Niestety, ta okazja już wygasła
10 x Maska Xiaomi Smartmi KN95
-961° Zakończono

10 x Maska Xiaomi Smartmi KN95

251,04zł266,98zł-6% Darmowa dostawa DarmowaGeekbuying Okazje
42
mar 19. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena: 62.99$

Maska od Xiaomi Smartmi z filtracji - PM 2.5 - dzięki niej można oddychać naprawdę czysytm powietrzem.

Highlights
Environmentally Friendly Material

The use of environmentally friendly polyurethane sponge material, 3D split vault skeleton, the face no sense of support.

High Filtration Efficiency

Light breathing anti-haze masks, unbridled breathing, not just cool, filtration efficiency of more than 97% PM2.5, effectively blocking more than 0.3um bacteria.

Comfortable

TPU stretch film composite fine sponge, the more comfortable the band, comfortable ear-hook design, strong tensile, flexible fit.

Breathable

Food-grade selection, intimate personal protection, easy to breathe, even exercise can wear smooth breathing.

Natural Breathing Experience

Large diameter cold flow breathing valve, said bye-bye to wet, diameter 40mm, thin 0.3mm, silicone valve, restore natural breathing experience.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
42 Komentarze
Nie wygląda kompletnie na żadną okazję.
Lubisz mróz ?
Przyjdzie po pandemii😏
Załóż ciepłą kurtkę. Bo zmarzniesz.
Minus!!
dylatacja19/03/2020 09:12

Przyjdzie po pandemii😏


O ile gdzieś nie zarekwiruja po drodze :P
Beznadziejna maska a w zasadzie jej mocowanie. Maska trzyma się na uszach. To totalna pomyłka. Już nie wspomnę o tym że uszy są bardzo wrażliwe i zwyczajnie będą boleć jak założymy na nie uciąg.
Edytowane przez: "Totem" mar 19.
Totem19/03/2020 09:20

Beznadziejna maska a w zasadzie jej mocowanie. Maska trzyma się na uszach. …Beznadziejna maska a w zasadzie jej mocowanie. Maska trzyma się na uszach. To totalna pomyłka. Już nie wspomnę o tym że uszy są bardzo wrażliwe i zwyczajnie będą boleć jak założymy na nie uciąg.Widziałeś jej opis na stronie? To przeczytaj najpierw i nie pisz głupot. Mocowanie nie jest oparte na uszach.
Piotr_B.7oo19/03/2020 09:37

Widziałeś jej opis na stronie? To przeczytaj najpierw i nie pisz głupot. Mo …Widziałeś jej opis na stronie? To przeczytaj najpierw i nie pisz głupot. Mocowanie nie jest oparte na uszach.


A na czym ??
Zębami ja trzymasz ?
A już cena to jakiś kosmos...
Edytowane przez: "Oliwer_K" mar 19.
Mam taką. Faktycznie opiera się na uszach. W komplecie była spinka plastikowa do spięcia za uszami jak ktoś ma rozmiar głowy mniejszy. Wcześniej były po dwa dolce max :/
przydało by się chociaż kilka LEDów RGB.
a tak....
nawet zębów nie namalowali.
Edytowane przez: "Pete67" mar 19.
Niech ktos lepiej wrzuci sprawdzone maski z ali z szybka dostawa i w sensownych cenach. Widzialem ze sa jakies oferty z hiszpani i polski, ale zero feedbacku.
dmt19/03/2020 09:55

Niech ktos lepiej wrzuci sprawdzone maski z ali z szybka dostawa i w …Niech ktos lepiej wrzuci sprawdzone maski z ali z szybka dostawa i w sensownych cenach. Widzialem ze sa jakies oferty z hiszpani i polski, ale zero feedbacku.


też na to patrzyłem, ale w PL przesyłka 5-20 dni i to bez trackingu. Dla mnie to raczej ściema na wyciągnięcie pieniędzy.
Piotr_B.7oo19/03/2020 09:37

Widziałeś jej opis na stronie? To przeczytaj najpierw i nie pisz głupot. Mo …Widziałeś jej opis na stronie? To przeczytaj najpierw i nie pisz głupot. Mocowanie nie jest oparte na uszach.


Sam piszesz kolego głupoty. Ale najlepiej jakie to typowe nie znam się ale się wypowiem. Spinki w komplecie są do małych głów. Do ściągnięcia otworów.ale nie do trzymania maski. Zresztą potwierdzają to również inni. Tak że wiesz...
3987382-4wyqr.jpg
Będę Ci kibicował. Żeby szybko był niebieski tysiąc
kowal419/03/2020 09:48

Zaliczasz się do społeczeństwa Polaków?


Oczywiście że jestem Polakiem i dlatego jestem w szpitalu na posterunku tak jak moi koledzy i koleżanki abyśmy mogli Was diagnozować. Ale w szpitalach w których pracuje jest kategoryczny zakaz odwiedzin pacjentów i wstępu osób postronnych. I co? Ludzi urządzają sobie wycieczki śladami coronavirusa! Za coś takiego z automatu powinno być min tysiąc PLN mandatu. I nie przetlumaczysz. Bo jeden dziadek z drugim mówi mi że na coś muszą umrzeć. Problem w tym że zanim umrą to mogą przez swoją niefrasobliwość zarazić mnóstwo ludzi. I niestety też personelu medycznego. Jak zabraknie Nas to Was nie będzie miał kto diagnozować i leczyć. Krótko - siedźcie na dupie w domu żeby służba zdrowia miała Was szansę wyleczyć jak przyjdzie najgorsze. Jak w Polsce będzie scenariusz włoski to będzie tragedia. Jedynie ZUS się ucieszy.
Sebastian_Bedkowski19/03/2020 09:24

Komentarz usunięty


Trochę zważaj na słowa , teraz jest wyjątkowa sytuacja , do tego panika , strach i w ludziach wyzwalają się pierwotne instynkty .
Sam tak reagujesz , w każdym kraju ludzie tak reagują .
Ważne żeby starać się zachowywać spokój.
Sebastian_Bedkowski19/03/2020 09:24

Komentarz usuniętyWszystko prawda. Tylko, że one dojdą do Ciebie w maju albo czerwcu, cała sałatka ze świąt już będzie zjedzona
zeng19/03/2020 10:32

Wszystko prawda. Tylko, że one dojdą do Ciebie w maju albo czerwcu, cała sa …Wszystko prawda. Tylko, że one dojdą do Ciebie w maju albo czerwcu, cała sałatka ze świąt już będzie zjedzona


Chciałbym by pandemia zakończyła się w czerwcu. Sądzę że potrwa do późnej jesieni. I to nie moje gdybanie tylko WHO. Dlatego na pewno się przynajmniej mi przydadzą.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst