017FREE
84. Adobe Lightroom Classic CC 2019 - Zero to Proudemy.com/adobe-lightroom-classic-cc/?couponCode=FREELEARNING
85. WordPress for Beginners: Create Your Own WordPress Websiteudemy.com/the-complete-wordpress-for-beginners-course/?couponCode=WP4BEGINNERS
86. WordPress Bootcamp for Beginners: Build Your Own Websiteudemy.com/wordpress-academy-2018-beginners-crash-course/?couponCode=SUMMERR
87. The Ultimate Upholstery Guide: Recovering Dining Room Chairsudemy.com/the-ultimate-guide-to-recovering-dining-room-chairs/?couponCode=DIY-UPHOLSTERY
88. The Ultimate 2D Game Character Design & Animation Courseudemy.com/the-ultimate-2d-game-character-design-animation-course/?couponCode=FREEVER101
89. The Procreate 4.1 Super Courseudemy.com/the-procreate-4-super-course/?couponCode=FREEPROMO
90. The Complete Spine Game Rigging & Animation Courseudemy.com/the-complete-spine-game-rigging-animation-course/?couponCode=DISCOUNTSPINEFREE
91. The Complete Guide to Color Theory for designersudemy.com/color-theory-understanding-colors/?couponCode=CTHYULU
92. Rotoscopying Using After Effectsudemy.com/rotoscopying-using-after-effects/?couponCode=NEWYR2019
93. Practical Web Design & Development: 7 Courses in 1udemy.com/learn-professional-pixel-art-animation-for-games/?couponCode=FREECOURSE
94. Photoshop CC: Adjustement Layers, Blending Modes & Masksudemy.com/photoshop-adjustement-layers-blending-modes-masks/?couponCode=LAYERS000
95. Photo Manipulation With Adobe Photoshop : Amazing Designsudemy.com/photo-manipulation-with-adobe-photoshop-amazing-designs/?couponCode=LIMITED
96. Natron - Compositing, Keying and Rotoscoping using Natronudemy.com/natron-for-beginners/?couponCode=NEWYR2019
97. MAYA MASTER CLASSES : Asset Modeling for Game & Animationudemy.com/maya-master-classes-asset-modeling-for-game-animation/?couponCode=MMC_2019
98. Mastering Shapes in Adobe Photoshop CC + 10 Projects 2019udemy.com/mastering-shapes-adobe-photoshop-cc-10-projects/?couponCode=PS_VIRAL5
99. Make Your First Website From Scratch - Adobe Dreamweaver CCudemy.com/adobe-dreamweaver-cc-make-your-first-website-from-scratch/?couponCode=sajid0
100. Learn Professional Pixel Art & Animation for Gamesudemy.com/learn-professional-pixel-art-animation-for-games/?couponCode=FREECOURSE
101. Python for Beginners: Quick Ramp-up with no nonsenseudemy.com/comprehensive-python-course/
102. Try Django 2.2 - Web Development with Python 3.6+udemy.com/try-django-2-2-python-web-development/
103. Python 3 in 100 Minutesudemy.com/python-3-in-100-minutes/
104. Master the Top 100 Excel Formulas udemy.com/master-the-top-100-excel-formulas/
Aktualizacje społecznościowe
Udemy OkazjeUdemy Kupony
Najlepsze komentarze
Ludzie, wymagacie od wstawiającego żeby co 5 sekund sprawdzał czy przypadkiem jeden ze 104 kursów się już skończył? Pomyślcie trochę, ktoś się stara, a tu już 10 komentarzy o tym, że nr 8 nie działa.
Kursy na Udemy zawsze spoko, ale stary, tej listy się nie da czytać, dobrze by było gdybyś te punkty od nowej linii dał.
69 Komentarzy
Kursy na Udemy zawsze spoko, ale stary, tej listy się nie da czytać, dobrze by było gdybyś te punkty od nowej linii dał.
Z tego co wrzuciłeś, nie da się praktycznie skorzystać. Zredaguj to po ludzku.
przecież wystarczy wejść na stronę i wybrać filtr bezpłatny.
Tak, zauważyłem, że rozjechało się totalnie formatowanie. Już poprawione
skresz3 min

przecież wystarczy wejść na stronę i wybrać filtr bezpłatny.


Tak, dla tych kursów które są bezpłatnie, ale nie dla tych, których cenę zbija kupon.
Lista jest spoko jak dla mnie, opis też, wystarczy przeczytać, gorzej że nie wszystkie kody działają, link do tutorialu nr 8 Adobe Masterclass prowadzi do kursu z kodem już wpisanym, tyle że i tak kurs kosztuje 49zl...


@EDIT
Ale pobrałem kilka innych, także dzięki

Poleci ktoś jakiś kurs na tworzenie gier na androida? Chodzi o kursy od podstaw, albo same podstawy. Jest coś na tej liście? Całą listę przejrzałem, ale pytam bo nie znam nawet nazwy programu na którym się tworzy takie gry, więc nie mam pojęcia czy coś tam jest... Ktoś aby help?
Edytowane przez: "Jasq" maj 8. 2019
Dam plusa choć żaden kurs mi nie pasuje, aczkolwiek dla mnie udemy jest słabe, bardzo kiepsko odtwarzanie działa przez przeglądarkę (dziwnie zacina) a i kursy są dość nudne (na razie prałem Mastering Ios11 development i coś z Machine learning with R), jednak kursy na Coursera są znacznie lepiej przygotowane.
www08/05/2019 08:56

Komentarz usunięty


Faktycznie, kod już nie działa. Skreślam z listy.
Np.:
8. Adobe Masterclass: Illustrator, Photoshop & After Effects
jest za 42 zł
Ludzie, wymagacie od wstawiającego żeby co 5 sekund sprawdzał czy przypadkiem jeden ze 104 kursów się już skończył? Pomyślcie trochę, ktoś się stara, a tu już 10 komentarzy o tym, że nr 8 nie działa.
Kuchtek6 min

Faktycznie, kod już nie działa. Skreślam z listy.


20. Solidworks też nie działa kod
Wskazówka dla tych, którzy nie korzystali jeszcze Udemy: nie oceniajcie tej platformy przez pryzmat darmowych kursów.
Ogromna większość darmowych kursów to crapy. Warto zainwestować te ~40 zł i kupić dobry kurs w temacie, który Was interesuje.
nr 21 też płatny
21 nie działa, ale poza tym dzięki!
Zalo31 min

Ludzie, wymagacie od wstawiającego żeby co 5 sekund sprawdzał czy pr …Ludzie, wymagacie od wstawiającego żeby co 5 sekund sprawdzał czy przypadkiem jeden ze 104 kursów się już skończył? Pomyślcie trochę, ktoś się stara, a tu już 10 komentarzy o tym, że nr 8 nie działa.


Tu siedzą cebulaki to czego się spodziewałeś
Świetna wstawka i super, że już linki z kuponem.

Plus
skresz54 min

przecież wystarczy wejść na stronę i wybrać filtr bezpłatny.


a jakby tego nie dodal to bys minusowal, ze nie ma info jakie kursy
www1 g, 16 min

Komentarz usunięty


Ciężko będzie zapanować nad taką listą, bo niektóre to czasowe, ale przecież przypadkiem ciężko zapłacić ja dodałem kilka pozycji do koszyka, a potem usunąłem co było płatne i tyle
PLUSIK za listę, łatwo/szybko było przejrzeć !!
Edytowane przez: "Darek_R123" maj 8. 2019
PerBor08/05/2019 09:10

Wskazówka dla tych, którzy nie korzystali jeszcze Udemy: nie oceniajcie t …Wskazówka dla tych, którzy nie korzystali jeszcze Udemy: nie oceniajcie tej platformy przez pryzmat darmowych kursów. Ogromna większość darmowych kursów to crapy. Warto zainwestować te ~40 zł i kupić dobry kurs w temacie, który Was interesuje.

Czyli generalnie wszystko z tej dzisiejszej listy to crapy? Nie mam tam jeszcze konta, chcialem sobie dodac do biblioteki na zas.
Jasq1 g, 8 min

Lista jest spoko jak dla mnie, opis też, wystarczy przeczytać, gorzej że ni …Lista jest spoko jak dla mnie, opis też, wystarczy przeczytać, gorzej że nie wszystkie kody działają, link do tutorialu nr 8 Adobe Masterclass prowadzi do kursu z kodem już wpisanym, tyle że i tak kurs kosztuje [email protected] Ale pobrałem kilka innych, także dzięki Poleci ktoś jakiś kurs na tworzenie gier na androida? Chodzi o kursy od podstaw, albo same podstawy. Jest coś na tej liście? Całą listę przejrzałem, ale pytam bo nie znam nawet nazwy programu na którym się tworzy takie gry, więc nie mam pojęcia czy coś tam jest... Ktoś aby help?


Nie zagladalem do srodka, ale 13 i 14 brzmi nie najgorzej. Ogarnij sobie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst