lip 26. 2016
Na amerykańskiej stronie z witaminami i suplementami Iherb.com trwa promocja -10% na wszystko.

np. preparat Solgar #7 na stawy wychodzi za 50% polskiej ceny czyli 175 zeta zamiast 350. z tej marki wiele rzeczy jest duużo taniej niż u nas

wysyłka:

Poczta 32/16 PLN zależnie czy zamówienie powyżej ~80PLN-tu niestety jest limit max wagi przesyłki, idzie jakieś 2-3 tygodnie nikt w niej nie grzebał.

Kurier ~60/32 PLN zależnie czy zamówienie powyżej ~160PLN-paczka idzie jakieś 5 dni i z automatu 8% VAT (zamawiałem witaminy)

Z zamówień dostaje się też 10% wartości produktów (przed zniżkami J na nasze konto w Iherb na przyszłe zamówienia


kody poniżej, link do okazji jest goły bez refa i kodów

aby uzyskać -10% (ważne do końca miesiąca): JULY31

aby uzyskać 5$ zniżki na pierwsze zamówienie można skorzystać z czyjegoś kodu reflink

zniżka 20% na ich marki(ważne do końca miesiąca): iHERBHB20

ich marki: iherb.com/ihe…nds

pierwszy wpis na pepperze więc wybaczcie jak coś pomieszałem
Aktualizacje społecznościowe
Zdrowie i uroda
4 Komentarze
zakupy zrobione dzięki ;-)
Z jakiego powodu został usunięty mój komentarz z kodem, skoro użytkownik k_k sam wkleił reflinki? A może to sam admin założył nowe konto, wkleił reflinki i zbiera bonusy z polecenia, no bo jak to wytłumaczyć?
naaatalip 26. 2016

Z jakiego powodu został usunięty mój komentarz z kodem, skoro użytkownik k_ …Z jakiego powodu został usunięty mój komentarz z kodem, skoro użytkownik k_k sam wkleił reflinki? A może to sam admin założył nowe konto, wkleił reflinki i zbiera bonusy z polecenia, no bo jak to wytłumaczyć?


Z tego co wiem, to do okazji wstawiane są reflinki administratorów. W taki dość nieinwazyjny sposób zarabiają na utrzymanie serwisu.
Autor
Jak rozumiem polityka jest bez refow stąd moja okazja doznała edycji A twój post usunięto. A jak ktoś potrzebuje zniżki to niech szuka na pm
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od k_k. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy