Niestety, ta okazja już wygasła
10 rat 0% w Decathlonie
640° Zakończono

10 rat 0% w Decathlonie

Decathlon Okazje
61
640° Zakończono
10 rat 0% w Decathlonie
mar 23. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

To moja pierwsza wrzutka wiec proszę o wyrozumiałość

Widziałem nie raz ze pepperowicze lubią raty 0%, a ze natknąłem się znowu na takie w Decathlonie to Wam przekazuję.

Korzystałem już z rat w Decathlonie, więc fajnie ze znów jest promocja 10 rat 0%, bo mogę przynajmniej Wam troche przybliżyć jak działają.

Na raty można wziąć wszystko co tam jest byleby tylko łączna kwota wynosiła min. 300 zł. Raty 0% obowiązują tylko w ich karcie kredytowej Decathlon a obsługuje ich Credit Agricole. Raty są naprawdę 0% i mogę z czystym sumieniem polecić a karta jest jedną z ładniejszych jakie widziałem. Ogólnie jest cos takiego ze do raty musicie doliczyć 2,90 za prowadzenie rachunku, ale żeby nikt nie narzekał to oni z góry dają bon na 35 zł żeby pokryć ta opłatę 2,90/miesięcznie za cały rok.
Z tego co wiem to oprócz 10 rat 0% jest 5 rat 0% i teraz chyba nawet 3 raty 0%
To chyba tyle, jakby ktoś miał jakieś pytania to postaram sie odpowiedzieć
Aktualizacje społecznościowe
Decathlon OkazjeDecathlon Kupony
Najlepsze komentarze
DonPadrino23/03/2019 16:33

Prawie nadziałem się na rower z Decathlonu w zeszłym tygodniu. Pojechałem k …Prawie nadziałem się na rower z Decathlonu w zeszłym tygodniu. Pojechałem kupić rockridera 520, ale na szczęście skutecznie zniechecono mnie do tego roweru. Po pierwsze, jak się okazało roweru po który przyjechałem nie ma na stanie ( wg strony www był ). W sklepie mają go w starszej wersji z innymi naklejkami i gorszym osprzętem (gówniana przednia przerzutka microshift i no name korba zamiast shimano). Powiedzieli wprost że pomimo tego co jest an stronie tej wersji roweru nie będą mieć przez jeszcze z 2 miesiące. Polecili mi zadzwonić na infolinię . Na infolinii kobieta nie potrafiła odpowiedzieć czy kupując przez stronę dostanę produkt który jest na zdjęciu... Obiecała,że oddzwoni na następny dzień i na tym kontakt się urwał. Generalnie kpina z klienta.Jestem w szoku, bo do tej pory nie mogłem złego słowa powiedzieć o tym sklepie. Na koniec sami serwisanci opowiedzieli co nieco o tych rowerach i kilku faktach : większość rowerów wraca na gwarancji na wymianę suportu, koła potrafią się pokrzywic w kilka dni przy delikatnej jeździe, przednia przerzutka jeśli to micro to w zasadzie lepiej samemu od ręki wymienic. wiem że za te pieniądze cudów nie będzie - ale jak już serwis cos takiego mówi , to strach się bać. Dobrze jedynie, że ponoć ich serwis jest w miarę bezproblemowy i chętnie wymieniają części na gwarancji. Ja w końcu zdecydowałem się po przeglądnięciu forów na rower od jednego z polskich producentów - na ten moment git, już kilka dni u mnie. Nie znam się na tym więc o szczegółach nie powiem ale przynajmniej na papierze podzespoły duże lepsze niż ten RR do tego nie było żadnych problemów z zamówieniem.


No i faktycznie się nie znasz kolego, ponieważ:
1. Microshift to manetka, a nie przerzutka i to ją, jeśli się nie znasz, będziesz chciał wymienić. A to dlatego, że microshitft jest lepszym rozwiązaniem niż index i zawsze będzie. A index wymyślono, bo ludzie są coraz bardziej tępi. Microshiftem dopasujesz pantograf do każdego kąta, w jakim może znaleźć się łańcuch, indexem nie pojedziesz w ciszy na skrajnych przełożeniach w skrajnych przekosach łańcucha. Czasem mimo, że niezalecane, po prostu tego potrzebujesz. I zresztą patrz teraz na napędy 1x10,11,12 - tylko i wyłącznie ekstremalne przekosy. Sprostowanie - po sprawdzeniu wyposażenia roweru, specyfikacja podaje przerzutkę shimano altus lub microshift ms22. Nadal brak powodu do zmiany, róznica żadna, a "opcja" podyktowana zapewne ilością sprzedawanych rowerów(wieeele krajów) i możliwym brakiem dostępności przerzutek shimano w wystarczających ilościach. Manetki Sram x4 indeksowane, więc brak możliwości regulowania pantografu po za 3 ustawieniami, czyli będzie obcierać przy skrajnych przekosach i nie da się tego uniknąć
2. Wymiana supportu? To nie jest rzadkość, mi w rowerze za 5500zł support totalnie się zapiekł mimo, że był oparty na uszczelnionych łożyskach maszynowych z fabrycznie "wodoodpornym smarem produkowanym w kooperacji z Mobil" wytrzymał 1300km. W poprzednim rowerze sławnie GXP wytrzymał mojej jazdy ok 3000km, a rower kupiony był lekko używany.
3. Im tańszy rower tym szybciej należy w nim nowe koła oddać do centrowania, płacąc za usługę. Kolega wyrzucił obie obręcze i musiał przepleść koła w rowerze za 3000zł, sugerowana ok 3500 zł (Nie posłuchał moich rad). W budowanych na zamówienie w przyzwoitym sklepie z prawdziwym serwisem, nowe koła oddaje się do ponownego centrowania po 200-300km ponownie płacąc. I wówczas można mieć spokój nawet na lata, nawet jeżdżąc w bardzo trudnym terenie.
4. Brak konsekwencji w kontakcie z klientem - poważnie? Na allegro małe działalności nie potrafią odpisać mimo kilku razowego kontaktu i obietnicy, "że sprawdzą", a Ty dzwonisz do krajowego centrum telefonicznego decathlona, które obsługuje dziesiątki telefonów na osobę i oczekujesz, że ktoś Cię zapamięta?
5. I na koniec bardziej pozytywnie: choć rowery z decathlona od 15 lat(mieszkałem w anglii i czytywałem prasę/recenzje) otrzymują wysokie noty za jakość do ceny, ogólną jakość, dobrą geometrię, wyposażenie do ceny... ogólnie pozytywne recenzje, nadal w stosunku do nich jak i do każdego nowego roweru, pewne zasady należy zachować. O tych zasadach większość nie wie, a wydawało by się, że większość powinna, bo to nie technologia kosmiczna. Ale z Twojego zawodu wyszła bardzo pozytywna historia, a mianowicie zakup polskiego roweru Do decathlona nie ma co się zrażać ale pamiętać należy, że często można wybrać lokalny polski sklep, polskiego producenta sprzętu i nie wysyłać pieniędzy za granicę, do złodziejskiej unii.
Mam nadzieję, że będzie służył, to co napisałem zastosuj do nowego zakupu, bo taniej wyjdzie zainwestować niż naprawiać.
Pozdrower
Edytowane przez: "3majsiemaciek" mar 24. 2019
RR 520 to niska półka, więc nie wiem czego się spodziewales. Każdy widzi z jakich komponentów składa się rower i ciężko mieć pretensje do sklepu o to, że psują się części wyprodukowane przez zewnętrzne firmy. Jest gwarancja, decathlon ja uznaje i parę razy słyszałem, że jak dana cześć ileś razy poszła to wymieniali na inną, lepszą. Ja bym nie demonizowal.
61 Komentarzy
Dzięki
Super, dzięki 😃
W zeszłym roku jak wzięłam rower z Martesa na raty w CA to założyłam konto w tym banku i była promocja zwrotu części rat - 5 lub 10% rat zależnie od wielkości wpływu na to konto. Może ta promocja jest dalej, warto skorzystać. Ale mam tu na myśli zwykle raty a nie związane z kartą kredytową.
Edytowane przez: "Taktaktak" mar 23. 2019
Prawie nadziałem się na rower z Decathlonu w zeszłym tygodniu. Pojechałem kupić rockridera 520, ale na szczęście skutecznie zniechecono mnie do tego roweru. Po pierwsze, jak się okazało roweru po który przyjechałem nie ma na stanie ( wg strony www był ). W sklepie mają go w starszej wersji z innymi naklejkami i gorszym osprzętem (gówniana przednia przerzutka microshift i no name korba zamiast shimano). Powiedzieli wprost że pomimo tego co jest an stronie tej wersji roweru nie będą mieć przez jeszcze z 2 miesiące. Polecili mi zadzwonić na infolinię . Na infolinii kobieta nie potrafiła odpowiedzieć czy kupując przez stronę dostanę produkt który jest na zdjęciu... Obiecała,że oddzwoni na następny dzień i na tym kontakt się urwał. Generalnie kpina z klienta.Jestem w szoku, bo do tej pory nie mogłem złego słowa powiedzieć o tym sklepie.

Na koniec sami serwisanci opowiedzieli co nieco o tych rowerach i kilku faktach : większość rowerów wraca na gwarancji na wymianę suportu, koła potrafią się pokrzywic w kilka dni przy delikatnej jeździe, przednia przerzutka jeśli to micro to w zasadzie lepiej samemu od ręki wymienic.
wiem że za te pieniądze cudów nie będzie - ale jak już serwis cos takiego mówi , to strach się bać. Dobrze jedynie, że ponoć ich serwis jest w miarę bezproblemowy i chętnie wymieniają części na gwarancji.

Ja w końcu zdecydowałem się po przeglądnięciu forów na rower od jednego z polskich producentów - na ten moment git, już kilka dni u mnie. Nie znam się na tym więc o szczegółach nie powiem ale przynajmniej na papierze podzespoły duże lepsze niż ten RR do tego nie było żadnych problemów z zamówieniem.
Edytowane przez: "DonPadrino" mar 23. 2019
RR 520 to niska półka, więc nie wiem czego się spodziewales. Każdy widzi z jakich komponentów składa się rower i ciężko mieć pretensje do sklepu o to, że psują się części wyprodukowane przez zewnętrzne firmy. Jest gwarancja, decathlon ja uznaje i parę razy słyszałem, że jak dana cześć ileś razy poszła to wymieniali na inną, lepszą. Ja bym nie demonizowal.
DonPadrino23/03/2019 16:33

Prawie nadziałem się na rower z Decathlonu w zeszłym tygodniu. Pojechałem k …Prawie nadziałem się na rower z Decathlonu w zeszłym tygodniu. Pojechałem kupić rockridera 520, ale na szczęście skutecznie zniechecono mnie do tego roweru. Po pierwsze, jak się okazało roweru po który przyjechałem nie ma na stanie ( wg strony www był ). W sklepie mają go w starszej wersji z innymi naklejkami i gorszym osprzętem (gówniana przednia przerzutka microshift i no name korba zamiast shimano). Powiedzieli wprost że pomimo tego co jest an stronie tej wersji roweru nie będą mieć przez jeszcze z 2 miesiące. Polecili mi zadzwonić na infolinię . Na infolinii kobieta nie potrafiła odpowiedzieć czy kupując przez stronę dostanę produkt który jest na zdjęciu... Obiecała,że oddzwoni na następny dzień i na tym kontakt się urwał. Generalnie kpina z klienta.Jestem w szoku, bo do tej pory nie mogłem złego słowa powiedzieć o tym sklepie. Na koniec sami serwisanci opowiedzieli co nieco o tych rowerach i kilku faktach : większość rowerów wraca na gwarancji na wymianę suportu, koła potrafią się pokrzywic w kilka dni przy delikatnej jeździe, przednia przerzutka jeśli to micro to w zasadzie lepiej samemu od ręki wymienic. wiem że za te pieniądze cudów nie będzie - ale jak już serwis cos takiego mówi , to strach się bać. Dobrze jedynie, że ponoć ich serwis jest w miarę bezproblemowy i chętnie wymieniają części na gwarancji. Ja w końcu zdecydowałem się po przeglądnięciu forów na rower od jednego z polskich producentów - na ten moment git, już kilka dni u mnie. Nie znam się na tym więc o szczegółach nie powiem ale przynajmniej na papierze podzespoły duże lepsze niż ten RR do tego nie było żadnych problemów z zamówieniem.


I tak taniej niż Lazaro z lepszym osprzętem, nowego nie znajdziesz. Za co płacisz to masz w tym rockriderze.
DonPadrino1 g, 20 min

Prawie nadziałem się na rower z Decathlonu w zeszłym tygodniu. Pojechałem k …Prawie nadziałem się na rower z Decathlonu w zeszłym tygodniu. Pojechałem kupić rockridera 520, ale na szczęście skutecznie zniechecono mnie do tego roweru. Po pierwsze, jak się okazało roweru po który przyjechałem nie ma na stanie ( wg strony www był ). W sklepie mają go w starszej wersji z innymi naklejkami i gorszym osprzętem (gówniana przednia przerzutka microshift i no name korba zamiast shimano). Powiedzieli wprost że pomimo tego co jest an stronie tej wersji roweru nie będą mieć przez jeszcze z 2 miesiące. Polecili mi zadzwonić na infolinię . Na infolinii kobieta nie potrafiła odpowiedzieć czy kupując przez stronę dostanę produkt który jest na zdjęciu... Obiecała,że oddzwoni na następny dzień i na tym kontakt się urwał. Generalnie kpina z klienta.Jestem w szoku, bo do tej pory nie mogłem złego słowa powiedzieć o tym sklepie. Na koniec sami serwisanci opowiedzieli co nieco o tych rowerach i kilku faktach : większość rowerów wraca na gwarancji na wymianę suportu, koła potrafią się pokrzywic w kilka dni przy delikatnej jeździe, przednia przerzutka jeśli to micro to w zasadzie lepiej samemu od ręki wymienic. wiem że za te pieniądze cudów nie będzie - ale jak już serwis cos takiego mówi , to strach się bać. Dobrze jedynie, że ponoć ich serwis jest w miarę bezproblemowy i chętnie wymieniają części na gwarancji. Ja w końcu zdecydowałem się po przeglądnięciu forów na rower od jednego z polskich producentów - na ten moment git, już kilka dni u mnie. Nie znam się na tym więc o szczegółach nie powiem ale przynajmniej na papierze podzespoły duże lepsze niż ten RR do tego nie było żadnych problemów z zamówieniem.


Co dokładnie kupiłeś?
Ktoś mógłby polecić jakiegoś gravela z decathlonu? Kwota 2000-3000 zł. Z góry dzięki!
Fake_Account7 min

Ktoś mógłby polecić jakiegoś gravela z decathlonu? Kwota 2000-3000 zł. Z gó …Ktoś mógłby polecić jakiegoś gravela z decathlonu? Kwota 2000-3000 zł. Z góry dzięki!


Triban RC500 i wymiana opon na jakieś 35mm, np Schwalbe G-One
Fake_Account23/03/2019 18:27

Ktoś mógłby polecić jakiegoś gravela z decathlonu? Kwota 2000-3000 zł. Z gó …Ktoś mógłby polecić jakiegoś gravela z decathlonu? Kwota 2000-3000 zł. Z góry dzięki!


No nie masz za dużo do wyboru, w sumie tylko jeden rower w stylu gravel (typowy gravel ma być później dostępny) i jest to Triban RC500. Sam go kupiłem, ale jeszcze nie miałem okazji dużo pojeździć, ale jak na razie jest ok.
darkdancerr6 min

No nie masz za dużo do wyboru, w sumie tylko jeden rower w stylu gravel …No nie masz za dużo do wyboru, w sumie tylko jeden rower w stylu gravel (typowy gravel ma być później dostępny) i jest to Triban RC500. Sam go kupiłem, ale jeszcze nie miałem okazji dużo pojeździć, ale jak na razie jest ok.


Z tego co widzę, brak rozmiaru L. Słabo... Z tego, co polecali z tańszych opcji to Romet Mistral Cross, ale to już poza Decathlonem.
bruner11111 g, 46 min

RR 520 to niska półka, więc nie wiem czego się spodziewales. Każdy widzi z …RR 520 to niska półka, więc nie wiem czego się spodziewales. Każdy widzi z jakich komponentów składa się rower i ciężko mieć pretensje do sklepu o to, że psują się części wyprodukowane przez zewnętrzne firmy. Jest gwarancja, decathlon ja uznaje i parę razy słyszałem, że jak dana cześć ileś razy poszła to wymieniali na inną, lepszą. Ja bym nie demonizowal.


Ja jak ułamałem ząb w korbie Prowheel'a w moim tribanie 500 to w ramach gwarancji dostałem nową korbę Shimano Sora i przy okazji support na Hollowtecha wymienili
DonPadrino23/03/2019 16:33

Prawie nadziałem się na rower z Decathlonu w zeszłym tygodniu. Pojechałem k …Prawie nadziałem się na rower z Decathlonu w zeszłym tygodniu. Pojechałem kupić rockridera 520, ale na szczęście skutecznie zniechecono mnie do tego roweru. Po pierwsze, jak się okazało roweru po który przyjechałem nie ma na stanie ( wg strony www był ). W sklepie mają go w starszej wersji z innymi naklejkami i gorszym osprzętem (gówniana przednia przerzutka microshift i no name korba zamiast shimano). Powiedzieli wprost że pomimo tego co jest an stronie tej wersji roweru nie będą mieć przez jeszcze z 2 miesiące. Polecili mi zadzwonić na infolinię . Na infolinii kobieta nie potrafiła odpowiedzieć czy kupując przez stronę dostanę produkt który jest na zdjęciu... Obiecała,że oddzwoni na następny dzień i na tym kontakt się urwał. Generalnie kpina z klienta.Jestem w szoku, bo do tej pory nie mogłem złego słowa powiedzieć o tym sklepie. Na koniec sami serwisanci opowiedzieli co nieco o tych rowerach i kilku faktach : większość rowerów wraca na gwarancji na wymianę suportu, koła potrafią się pokrzywic w kilka dni przy delikatnej jeździe, przednia przerzutka jeśli to micro to w zasadzie lepiej samemu od ręki wymienic. wiem że za te pieniądze cudów nie będzie - ale jak już serwis cos takiego mówi , to strach się bać. Dobrze jedynie, że ponoć ich serwis jest w miarę bezproblemowy i chętnie wymieniają części na gwarancji. Ja w końcu zdecydowałem się po przeglądnięciu forów na rower od jednego z polskich producentów - na ten moment git, już kilka dni u mnie. Nie znam się na tym więc o szczegółach nie powiem ale przynajmniej na papierze podzespoły duże lepsze niż ten RR do tego nie było żadnych problemów z zamówieniem.Zakupiłem kilka lat temu rower polskiego producenta Lazaro Integral i nie mogę złego słowa powiedzieć, a komponenty z pewnością lepsze niż w Decathlonowych mimo podobnych cen.
Michal_R.21 min

Zakupiłem kilka lat temu rower polskiego producenta Lazaro Integral i nie …Zakupiłem kilka lat temu rower polskiego producenta Lazaro Integral i nie mogę złego słowa powiedzieć, a komponenty z pewnością lepsze niż w Decathlonowych mimo podobnych cen.


Ciężko nazwać Lazaro producentem, skoro ramy i koła są sprowadzane z Azji, a w Polsce wszystko tylko wszystko skręcają. Firma ogólnie ok, tylko te ramy są lekko niewymiarowe, długie
bruner11112 g, 26 min

RR 520 to niska półka, więc nie wiem czego się spodziewales. Każdy widzi z …RR 520 to niska półka, więc nie wiem czego się spodziewales. Każdy widzi z jakich komponentów składa się rower i ciężko mieć pretensje do sklepu o to, że psują się części wyprodukowane przez zewnętrzne firmy. Jest gwarancja, decathlon ja uznaje i parę razy słyszałem, że jak dana cześć ileś razy poszła to wymieniali na inną, lepszą. Ja bym nie demonizowal.


Nie demonizuje. Sam napisałem o tym,że ponoć serwis ok. Za te pieniądze też cudów się nie spodziewam ale tj pisalem, jesli w wybranej ofercie jest zdjęcie danego towaru to chciałbym dostać to co na zdjęciach/w opisie i nie ważne czy kupuję tani rower, samochód , czy jakiś drobiazg za 50 PLN
Edytowane przez: "DonPadrino" mar 23. 2019
A jak myślicie lepszy triban 520 czy taki wynalazek olx.pl/ofe…tml
Jaki rower miejski polecacie?
Kwota 1000zl to dla mnie rozsądna ale wysoka cena a 1500 to już sufit. Poleci ktoś coś?
DeEscapist2 g, 16 min

I tak taniej niż Lazaro z lepszym osprzętem, nowego nie znajdziesz. Za co p …I tak taniej niż Lazaro z lepszym osprzętem, nowego nie znajdziesz. Za co płacisz to masz w tym rockriderze.


Nie napisałem co kupiłem , ani za ile
Co do zdania "za ile placisz tyle masz" to zgadzam się . Weź jednak pod uwagę , że to co mnie właściwie wkurzylo to fakt, że w opisie i na zdjęciu mają co innego, a potem wciskają w sklepie inny towar .poza tym nie ważne za ile miałbym kupić rower, tak czy inaczej oczekiwałabym odrobiny profesjonalizmu.

Btw. gdyby był na stanie w Decathlon rower który wybrałem, lub infolinia dała mi jasno do zrozumienia że to pomylka, a nie walenie w ch., to bralbym ten rower przez neta i nie marudzil.
Fake_Account23/03/2019 18:27

Ktoś mógłby polecić jakiegoś gravela z decathlonu? Kwota 2000-3000 zł. Z gó …Ktoś mógłby polecić jakiegoś gravela z decathlonu? Kwota 2000-3000 zł. Z góry dzięki!

Jeszcze jest rower widmo Romet aspre za jakieś 2800
Ja_Dy11 min

A jak myślicie lepszy triban 520 czy taki wynalazek …A jak myślicie lepszy triban 520 czy taki wynalazek https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-basso-laguna-campagnolo-chorus-carbon-CID767-IDyTriw.html


Używany karbon to proszenie się o kłopoty, tym bardziej że tan model jest raczej leciwy
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Lesiunio. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst