Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
10 darmowych wysyłek z Paczkomatów InPost oraz do 150 zł dla nowych klientów CitiKonta!
544°

10 darmowych wysyłek z Paczkomatów InPost oraz do 150 zł dla nowych klientów CitiKonta!

Citibank Okazje
22
544°
10 darmowych wysyłek z Paczkomatów InPost oraz do 150 zł dla nowych klientów CitiKonta!
gru 10. 2020
10 kodow na darmowe przysylki, mysle, ze warto zastanowic sie czy zalozyc konto.


A jak zdobyć tytułowe nagrody?

Pierwszą z nich, czyli 2 kody do wykorzystania na SzybkieNadania.pl, zgarniemy już za sam fakt podpisania umowy o konto. Wymagane jest jednak, aby w trakcie wnioskowania wyrazić dwie zgody na przesyłanie przez bank informacji handlowych: elektronicznie oraz telefonicznie.

Aby zdobyć drugą nagrodę, czyli tym razem aż 8 kodów do wykorzystania na SzybkieNadania.pl oraz 50 zł w gotówce, powinniśmy do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta zapewnić wpływ min. 2000 zł „z tytułu wynagrodzenia”. Bank mówi tu tylko, że wpływ musi pochodzić z konta w innym banku. Nie ma natomiast żadnych dodatkowych definicji wynagrodzenia, dlatego (standardowo w promocjach Citibanku) powinien wystarczyć najzwyklejszy przelew.

Kolejną nagrodę, czyli kolejne 50 zł w gotówce, zdobędziemy pod warunkiem, że do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zalogujemy się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz otrzymamy wpływ min. 100 zł z rachunku w innym banku. Przykładowo podpisując umowę o konto w grudniu czas na spełnienie tych prostych warunków mija z końcem lutego.

Co z ostatnią nagrodą? Wystarczy, że do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta dokonamy płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł. W naszym przykładzie czas mamy do końca lutego.

Co warto podkreślić: wszystkie warunki możemy spełnić dużo szybciej, bo nawet pierwszego dnia od założenia konta – na przykład aby mieć pewność, że nie zapomnimy o nich po dwóch czy trzech miesiącach.


wiecej info livesmarter.pl/150…to/
Aktualizacje społecznościowe
Citibank OkazjeCitibank kody rabatowe
22 Komentarze
Prześlij Komentarz