Niestety, ta okazja już wygasła
61° Zakończono
8

10 PLN od PaySafeCard do wykorzystania w Google Play na pierwszy zakup!

Avatar
Tapsel
Dołączył w 2018
10
133
mar 6. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Właśnie dostałem e-mail od paysafecard zawierający indywidualny kod do wykorzystania na ich stronie by otrzymać bonusowe 10PLN przeznaczone na zakupy w Google Play na swój pierwszy zakup. Kod do wykorzystania do 31.03.2019r.
Może ktoś jeszcze dostał, sprawdzajcie swoje skrzynki
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj
Najlepsze komentarze
Avatar
2042887-ixt7c.jpg
8 Komentarzy
 1. Avatar
  To podaj koda, jak juz wstawileś okazję. Bez tego okazja jest indywidualna i bezużyteczna.
  Edytowane przez: "Usunięty5372" mar 6. 2019
 2. Avatar
  Usunięty537206/03/2019 15:31

  To podaj koda, jak juz wstawileś okazję.


  Jest napisane, że indywidualny kod więc twój komentarz jest idiotyczny. I mi nie przyszedł e-mail z kodem.
 3. Avatar
  podaj kod - sprawdzimy czy działa
 4. Avatar
  Autor
  Ludzisław06/03/2019 15:31

  To podaj koda, jak juz wstawileś okazję. Bez tego okazja jest i …To podaj koda, jak juz wstawileś okazję. Bez tego okazja jest indywidualna i bezużyteczna.


  Dziwne, bo jak pyszne.pl rozsyła indywidualne kody to okazja jest spoko i jest wysoko plusowana.
 5. Avatar
  Tapsel1 min

  Dziwne, bo jak pyszne.pl rozsyła indywidualne kody to okazja jest spoko i …Dziwne, bo jak pyszne.pl rozsyła indywidualne kody to okazja jest spoko i jest wysoko plusowana.


  Pyszne to pyszne. Każdy musi jeść, a życie jest niesprawiedliwe.
 6. Avatar
  2042887-ixt7c.jpg
 7. Avatar
  Tapsel06/03/2019 15:36

  indywidualne kody to okazja jest spoko i jest wysoko plusowana.


  Nie, zachęcanie ludzi do skorzystania z oferty wymagającej mejlowego zaproszenia (czyli niedostępnej dla ogromnej większości zainteresowanych) nie jest spoko (i jest przez mnie skrupulatnie minusowane).

  To samo dotyczy – rzecz jasna – wynalazków typu mOkazje i Visa Oferty, które minusuję tym zacieklej, że o ich istnieniu (oraz o zdumieniu, z jakim setki niepiśmiennych komentatorów piąty rok z rzędu odkrywają ich indywidualny charakter) jestem tu informowany co kilka dni.

  Tapsel06/03/2019 17:43

  wycinasz środek mojej wypowiedzi żeby zmienić kontekst zdania  Żaden kontekst nie został zmieniony. Mniejsza liczba plusów wynika przede wszystkim z niszowości Paysafecarda (i z nieurywającego dupy prezentu), a nie z jakichś podwójnych standardów, których stosowanie byłeś łaskaw zarzucić użytkownikom.
  Edytowane przez: "MK " mar 6. 2019
 8. Avatar
  Autor
  MK 06/03/2019 16:44

  Nie, zachęcanie ludzi do skorzystania z oferty wymagającej mejlowego z …Nie, zachęcanie ludzi do skorzystania z oferty wymagającej mejlowego zaproszenia (czyli niedostępnej dla ogromnej większości zainteresowanych) nie jest spoko (i jest przez mnie skrupulatnie minusowane).To samo dotyczy – rzecz jasna – wynalazków typu mOkazje i Visa Oferty, które minusuję tym zacieklej, że o ich istnieniu (oraz o zdumieniu, z jakim setki niepiśmiennych komentatorów piąty rok z rzędu odkrywają ich indywidualny charakter) jestem tu informowany co kilka dni.


  Ładnie wycinasz środek mojej wypowiedzi żeby zmienić kontekst zdania, brawo brawo. Mój komentarz opisywał stan portalu i komentarzy gdy pojawia się taka oferta, a nie wyrażał moją opinię.
Prześlij Komentarz
Avatar