10 groszy RABATU na każdy litr paliwa @ Orlen
126°Zakończono

10 groszy RABATU na każdy litr paliwa @ Orlen

admin 6
sie 6. 2015
W ramach promocji "Wakacyjne rabaty na paliwo" możemy otrzymać 10 groszy rabatu na litr paliwa na stacjach Orlen

Promocja skierowana jest do członków programu Vitay. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się na swoje konto uczestnika. Kupon będzie dostępny w aplikacji zaraz po zalogowaniu. Przed zapłatą za min. 30 l paliwa należy pokazać kupon rabatowy z aplikacji. Kupon można wykorzystać maksymalnie trzykrotnie tankując: Eurosuper 95, Super Plus 98, VERVA 98, VERVA ON, Bio 100, Bio 85, Ekodiesel, Bioetanol 85, LPG.

Promocja potrwa do 31 sierpnia 2015
Szczegółowy regulamin można znaleźć tutaj

Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
W Regulaminie jest mowa o 25 litrach:
Kupon uprawnia Uczestnika do uzyskania w Okresie Promocji na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie rabatu na zakup Paliwa, w wysokości 10 (słownie: dziesięć) groszy na każdy litr zatankowanego Paliwa, przy jednorazowym zakupie minimum 25 litrów Paliwa.
Regulaminowi... Regulamin rzecz święta, jeśli powiedzą przy kasie, że od 30l to wystarczy pokazać regulamin, muszą naliczyć rabat.
Spece od marketingu to są nieźli, ropa tania jak nigdy, marże duże jak nigdy, więc dla nich taki rabacik to nic, a pewnie popyt się zwiększy.
Nie chcę spamować, ale ciekawe info o Orlenie:

wykop.pl/lin…wo/
Kurcze mam mały bak na gaz i 25 litrów jeszcze jakoś upchnę, ale 30 nie dałbym rady. Myślicie, że można łączyć różne rodzaje paliw?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy