10 euro GRATIS przy płatności kartą MasterCard na Amazon.de
513°Zakończono

10 euro GRATIS przy płatności kartą MasterCard na Amazon.de

44
lis 16. 2016lis 16. 2016
W skrócie - po zakwalifikowaniu się do promocji od zamówienia opłacanego MasterCardem, amazon da nam gratis 10 euro.
Wchodzimy w link okazji, klikamy przycisk "Jetzt Mastercard nutzen", później wybieramy kartę MC (najkorzystniej rozliczaną w euro, ale niekoniecznie), później przycisk "Jetzt sie 10 euro sichern" i robimy zamówienie. Nie ma kwoty minimalnej, grunt żeby przedmiot był sprzedawany przez amazona a nie marketplace. Na podsumowaniu płatności odejmie się 10 euro od całkowitej kwoty zakupów.30565.jpg
EDIT : ta sama karta MC może być użyta na kilku kontach amazona, zniżka wchodzi 1 raz na konto, a nie ma nr karty, więc można pozakładać więcej kont ... jeśli jeszcze nie macie

Najlepsze komentarze

Emil20082 min

chcecie wspierać antypolski rynek?

​zgroza...
44 Komentarze

@Forra6 a jak zrobić żeby pokazywało rzeczy od Amazona?

Jak ogarnąć darmową wysyłkę do PL? Jest jakieś mwz?

Pepper

adam0062 min

Jak ogarnąć darmową wysyłkę do PL? Jest jakieś mwz?


39euro, ale mozna kombinowac z zapychaczami out of stock.

jak sprawdzic ktore predmioty sprzedaje amazon?

Autor

Amazon sprzedaje w zasadzie większość, poniżej ceny powinien być zapis (w zależności od ustawionego języka)

Verkauf und Versand durch Amazon. Geschenkverpackung verfügbar.
Wysyłka i sprzedaż przez sprzedawcę Amazon. Możliwość zapakowania na prezent.
Dispatched from and sold by Amazon. Gift-wrap available.


MWZ 39 euro, na zabawki dochodzi różnica VAT-u czyli ok 1 euro więcej ostatecznie niż na stronie przedmiotu.

Pepper

@Forra6 zs za duza ilosc kont wylapiesz bana na ip i nie ma przebacz.

jakieś sugestie zapychaczy tak minimum 20 - 30 euro?

Autor

Ja mam na każdym amazonie po 4do8 kont od paru lat, nigdzie w regulaminie nie jest to zabronione. Ale czasem anulują mi zamówienia z mega atrakcyjną limitowaną ilością sprzedaży więc jakiś mexhanizm to weryfikuje. Tak czy siak znów idzie Black Friday więc darmowe Primy na miesiąc trza pozakładać.

Hm, dość dziwny problem ale... Jak przefiltrowac okazję aby odszukać tylko te sprzedawane przez Amazon? Tzn te które biorą udział w tej promocji?

chcecie wspierać antypolski rynek?

Emil20082 min

chcecie wspierać antypolski rynek?

​zgroza...

Da się za to kupić np. kartę amazon za 10.01E ?
amazon.de/Ama…ard

Mam odpowiedź:
"not for books, Kindle eBooks, magazines, purchase of gift vouchers or offers from third parties or merchandise deals, and only for persons of age. The promotional voucher can not be charged on gift packaging, shipping costs or other costs"
Edytowane przez: "Leonidas94" lis 16. 2016

Leonidas9411 min

Da się za to kupić np. kartę amazon za 10.01E ?https://www.amazon.de/Amazon-Gutschein-per-E-Mail-Amazon/dp/B0054PDOV8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1479336253&sr=8-1&keywords=gift+cardMam odpowiedź:"not for books, Kindle eBooks, magazines, purchase of gift vouchers or offers from third parties or merchandise deals, and only for persons of age. The promotional voucher can not be charged on gift packaging, shipping costs or other costs"


to dlatego mi ceny książki nie obniżało ale lipa, akurat na książkę by mi się przydało

Mozna za to kupic Amazon Coins badz jakies klucz do gier itp? Cos online, by za wysylke nie placic A za Amazon Coins alurat za free jakies pakiety do HS czy cos.

Polecacie coś ciekawego albo sposób na darmowa wysyłkę? :

Kurde, szkoda że nie da się dokupić nic do World of Tanks

Pamięci ram też nie sprzedajo
Edytowane przez: "Leonidas94" lis 17. 2016

Kaban1 godz., 45 min

39euro, ale mozna kombinowac z zapychaczami out of stock.

​Podasz jakiś link? Amazon wyśle rzeczy które ma za darmo a te których nie ma wyślę później lub jak anuluj to wcale? Kasę pobiera rozumiem że na końcu jak fizycznie paczkę wyślą. Z tego co pamiętam że mogłem wybrać osobna wysyłkę to za każdy przedmiot €5 za dostawę

Do kiedy jest ważna ta promocja ?

ketrap39 min

​zgroza...Dokładnie. Zwłaszcza, że Polskie firmy muszą ukrywać się pod zagranicznymi nazwami i domenami żeby szwabów zainteresować inaczej nic nie kupią - bo Polskie, nie ich. Osobiście znam przypadek gdzie jedna firma specjalnie na szwabski rynek musiała założyć stronę z końcówką .eu bo brzydzą się .pl i nic nie kupowali.

Emil20086 min

Dokładnie. Zwłaszcza, że Polskie firmy muszą ukrywać się pod zagranicznymi nazwami i domenami żeby szwabów zainteresować inaczej nic nie kupią - bo Polskie, nie ich. Osobiście znam przypadek gdzie jedna firma specjalnie na szwabski rynek musiała założyć stronę z końcówką .eu bo brzydzą się .pl i nic nie kupowali.


​Też znam taki przypadek i nawet wysylali z Niemiec towar. Ale to nasi sprzedawcy sa sobie winni. Z chinczykiem nie będziesz miał takich problemów jak z polakiem. Tylko tutaj cię wydymaja a później zmierzają z błotem.
Edytowane przez: "tom.k" lis 17. 2016
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Forra6. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst