633°
Zakończono
1000 pkt Vitay za każde wydane 50 złotych na Orlenie, przy płatności BLIKiem.
1000 pkt Vitay za każde wydane 50 złotych na Orlenie, przy płatności BLIKiem.
  1. BLIK Okazje
  2. Podróże
Kategorie
  1. Podróże

1000 pkt Vitay za każde wydane 50 złotych na Orlenie, przy płatności BLIKiem.

"Promocja obowiązuje w dniach od 01.07.2016 do do 31.08.2016 lub do wyczerpania puli punktów VITAY w promocji. Pula punktów VITAY wynosi 200 000 000. Za każde wydane 50 zł przy płatności BLIKIEM klient otrzymuje 1000 pkt VITAY, które może m.in. wymienić na dowolną nagrodę, np. hot doga standard, kawę 210 ml lub rabat na paliwo. "
1000 punktów, to równowartość ok. 5 złotych.
Zakup np.papierosów też się kwalifikuje. Sam sprawdziłem.

Najlepsze komentarze

kaspers9 godz., 36 min

trzeba posiadać kartę vitay?


Nie trzeba, może być karta z Lotosu
31 Komentarzy

Rozumiem że za paliwo też mogę zapłacić z BLIKIEM?

Plus jak wlewamy min. 30 l korzystam z kuponu +200 pkt w aplikacji mobilnej vitay.:)

Autor

kwasulip 1. 2016

Rozumiem że za paliwo też mogę zapłacić z BLIKIEM?


Przede wszystkim za paliwo. Papierosy dodałem jako ciekawostkę. Jak już ktoś pali, to niech przynajmniej coś z tego ma. Ceny papierosów są praktycznie wszędzie jednakowe. W tej promocji, za zakup 4 paczek dostanie hot doga, lub może sobie zostawić punkty, aby je następnie wymienić na darmowe paliwo, np. 17,7 tys. pkt przekłada się na 80-złotowy rabat.

@staszek45 Też tak robię:) Dzisiaj weszło mi 32 litry gazu i zabrakło niespełna 2 złote do premii blikowej (nie szło już dobić+błędne obliczenie - za mało spalił:)) i dokupiłem paczkę papierosów. Razem dostałem ponad 1300pkt.
Edytowane przez: "hazet" lip 1. 2016

BARDZO FAJNA PROMOCJA:)

ja jeszcze kod z Yanosika wrzucam ;-)

trzeba posiadać kartę vitay?

kaspers51 min

trzeba posiadać kartę vitay?

​a na co punkty nabijesz, bez karty?

kaspers9 godz., 36 min

trzeba posiadać kartę vitay?


Nie trzeba, może być karta z Lotosu

Super promocja. 5535pkt. wpadło

cholera wczoraj wydałem 150pln blikiem grr

Źle doświadczenia z vitay. Zamówiłem torbę, przyszła inna a na stronie nagle po moim zamówieniu zmienili ofertę

zakupilem ON, dostałem punkty co skutkowało obniżeniem ceny o prawie 40 gr i wyszło paliwo taniej niż na najtańszej stacji w mieście

pkob86Lip 3.

zakupilem ON, dostałem punkty co skutkowało obniżeniem ceny o prawie 40 gr i wyszło paliwo taniej niż na najtańszej stacji w mieścieno ale jakim cudem skoro punkty przyznawane są dopiero po transakcji za zapłacone paliwo i można je wykorzystać na KOLEJNY zakup paliwa już z naliczonymi punktami/rabatem ?
najpierw trzeba kupić paliwo za pełną kwotę aby dostać punkty, które będzie można wykorzystać na kolejne tankowanie więc nie rozumiem jakim cudem podjeżdżam, tankuję i mam te xx groszy taniej od razu przy kasie...
Edytowane przez: "nowart" lip 3. 2016

to że zapłacisz cała kwotę gotówki punkty o jakiejś wartości są twoje więc tak jakbyś kupił taniej paliwo. ja dostałem 2400 punktów to jest 13% rabaty na kupon 80 zł na paliwo

napisz to raz jeszcze jak możesz, tym razem po polsku i dokładniej bo nic z tego nie rozumiem.
ale domyślając się - dostałeś punkty za wydane już pieniądze, które to punkty możesz wykorzystać dopiero na NASTĘPNE zakupy paliwa, wtedy dopiero kupisz je z rabatem. Dostajesz jakieś wirtualne PUNKTY a nie gotówkę do ręki. Punkty, które możesz wykorzystać na KOLEJNE zakupy czy wymianę na nagrody z katalogu Vitay - na paliwo rabaty masz tutaj vitay.pl/kat…tml a katalog nagród to nieopłacalne pierdoły, które na pepperze znajdziesz za pół ceny wartości tych punktów. Czego tu nie rozumiesz?
Edytowane przez: "nowart" lip 3. 2016

z tych punktów to najbardziej opłaca się kupować hot-dogi i rabat na paliwo, a reszta nagród z katalogu to nie warto, bo straszna drożyzna

Są gdzieś dostępne informacje ile punktów z przeznaczonych na akcję zostało już rozdanych?

Autor

Dobry sposób ''na zapychacz'', jeśli komuś zabraknie kilku złotych do pełnej pięćdziesiątki, bądź jej wielokrotności. Także na zaspokojenie pragnienia i głodu z 50% zniżką:)
Otóż, przy płatności, należy poprosić o taki kwitek:


74165-w3bSw.jpgW ciągu trzech dni po zakupie wejść na tę stronę wizytaorlen.com/ i wypełnić krótką ankietę. Zajmie nam to ok. 2 minut. To jest dokładnie ta sama ankieta, którą Orlen przysyła czasami na maila i premiuje jej wypełnienie 200 pkt.
W tym przypadku możemy zyskać więcej, bowiem otrzymujemy zniżkę na hot doga, małą kawę oraz firmowego energetyka. Z kuponem możemy zakupić, za połowę ceny, od 1 do 3 wyszczególnionych produktów. Np. zestaw mała kawa (Milka) z hot dogiem to 5 złotych plus 105 pkt Vitay:) Mamy na to miesiąc. Oprócz tego powyższego kwitku, musimy też zachować paragon, bowiem przy wypełnianiu ankiety pytają m.in. o nr stacji i kwotę rachunku.
Kod otrzymany po wypełnieniu ankiety wpisujemy w miejsce tego czerwonego prostokącika, widocznego na obrazku.
Wołam komentujących tę okazję: @wajs@kwasu@Simi676@staszek45@Pete67@Dunay@kaspers@wordlord@Spag__@splashje@pkob86@nowart@cichociemny@RafalKraw

Promocja podobna do akcji Burger Kinga, którą opisałem w komentarzu pod okazją pepper.pl/kup…425 jednak z tą różnicą, że tam całkowicie za darmo dają Whoopera jr.

Edytowane przez: "hazet" lip 11. 2016

za jednym zamachem zyskałem 1300 pkt... słabo? za drugim już tylko 1060
a za trzecim....
zapomniałem uzupełnić konto i zapłaciłem gotówką!!!
ha!

Witam czy jeśli płacę Blikiem i chcę fakturę na firmę to na fakturze będzie pisało że płaciłem gotówką? czy kartą? czy jeszcze inaczej?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst