Niestety, ta okazja już wygasła
10% zwrotu max 30zł od VISA za zakupy kartą Visa na Tania Książka, MZW 100zł
469° Zakończono

10% zwrotu max 30zł od VISA za zakupy kartą Visa na Tania Książka, MZW 100zł

Tania Książka Okazje
1
469° Zakończono
10% zwrotu max 30zł od VISA za zakupy kartą Visa na Tania Książka, MZW 100zł
sie 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

10%- niby niewiele, ale jeśli ktoś zakupi np. podręczniki, a to wydatek rzędu 300-600 zł to dostanie więcej, niż oferta blikowa, gdzie obniżamy cenę o 20 zł przy MWZ 149 zł ( o niej pepper.pl/pro…404)
Oferta ważna do 11/09/2020
Tania książka oferuje bdb, o ile nie najlepsze ceny. Analizowałem koszyk zakupu podręczników w 4 najbardziej popularnych, o szerokim asortymencie podręczników firmach i w TK wychodziło najtaniej.
No cóż, ja już zakupiłem podręczniki, skorzystałem z bonusa 20 zł z BLIK. Jeśli poczekałbym i zapłacił Visą, miałbym większą korzyść o 10 zł....

Aby skorzystać z oferty należy dokonać płatności na kwotę min. 99zł w sklepie internetowym www.taniaksiazka.pl. Maksymalny jednorazowy zwrot pieniędzy wynosi 30 zł. Organizatorem oferty jest Glosel Sp. z o.o.sp.k. Oferta jednorazowa, ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Polecam, działa. Z ostatniej oferty wyglądało to tak: Zwrot naliczyli w 48h, a kasa na koncie była 5-tego dnia roboczego licząc od pojawienia się info o zaakceptowaniu płatności w VisaOferty.
Edytowane przez: "Mateo123" sie 29.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst