Niestety, ta okazja już wygasła
-10% zniżki na wszystko Przyjaciele Kawy - ekpresy, środki czystości, akcesoria, kawy itd
-53° Zakończono

-10% zniżki na wszystko Przyjaciele Kawy - ekpresy, środki czystości, akcesoria, kawy itd

5
sty 31. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przyjaciele Kawy oferują -10% zniżki na wszystkie niepromocyjne produkty, Jest spory wybór ekspresów, kaw, herbat, akcesoriów itd. Darmowa wysyłka od 99 zł (również pobraniowa).

Sporo produktów wychodzi bardzo korzystnie - głównie ekspresy do kawy i ceny niższe od najtańszych na ceneo.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Pierwszy przykład z brzegu: aeropress. Tutaj za 135, na allegro 89, a na Ceneo u konkurencji za 119. Do piachu z tym.
Zubitzusty 31. 2018

Pierwszy przykład z brzegu: aeropress. Tutaj za 135, na allegro 89, a na …Pierwszy przykład z brzegu: aeropress. Tutaj za 135, na allegro 89, a na Ceneo u konkurencji za 119. Do piachu z tym.Część akcesoriów średnio, ale ekspresy fajnie wychodzą, np:

ceneo.pl/409…091
ceneo.pl/326…702
ceneo.pl/285…93

Cena Jury tańsza od 123agd, który handluje Jurą spoza Polski bez gwarancji w Polsce
Ta Jura z gwarancją w Polsce kupiona u autoryzowanego przedstawiciela np. "best-in-jura" w Niemczech kosztuje ~ 3600 z przesyłką DHL-em
4keysty 31. 2018

Ta Jura z gwarancją w Polsce kupiona u autoryzowanego przedstawiciela np. …Ta Jura z gwarancją w Polsce kupiona u autoryzowanego przedstawiciela np. "best-in-jura" w Niemczech kosztuje ~ 3600 z przesyłką DHL-emJura kupiona w Niemczech nie jest naprawiana przez autoryzowane serwisy Jury w Polsce. Polska Jura narzuca duże ceny dystrybucyjne i sprawdza numery seryjne przy naprawach. Nawet instrukcji w języku Polskim Ci nie wyślą bez sprawdzenia numerów seryjnych - sprawdź ich stronę, znajdziesz instrukcje do pobrania w każdym języku, oprócz Polskiego.
Mam Jurę E8 zakupioną w Niemczech a polską instrukcję po przesłaniu rachunku zakupu do przedstawiciela w Polsce dowieziono mi na drugi dzień kurierem. Polski przedstawiciel a nie Polska Jura i to jest Jura nie DeLonghi czy Saeco/Philips za 1000.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst