+10 Monet za zakup w Sporcie i turystyce od 150 zł
378°Zakończono

+10 Monet za zakup w Sporcie i turystyce od 150 zł

18
kwi 14.
Aby otrzymać dodatkowe Monety:
1. Kup i opłać w jednej płatności zakupy za minimum 150 zł (bez kosztów przesyłki) w kategorii Sport i turystyka. allegro.pl/dzi…yka
2. W ciągu 6 dni przejdź do zakładki Monety, gdzie kliknij w [odbierz].
3. Na Twoje konto wpadną dodatkowe Monety.

Promocja trwa od 14 do 16 kwietnia. W czasie jej trwania możesz zgarnąć maksymalnie 10 Monet.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
prowizje w tej kategorii 6, 8 i 10 % także nic nie tracą...
18 Komentarzy
Coraz lepiej... Ponad 6%.
Oczywiście, mogli nie dać, ale zachęcić nie zachęcają.
BaZyL420 min

Coraz lepiej... Ponad 6%.Oczywiście, mogli nie dać, ale zachęcić nie zac …Coraz lepiej... Ponad 6%.Oczywiście, mogli nie dać, ale zachęcić nie zachęcają.


Zawsze coś Poza tym, można trafić w smart okazję np. z obuwiem. Skorzystałem chwilę temu.
Edytowane przez: "silent_" kwi 14.
prowizje w tej kategorii 6, 8 i 10 % także nic nie tracą...
qwać, dopiero co dwie pary butów kupiłem. Niby nic ale zawsze byłaby dycha do przodu.
puchbeary3 min

qwać, dopiero co dwie pary butów kupiłem. Niby nic ale zawsze byłaby dycha …qwać, dopiero co dwie pary butów kupiłem. Niby nic ale zawsze byłaby dycha do przodu.


Dlatego dobrze zrobić sobie listę planowanych zakupów i poczekać na taką promkę. Tym bardziej, że z tego co zauważyłem prawie raz na miesiąc jest dla każdej kategorii.
silent_5 min

Dlatego dobrze zrobić sobie listę planowanych zakupów i poczekać na taką pr …Dlatego dobrze zrobić sobie listę planowanych zakupów i poczekać na taką promkę. Tym bardziej, że z tego co zauważyłem prawie raz na miesiąc jest dla każdej kategorii.Wiem ale jak butów nie masz to nie bardzo idzie czekać c'nie ?
poleca ktoś jakąś walizkę za 150+zł?
silent_1 g, 28 min

Dlatego dobrze zrobić sobie listę planowanych zakupów i poczekać na taką pr …Dlatego dobrze zrobić sobie listę planowanych zakupów i poczekać na taką promkę. Tym bardziej, że z tego co zauważyłem prawie raz na miesiąc jest dla każdej kategorii.


Tia.. czekałem jesienią na opony... Figi z makiem się doczekałem w połowie grudnia, zamówiłem bez promocji, bo już przymrozki były. A co roku przynajmniej od 2015 Allegro dawało monety za opony jesienią i to całkiem sporo 50-100 monet.
Niestety nie można wierzyć w ich regularność. Będziesz liczył, że kupisz taniej buty na wiosnę, to może się okazać, że będziesz czekał do lipca aż kupisz bez promocji.
puchbeary1 g, 24 min

Wiem ale jak butów nie masz to nie bardzo idzie czekać c'nie ?


Ile czasu zaoszczedziles pisząc "c'nie" zamiast "co nie"?
BaZyL45 min

Tia.. czekałem jesienią na opony... Figi z makiem się doczekałem w poł … Tia.. czekałem jesienią na opony... Figi z makiem się doczekałem w połowie grudnia, zamówiłem bez promocji, bo już przymrozki były. A co roku przynajmniej od 2015 Allegro dawało monety za opony jesienią i to całkiem sporo 50-100 monet.Niestety nie można wierzyć w ich regularność. Będziesz liczył, że kupisz taniej buty na wiosnę, to może się okazać, że będziesz czekał do lipca aż kupisz bez promocji.


To nie wiesz, że kupuje się na odwrót bo wtedy są największe zniżki i wyprzedaże?
silent_1 min

To nie wiesz, że kupuje się na odwrót bo wtedy są największe zniżki i wyprz …To nie wiesz, że kupuje się na odwrót bo wtedy są największe zniżki i wyprzedaże?


No właśnie już letnie kupiłem zimą (poprzedni rocznik) No ale mowa o monetach.
dariusz.wozniak1 g, 50 min

Ile czasu zaoszczedziles pisząc "c'nie" zamiast "co nie"?


To nabyta maniera językowa a nie oszczędność. Coś jak kończenie zdania oznajmiającego zapytaniem",tak?" które opanowało nasz piękny kraj kilka lat temu. Przyszło, przykleiło się i za jakiś czas pójdzie.
Przyzwyczaili do 20zl za wydane 100zl
Dawałem plusa. za takie wrzutki, ale tym razem nie dam
Otóż.Allegro ma takie kruczki w swoich regulaminach ostatnio wydałem coś tam 250 PLN + i wpadło zamiast 10 monet. 1 słownie JEDNA moneta !
Na pytanie do helpdesku dlaczego tak? dostałem odpowiedź, że tam jest jakiś (chory) limit 20 monet w miesiącu dla kont poniżej 1 roku ( konto 11msc) , Tak się złożyło wcześniej w tym miesiącu zakupiłem u dwóch sprzedawców parę pierdół i za co wpadło 19 monet od nich.
Grają podle i za takie chwyty poniżej pasa niech się cmokną!
To już nawet majfriendy nie stosują takich brudnych zagrywek !
Edytowane przez: "ninjaZ" kwi 15.
ninjaZ9 min

Dawałem plusa. za takie wrzutki, ale tym razem nie damOtóż.Allegro ma ta …Dawałem plusa. za takie wrzutki, ale tym razem nie damOtóż.Allegro ma takie kruczki w swoich regulaminach ostatnio wydałem coś tam 250 PLN + i wpadło zamiast 10 monet. 1 słownie JEDNA moneta ! Na pytanie do helpdesku dlaczego tak? dostałem odpowiedź, że tam jest jakiś (chory) limit 20 monet w miesiącu dla kont poniżej 1 roku ( konto 11msc) , Tak się złożyło wcześniej w tym miesiącu zakupiłem u dwóch sprzedawców parę pierdół i za co wpadło 19 monet od nich. Grają podle i za takie chwyty poniżej pasa nie się cmokną! To już nawet majfriendy nie stosują takich brudnych zagrywek !


Stosują Sprzed tygodnia sytuacja: darmowa wysyłka z trackingiem. Po dokonaniu zakupu wiadomość żebym dokupił za 0,5$ z dodatkowej "aukcji" koszt przesyłki. Oczywiście olałem to, poczekałem nieodpisując i wysłali. A co do Twojej sytuacji. Po to są regulaminy by je przeczytać. I aby nie było, nie bronię allegro.
No w
silent_5 min

Stosują Sprzed tygodnia sytuacja: darmowa wysyłka z trackingiem. Po d …Stosują Sprzed tygodnia sytuacja: darmowa wysyłka z trackingiem. Po dokonaniu zakupu wiadomość żebym dokupił za 0,5$ z dodatkowej "aukcji" koszt przesyłki. Oczywiście olałem to, poczekałem nieodpisując i wysłali. A co do Twojej sytuacji. Po to są regulaminy by je przeczytać. I aby nie było, nie bronię allegro.


Nie chce mi się marnować czasu na bezsensowne spory, bo wiem, że będziesz bronił jako autor wstawki do upadłego.
Odpowiedz sobie sam tylko uczciwie ( mi nie musisz) czytasz wszystkie regulaminy po XX stron ? drobnym maczkiem ?
Jeśli tak to gratuluje i zazdroszczę samozaparcia, i ogromnej ilości zbędnego wolnego czasu.
Edytowane przez: "ninjaZ" kwi 15.
ninjaZ1 g, 10 min

No w Nie chce mi się marnować czasu na bezsensowne spory, bo wiem, że bę …No w Nie chce mi się marnować czasu na bezsensowne spory, bo wiem, że będziesz bronił jako autor wstawki do upadłego. Odpowiedz sobie sam tylko uczciwie ( mi nie musisz) czytasz wszystkie regulaminy po XX stron ? drobnym maczkiem ?Jeśli tak to gratuluje i zazdroszczę samozaparcia, i ogromnej ilości zbędnego wolnego czasu.


Czego ja mam tu niby bronić? Allegro jakie jest takie jest. A fakt, że uważam (tak jak i wielu innych) iż oceniamy tu nie dany sklep, nie dany produkt, a to czy okazja na zaoszczędzenie jest faktycznie okazją pozostaje w moim przypadku czymś oczywistym. Jestem na pepperku z tego względu, że właściwie wszystko oprócz produktów spożywczych krótkoterminowych, kupuję online, a nie dla czyjegoś plusa lub minusa. I to z tego prostego powodu, że "mam tyle wolnego czasu"....
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst