10 zł bonus cashback dla wszystkich ZA DARMO @PlanetPlus
133°Zakończono

10 zł bonus cashback dla wszystkich ZA DARMO @PlanetPlus

14
gru 24. 2015gru 24. 2015
Dziś w kalendarzu adwentowym Planet Plus do odebrania 10 zł bonusu cashback - zasilenie konta. Ostatni dzień - 24

Nie ma warunków - zarówno dla zarejestrowanych już w serwisie jak i nowych użytkowników!

Dzięki temu zleciłem wypłatę, bo brakowałeo mi 7 zł do minimalnej kwoty wypłaty - 20 zł! Super sprawa dla nowych (zawsze macie bliżej do wypłąty)

AKTUALIZACJA z godz. 11:00: Otrzymałem info od konsultanta - Bonus Cashback zatwierdzany jest do 3 dni roboczych w celu weryfikacji ewentualnych nadużyć.

  1. PlanetPlus Okazje
  2. Komputery
Kategorie
  1. Komputery
14 Komentarzy

nic z tego nie kumam.. wyskakuje mi formularz kontaktowy, uzupełniałem go w nocy i lipa. co wy tam wpisujecie dokładnie?

Autor

Podsyłam info jakie otrzymałem z rozmowy z konsultantem:

Bonusowy Cashback w wysokości 10 zł pojawi się na Twoim koncie w ciągu najbliższych 3 dni roboczych. Aktualnie wiele zgłoszeń czeka na weryfikację (ze względu na wykrycie ewentualnych nadużyć).

Zwrotne info otrzymałem o 7 rano, o 10 był Cashback więc po prostu trzeba trochę poczekać...

Autor

skoti1986Gru 24. 2015

nic z tego nie kumam.. wyskakuje mi formularz kontaktowy, uzupełniałem go w nocy i lipa. co wy tam wpisujecie dokładnie?W formularzu kontaktowym wpisz cokolwiek - bonus idzie do użytkownika (po mailu). Napisałem przed chwilą, że akcept bonusu jest do 3 dni roboczych.

Pepper

Dam też znać jak mi przyznają. Tyle czasu zwlekałem z rejestracją, a teraz tak liczę, że z zakupów świątecznych prezentów cashbacku byłoby kilkadziesiąt złotych...

@Kaban to prawda, ja również zwlekałem, a okazało się to bardzo korzystne - chociażby w połączeniu z innymi promocjami, np.w bdsklep'ie nie dość że rabat 50 zł przy MWZ 150 zł to w dodatku był dzień w kalendarzu adwentowym z cashbackiem 10%, więc kolejne 10zł zwrotu od PlanetPlus (podsumowując 90 zł za towar wart 150). W grudniu było takich okazji całe mnóstwo Ta dycha na Świeta również jest bardzo miłym gestem.

KabanGru 24. 2015

Dam też znać jak mi przyznają. Tyle czasu zwlekałem z rejestracją, a teraz tak liczę, że z zakupów świątecznych prezentów cashbacku byłoby kilkadziesiąt złotych...


Ja też tej Planety Plus nie brałem na poważnie... ale odkąd przysłali Mikołaja z cukierkami i te 10pln na konto w nowym roku się z nią nie rozstanę

Pepper

Może w końcu w PL pojawi się coś na kształt TopCashback albo Quidco - bo kilka firm-krzaków, które wypłacały zwroty jak im się podobało "bo nie mają takiego obowiązku" już było.

dostaliście te mikołaje? bo ja dalej nie

@skoti1986 Ja dostałem jakieś dwa dni temu cukierki czekoladowe, być może mikołaje im się skończyły.

u mnie pewnie listonosz zjadł ;/ oby z kibla do Nowego Roku nie schodził

Pepper

U mnie na koncie naliczyli te 10zł dzisiaj

U mnie ani mikołaja, ani cashbacku

25534-D6tGv.jpg

u mnie konto założyli wszyscy domownicy czyli 4 osoby i wszyscy dostali mikołaje z cukierkami i 10 pln na konto
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst