10 PLN od PaySafeCard do wykorzystania w Google Play na pierwszy zakup!
62°Zakończono

10 PLN od PaySafeCard do wykorzystania w Google Play na pierwszy zakup!

8
mar 6.
Właśnie dostałem e-mail od paysafecard zawierający indywidualny kod do wykorzystania na ich stronie by otrzymać bonusowe 10PLN przeznaczone na zakupy w Google Play na swój pierwszy zakup. Kod do wykorzystania do 31.03.2019r.
Może ktoś jeszcze dostał, sprawdzajcie swoje skrzynki
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
2042887-ixt7c.jpg
8 Komentarzy
To podaj koda, jak juz wstawileś okazję. Bez tego okazja jest indywidualna i bezużyteczna.
Edytowane przez: "plonez" mar 6.
plonez1 min

To podaj koda, jak juz wstawileś okazję.


Jest napisane, że indywidualny kod więc twój komentarz jest idiotyczny. I mi nie przyszedł e-mail z kodem.
podaj kod - sprawdzimy czy działa
plonez5 min

To podaj koda, jak juz wstawileś okazję. Bez tego okazja jest i …To podaj koda, jak juz wstawileś okazję. Bez tego okazja jest indywidualna i bezużyteczna.


Dziwne, bo jak pyszne.pl rozsyła indywidualne kody to okazja jest spoko i jest wysoko plusowana.
Tapsel1 min

Dziwne, bo jak pyszne.pl rozsyła indywidualne kody to okazja jest spoko i …Dziwne, bo jak pyszne.pl rozsyła indywidualne kody to okazja jest spoko i jest wysoko plusowana.


Pyszne to pyszne. Każdy musi jeść, a życie jest niesprawiedliwe.
2042887-ixt7c.jpg
Tapsel2 g, 31 min

indywidualne kody to okazja jest spoko i jest wysoko plusowana.


Nie, zachęcanie ludzi do skorzystania z oferty wymagającej mejlowego zaproszenia (czyli niedostępnej dla ogromnej większości zainteresowanych) nie jest spoko (i jest przez mnie skrupulatnie minusowane).

To samo dotyczy – rzecz jasna – wynalazków typu mOkazje i Visa Oferty, które minusuję tym zacieklej, że o ich istnieniu (oraz o zdumieniu, z jakim setki niepiśmiennych komentatorów piąty rok z rzędu odkrywają ich indywidualny charakter) jestem tu informowany co kilka dni.

Tapsel24 min

wycinasz środek mojej wypowiedzi żeby zmienić kontekst zdaniaŻaden kontekst nie został zmieniony. Mniejsza liczba plusów wynika przede wszystkim z niszowości Paysafecarda (i z nieurywającego dupy prezentu), a nie z jakichś podwójnych standardów, których stosowanie byłeś łaskaw zarzucić użytkownikom.
Edytowane przez: "MK " mar 6.
MK 59 min

Nie, zachęcanie ludzi do skorzystania z oferty wymagającej mejlowego z …Nie, zachęcanie ludzi do skorzystania z oferty wymagającej mejlowego zaproszenia (czyli niedostępnej dla ogromnej większości zainteresowanych) nie jest spoko (i jest przez mnie skrupulatnie minusowane).To samo dotyczy – rzecz jasna – wynalazków typu mOkazje i Visa Oferty, które minusuję tym zacieklej, że o ich istnieniu (oraz o zdumieniu, z jakim setki niepiśmiennych komentatorów piąty rok z rzędu odkrywają ich indywidualny charakter) jestem tu informowany co kilka dni.


Ładnie wycinasz środek mojej wypowiedzi żeby zmienić kontekst zdania, brawo brawo. Mój komentarz opisywał stan portalu i komentarzy gdy pojawia się taka oferta, a nie wyrażał moją opinię.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst