100 zł za założenie konta @ BZ WBK
94°Zakończono

100 zł za założenie konta @ BZ WBK

15
sty 21. 2016
Dla tych wszystkich, którzy nie zdążyli załapać się na wcześniejsze promocje, mam dobrą wiadomość: wróciła promocja, w której za założenie konta w BZ WBK można dostać 100 zł. Tym razem organizatorem promocji jest Money.

Już samo konto jest bardzo ciekawe:
  • 0 zł opłat za prowadzenie i kartę
  • 4% oprocentowanie konta (do 4000 zł)
Promocyjne warunki obowiązują do 30.06.2017.

Aby dostać 100 zł:
1. Podpisz umowę do 15.03.2016
2. Spełnij warunki* do 15.03.2016
3. Wprowadź dane do wypłaty do 20.04.2016
4. Ciesz się premią wypłata do 30.04.2016

* Do 15 marca wykonaj 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub mobilną wydaną do Konta lub płatności BLIK, a do 20 kwietnia uzupełnij numer swojego aktywnego Konta Godnego Polecenia i adres, a do 30 kwietniaotrzymasz gwarantowane 100 zł.

Promocja dla nowych klientów. We wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych).

15 Komentarzy

Które zgody należy wyklikać rejestrując się na stronie moneymania2016 żeby załapać się do promocji a które pominąć żeby nie otrzymywać zbędnego spamu i telefonów? Wie ktoś?

Autor

"należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną"
Czyli od banki, składając wniosek o konto. Nie od Money.

Nie polecam tego banku - słabiutka obsługa i opłaty potem są duże.

Autor

@Jacuss "potem", czyli po 30.06.2017, nie zamierzam tego konta trzymać. Teraz zgarniam 100 zł, do końca czerwca 2017 cieszę się wysokimi odsetkami 4% i do widzenia.
A obsługa... cóż, może źle trafiłeś. Ale w sumie pokaż mi bank z jakąś super obsługą...

DoReMiSty 21.

@Jacuss "potem", czyli po 30.06.2017, nie zamierzam tego konta trzymać. Teraz zgarniam 100 zł, do końca czerwca 2017 cieszę się wysokimi odsetkami 4% i do widzenia.A obsługa... cóż, może źle trafiłeś. Ale w sumie pokaż mi bank z jakąś super obsługą...Alior Bank

Jacus ,żart roku .

Jacuss, wymieniłeś chyba jeden z gorszych banków, WBK to moloch, ale nie jest najgorszy. Ja polecam Credit Agricole i BPH.

DoReMiSty 21.

@Jacuss "potem", czyli po 30.06.2017, nie zamierzam tego konta trzymać. Teraz zgarniam 100 zł, do końca czerwca 2017 cieszę się wysokimi odsetkami 4% i do widzenia.A obsługa... cóż, może źle trafiłeś. Ale w sumie pokaż mi bank z jakąś super obsługą...


Warto by chyba dodać ,że oprocentowanie dotyczy kwoty do 4 tys. zł (teretycznie można założyć 3 takie konta oszczędnościowe przy odrobinie gimnastyki więc będzie to 12 tys. zł).

Autor

@oberkron fakt. Dopisałem. Dzięki.

DoReMi czyli rejestrując się na stronie Money wystarczy zaznaczyć że zapoznałem się i akceptuję regulamin a pozostałe 3 zgody dla Money są zbędne i nie trzeba ich zaznaczać?

pbbSty 21.

Jacus ,żart roku .Jak ktoś jest (usunięto) to w każdym banku go oszukają
Edytowane przez Moderatora: "." sty 21. 2016

@Jacuss no nie do końca. Teraz są takie cwaniaczki i stosują takie zabiegi marketingowe że nie jeden mądry się nabierze.

JacussSty 21.

Nie polecam tego banku - słabiutka obsługa i opłaty potem są duże.Potwierdzam. Zostałem zmigrowany do BZWBK iii... masakra. Bank dla ludzi co chcą raz w miesiącu wypłacić całą wypłatę i do następnego. Najlepiej nic nie chcieć, nie robić przelewów i mieć oczy z tyłu głowy bo na każdym kroku czaji się opłata. A już złożyć jakąś reklamacje? o zgrozo, dostaniesz kopiuj wklej z propozycją nowej pożyczki

Plusy? Na szczęście debetówką można płacić jako kredytówką i jeszcze nie pobierają żadnych opłat za to:) A działa wszędzie i zawsze. Ale nie można się pozbyć 3DSecure.

I ważne. Proszę nie mylić BZWBK z PrepaidBZWBK. Ponieważ są to nieporównywalne usługi bankowe:) Prepaid BZWBK był kapitalnie-jedwabisty i praktycznie nic mu nie mogłem zarzucić.Autor

Nie porównujmy kont zmigrowanych do obecnej oferty Konta Godnego Polecenia. Mam to konto z pierwszej promocji 100 zł, organizowanej z Agorą. To już 3 miesiące. Zero uwag. I świetna aplikacja mobilna z pełną funkcjonalnością Blika (łącznie z czekami), zintegrowanym SkyCash i moBilet (bilety, parkometry) oraz kartą zbliżeniową przez NFC w telefonie.
Jak do tego dodamy całkowicie darmowe konto to na najbliższe kilkanaście miesięcy jest to dla mnie usługa wzorowa.

Nie wiem jak wcześniej, ale teraz nie można się zarejestrować na moneymania bez wyrażenia zgody na trzy rzeczy, mimo że jak twierdzą "Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.". Walidacja formularza mówi nie. Komuś się to udało ostatnio?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst