Niestety, ta okazja już wygasła

10% rabatu przy zamówieniu min. dwóch zabawek Linkimals

maj 14. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja na zabawki Fisher-Price z serii Linkimals zabawki edukacyjne: zamawiając min. dwie zabawki Linkimals otrzymujemy 10% rabatu na zamówienie.

Zabawa i rozwój z Fisher-Price
Wesołe piosenki, wypowiedzi, dźwięki, słowa, kolorowe światełka – wszystko to Twoja pociecha znajdzie w interaktywnych zabawkach z serii Linkimals. Dzięki nim maluch nauczy się pierwszych słów, rozwinie wyobraźnię oraz zwiększy zdolności manualne. Co więcej, produkty z serii reagują na siebie, wspólnie świecąc, mówiąc i śpiewając.

Zadbaj o to, aby Twoje dziecko nie tylko dobrze się bawiło, ale też równocześnie uczyło i zdobywało nowe umiejętności. To możliwe dzięki interaktywnym zabawkom edycyjnym z serii Linkimals, które wprowadzą malucha w świat liczb, kolorów, liter i dźwięków, rozwiną jego wyobraźnię oraz zachęcą do aktywności ruchowej.

Zamówiłem Fisher-Price Linkimals Interaktywny Leniwiec
Leniwiec nie dla leniwych
Naciśnięcie umieszczonych na nim przycisków aktywuje wesołe piosenki i wypowiedzi o liczbach, kolorach czy literach. Leniwiec dodatkowo klaszcze w dłonie i kołysze głową. Wszystko to angażuje zmysły malucha oraz zachęca go do aktywności motorycznej.
262861-9DgOo.jpg

i Fisher-Price Linkimals Interaktywna Lama, która emituje światła i dźwięki, również zapewni dziecku naukę poprzez zabawę.
Aby rozpocząć interaktywną rozrywkę, trzeba ułożyć krążki w formie piramidki na szyi lamy, a następnie nacisnąć jej główkę. Tym samym maluch rozwija też swoją sprawność manualną. Zabawka przeznaczona jest dla chłopców i dziewczynek już od dziewiątego miesiąca życia.
262861-FjARB.jpg

Wyszło tak:
262861-gxVRt.jpg262861-elCpg.jpg

262861-mp6qP.jpg
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy