Niestety, ta okazja już wygasła
41° Zakończono
10% zniżki na paczki zagraniczne @ przesylarka.pl
lis 12. 2014

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Broker kurierski, firma przesylarka.pl z okazji dwulecia istnienia oferuje kod na 10% ceny wysyłki paczki. Paczki można wysłać do prawie każdego państwa w Europie lub z państw w Europie do Polski. najbardziej popularne kierunki to oczywiście Wielka Brytania, Irlandia i Niemcy.
Ceny za 31,50 kg paczkę o standardowych wymiarach wyślemy już za 89,99 zł. Wymiary standardowe paczki to:
- Długość najdłuższej krawędzi opakowania nie może przekroczyć 175 cm;
- Suma obwodu podstawy i wysokości opakowania nie może przekroczyć 300 cm, gdzie wysokość stanowi najdłuższy bok paczki, według wzoru: 2xL + 2xW + H = max. 300 cm (gdzie: L - długość; W - szerokość; H - wysokość, najdłuższa krawędź).

Aby skorzystać z oferty należy wpisać kod promocyjny STOLAT podczas składania zamówienia a wyceniona paczka potanieje o 10%.
Jak wiadomo okres świąteczny się zbliża i wiele rodzin ma swoich krewnych za granicami Polski. Okres ten jest bardzo napięty, sporo ludzi przesyła paczki między sobą nawet jeśli przylatują czy przyjeżdżają do Polski lub jadą za granice. Powodem są oszczędności przy kupowaniu bagaży w samolocie. Dla porównania bagaż np. w Wizzair kosztuje 147 zł. Jeśli wybierzemy paczkę i wyślemy raz, że oszczędzamy na bagażu połowe ceny to jeszcze nie musimy go dźwigać

Promocja jest o tyle idealna na ten okres przedświąteczny, ze trwa do 15 listopada. Dokładniej do 15 listopada trwa składanie zamówień, a zamówienia mogą być z MIESIĘCZNYM wyprzydzeniem. czyli jeszcze 14 grudnia nasza paczka może zostać odebrana przez kuriera w domu i dowieziona do 5 dni roboczych na miejsce. Czyli przed samymi świętami.

Czasu zostało niewiele, jeśli planujemy coś wysyłać myślę, że warto już zarezerwować sobie termin.

Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz