-10 zł na zamówienie w Uber Eats @goodie
293°Zakończono

-10 zł na zamówienie w Uber Eats @goodie

13
maj 8. 2018
Promocja -10 zł na zamówienie w Uber Eats.

Oferta dedykowana użytkownikom goodie i dostępna jedynie w aplikacji mobilnej.

  • Aby skorzystać z promocji należy wygenerować kod. Przed złożeniem zamówienia wpisać kod w aplikacji Uber Eats, w zakładce Promocje, w polu „Wpisz kod promocyjny” i wcisnąć przycisk „Zastosuj”. Rabat zostanie uwzględniony automatycznie w kwocie do zapłacenia za zamówienie w Uber Eats.


  • Jednemu Uczestnikowi, przysługuje prawo do rabatu, tylko jeden raz w trakcie trwania promocji, niezależnie od liczby posiadanych kodów lub urządzeń mobilnych.


  • Jeden Uczestnik może wygenerować tylko jeden kod. Kod jest jednorazowy i po upływie okresu promocji nie będzie możliwe jego użycie. Kod ma postać unikalnego kodu numerycznego.
Aktualizacje społecznościowe
UBER OkazjeUBER kupon

Grupy

13 Komentarzy
Nie wiem, jak w innych miastach, ale w Krakowie, nie zdarzyło mi się otrzymać nigdy ciepłego jedzenia od Uber Eats, o pomyłkach, anulowaniu zleceń i czterokrotnie dłuższym czasie oczekiwania nie wspominając...
Może to głupie pytanie, Ale nigdy nie zamówiłem z ubereats i czy można zamówić I samemu odebrac??
Avatar
Usunięty44253
kris009cmaj 8. 2018

Może to głupie pytanie, Ale nigdy nie zamówiłem z ubereats i czy można zamó …Może to głupie pytanie, Ale nigdy nie zamówiłem z ubereats i czy można zamówić I samemu odebrac??


A jaki miałby wtedy sens uberEats jeśli chcesz sam odebrać? UberEats zastępuje Ci dostawcę (pizzy, burgerów, chińskiego etc).
Ja zamawiałem kilkanaście razy, tylko raz dowieźli zimne. Potem ocenia się zamówienie i jeśli coś było nie ok to dają kod rabatowy na kolejne.
kris009cmaj 8. 2018

Może to głupie pytanie, Ale nigdy nie zamówiłem z ubereats i czy można zamó …Może to głupie pytanie, Ale nigdy nie zamówiłem z ubereats i czy można zamówić I samemu odebrac??


Nie, nie można
Usunięty44253maj 8.

A jaki miałby wtedy sens uberEats jeśli chcesz sam odebrać? UberEats za …A jaki miałby wtedy sens uberEats jeśli chcesz sam odebrać? UberEats zastępuje Ci dostawcę (pizzy, burgerów, chińskiego etc).


Zastępuje, ale nie za darmo, tylko za 10 zł.
dwaeuromaj 8. 2018

Nie wiem, jak w innych miastach, ale w Krakowie, nie zdarzyło mi się o …Nie wiem, jak w innych miastach, ale w Krakowie, nie zdarzyło mi się otrzymać nigdy ciepłego jedzenia od Uber Eats, o pomyłkach, anulowaniu zleceń i czterokrotnie dłuższym czasie oczekiwania nie wspominając...


868972-JHmgC.jpgpodpisu wstawiać nie trzeba
Energeticsmaj 8. 2018

[Obrazek] podpisu wstawiać nie trzeba


Nie masz pewności, że w środku było jedzenie. Równie dobrze mógł wracać z dostawy z pustym pojemnikiem.
A jak to dziala, przy rejestracji trzeba podac nr telefonu a jak nie bede korzystal to niw chce podawac.

Dostaje 10zl i ono obniza mi cene zamowienia, dostawa za free czy nie?
Avatar
Usunięty44253
CiekawskiGeorgemaj 8. 2018

Zastępuje, ale nie za darmo, tylko za 10 zł.


Nie napisałem, że za darmo.
Było.
Widzę, że kolega nowy i ostro wrzuca (pochwalony), więc taki mały life hack: użyj wcześniej wyszukiwarki.
e-Rick09/05/2018 21:23

Było. Widzę, że kolega nowy i ostro wrzuca (pochwalony), więc taki mały lif …Było. Widzę, że kolega nowy i ostro wrzuca (pochwalony), więc taki mały life hack: użyj wcześniej wyszukiwarki.


Faktycznie. Nie znalazłem wcześniej bo jest przypisane do UBER’a a nie Uber Eats. Mój błąd.
rafal.kojmaj 9. 2018

Faktycznie. Nie znalazłem wcześniej bo jest przypisane do UBER’a a nie Ube …Faktycznie. Nie znalazłem wcześniej bo jest przypisane do UBER’a a nie Uber Eats. Mój błąd.


Luzik. Ja nie korzystam z tych kategorii ale tamto poprzednie zapamiętałem, bo się nad nim zastanawiałem Jeśli jest UBER to faktycznie błąd ze strony autora tamtej wrzuty.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst