-10% lub do -20% w sklepie internetowym Sizeer na wszystko + darmowa dostawa
120°Zakończono

-10% lub do -20% w sklepie internetowym Sizeer na wszystko + darmowa dostawa

5
lis 11. 2016
Tylko dzisiaj na e-Sizeer można kupić produkty z obniżką o 10%, lub 20% dla posiadaczy karty klubowej.

Dostawa gratis.

Promocja działa tylko dziś 11.11
Aktualizacje społecznościowe
Sizeer OkazjeSizeer kod rabatowyModa
5 Komentarzy
-20% to ma być okazja na pepper?
HarryCainelis 11. 2016

-20% to ma być okazja na pepper?


Sizeer to najlepszy sklep z butami. Tam zakup butów traktuje się jak abonament na nie. Już wyjaśniam o co chodzi. Najmniejsza wada buta skutkuje wymianą na nowe bez żadnego mamrania. Raz przyniosłem sprzedawczyni buty na reklamację bo odklejały się noski a ona do mnie -
ale pan tu jeszcze przetarcia po bokach to dopiszemy do protokołu. Efekt: wymiana butów na nowe/ inny model w tych samych pieniądzach albo dopłata to nowego modelu. Dlatego jak jest promka w Sizeer i za buty, za które na allegro zapłacicie 250zł (założmy ze 100% oryginał) a w Sizeerze w promocji 300zł to bardzo się opyla bo macie gwarantowane że przez 2 lata będziecie mieć takiego buta jakiego kupiliście.

A na allegro? Jak w lesie. Nie! Jak w chlewie!

CO MNIE BĘDZIESZ NACIONGAŁ NA REKLAMACJE ZŁODZIEJU??? KUPIŁEŚ ZA 250 I JESZCZE MAM TO ODSYŁAĆ?? BUTY ŹLE SZNUROWANE I UZYTKOWANE NIEZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM!!1 RZECZOZNAWCA NA WYKRYŁ WADY FABRYCZNEJ. DO WIDZENIA!!!
HarryCainelis 11. 2016

-20% to ma być okazja na pepper?


Ostatnio dzięki tej okazji kupiłem buty na zimę o 90zł taniej względem innych sklepów. Ja wiem że najlepiej jakby Ci dopłacali.
No to ja mam zupełnie inne doswiadczenia z dwoma parami butów. Pięta w lacostach za 350 zł przetarła się po 4 miesiącach, a rozklejenie w pumach uzasadniono niewlasciwym uzytkowaniem produktu poniewaz to są buty "do samochodu!"
Teraz rozumiem. Dzięki za wyjaśnienia. Skoro to jest dobry sklep i oferta jest dla Was ok, w takim razie zwracam honor.
Jestem przeciwnikiem wrzucania tutaj każdej okazji mniejszej niż 20% Sami wiecie, że taką przecenę, czy okazję, to można uzyskać co chwilę. Chciałbym tutaj znajdywać prawdziwe perełki Pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy