10 filmów na Blu-Ray za 50€ z dostawą! @ Amazon.de
238°Zakończono

10 filmów na Blu-Ray za 50€ z dostawą! @ Amazon.de

Pepper 6
paź 24. 2016
Coś dla osób kupujących filmy na Blu-Ray - 10 filmów (z łącznie 488 dostępnych w promocji) w niemieckim Amazonie kupimy za 50€ z darmową dostawą do Polski! W przeliczeniu daje to około 217zł, czyli 21,70zł za film.

Cena regularna filmów waha się od 6,8 do 14,99€.

Cena obniża się automatycznie w koszyku po dodaniu 10 filmów:
29332-dPGRh.jpg
Praktycznie każdy z filmów dostępnych w promocji ma angielski do wyboru. Z polskimi napisami może być jednak różnie.

Promocja trwa do 30 października lub wyczerpania zapasów magazynowych.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

6 Komentarzy
Fajna promocja ale czy te filmy da się oglądać w innym języku niż niemiecki ?
Jak się postarasz to znajdziesz do każdego filmu pełną specyfikację wydania.
Wlasnie bardzo ciezko znalesc specyfikacje. Ja np kupowalem ostatnio James'a Bonda, na stronie Amazona pisalo ze jezyk to tylko niemiecki, na pudelku napisali ze angielski I niemiecki, wkladam plyte do napedu I okazuje sie ze jest z 10 jezykow w tym polski lektor I polskie napisy.
Monnypaź 24. 2016

Wlasnie bardzo ciezko znalesc specyfikacje. Ja np kupowalem ostatnio …Wlasnie bardzo ciezko znalesc specyfikacje. Ja np kupowalem ostatnio James'a Bonda, na stronie Amazona pisalo ze jezyk to tylko niemiecki, na pudelku napisali ze angielski I niemiecki, wkladam plyte do napedu I okazuje sie ze jest z 10 jezykow w tym polski lektor I polskie napisy.Tutaj znajdziesz spis wydań Blu-ray z polską wersją z UK, Niemiec, USA, Włoch i Hiszpanii. filmozercy.com/wyd…sja
Monnypaź 24. 2016

Wlasnie bardzo ciezko znalesc specyfikacje. Ja np kupowalem ostatnio …Wlasnie bardzo ciezko znalesc specyfikacje. Ja np kupowalem ostatnio James'a Bonda, na stronie Amazona pisalo ze jezyk to tylko niemiecki, na pudelku napisali ze angielski I niemiecki, wkladam plyte do napedu I okazuje sie ze jest z 10 jezykow w tym polski lektor I polskie napisy.


patrzyłeś na blu-ray.com?
Pytanie czy w promocji sa niemieckie filmy przyrodnicze o anatomii
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst