Jesteś gotowy na polowanie?

Nadszedł czas letniego festiwalu, więc bądź gotowy na pojawienie się Ognistych Reniferów. Są bardzo szybkie, patrz, jak biegną! Dasz radę złapać je wszystkie? Przygotuj się na zabawę w słonecznym klimacie!

Zasady gry

Od 8 sierpnia (16:00) do 17 sierpnia (16:00), niezależnie od pory dnia Ogniste Renifery będą się losowo pojawiać w całym serwisie Pepper. Szukaj także wskazówek w naszym fanpage’u na Facebooku.

Jeżeli już znajdziesz Ognistego Renifera, kliknij go szybko, aby złapać! Złapane Renifery będą automatycznie dodawane do Twojej kolekcji. Niektóre z nich nabierają wartości dopiero w stadzie (3 Renifery). Biały jest dość powszechny, więc spotkasz ich wiele. Srebrne są rzadsze, a złoty to Twoja przepustka do wygranej.

Możesz polować na Ogniste Renifery również w naszej aplikacji. Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji. Gdy Ognisty Renifer zostanie złapany w aplikacji, zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pepper.pl, aby zobaczyć swoją kolekcję.

Z pozdrowieniami, Pepper

Jak zauważysz, zatrzymaliśmy niektóre Ogniste Renifery dla najbardziej aktywnych użytkowników. Oczywiście wiele nagród wciąż może być zdobytych przez wszystkich, ale w ten sposób chcielibyśmy podziękować tym, którzy pomagają nam w budowaniu społeczności! Nie przejmuj się, jeśli dopiero dołączyłeś: nawet nasi weterani zaczynali tak jak Ty - kontynuuj swój udział w społeczności, a będziesz miał dostęp do wszystkich kolekcji w przyszłym roku!

Wygraj podróż dookoła świata

Oprócz wszystkich nagród, które dla Ciebie przygotowaliśmy, dodaliśmy niespodziankę. Myśliwi ze wszystkich platform Pepper, którym uda się zebrać 3 Ogniste Renifery z kolekcji Imprezka wezmą udział w losowaniu. Szczęśliwy zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci wycieczki dookoła świata dla 2 osób!

Wymiana

Najbardziej doświadczeni myśliwi mogą wymieniać się Ognistymi Reniferami z innymi członkami społeczności i dzięki temu uzupełniać swoją kolekcję. Nie możesz wymieniać się Reniferami za pomocą oficjalnej aplikacji, ale otrzymasz powiadomienie, gdy ktoś poprosi Cię o wymianę. Możesz następnie wyświetlić transakcję na stronie internetowej.

Uwaga:

Publikowanie okazji ze słowami Ognisty Renifer lub nadużywanie przycisków do głosowania nie zwiększy szans na wygraną. Ciągłe odświeżanie strony również nie pomoże. Nasze Renifery są raczej wstydliwe więc musisz trochę poczekać, aby jeden z nich się pojawił.

Śledź nas na Facebooku, aby zwiększyć szansę na wygraną!

Dołącz do nas na Facebooku, aby być pierwszą osobą, która znajdzie dodatkowego, Ognistego Renifera!

Imprezowa Kolekcja

Zbierz 3 Ogniste Renifery Imprezka, aby wziąć udział w losowaniu

Możesz wygrać podróż dookoła świataZbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Imprezka, aby WYGRAĆ!

Natychmiastowe wygrane

Złap te Ogniste Renifery, aby otrzymać jedną z nagród natychmiastowych.

Możesz wygrać 1 z 200 voucherów Allegro 20 złZłap Ognistego Renifera Nurka, aby WYGRAĆ!
Możesz wygrać 1 z 50 voucherów Allegro 50 złZłap Ognistego Renifera Surfera, aby WYGRAĆ!
Możesz wygrać 1 z 25 pluszakówZłap Ognistego Renifera Hawajczyka, aby WYGRAĆ!
Możesz wygrać 1 z 25 t-shirtów PepperZłap Ognistego Renifera Ratownika, aby WYGRAĆ!

Zbieraj i wygrywaj nagrody

Zbierz 3 Ogniste Renifery, aby wygrać jedną z tych nagród

Możesz wygrać 1 z 25 powerbanków Xiaomi 20000 mAhZbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Ukulele, aby WYGRAĆ!
Możesz wygrać 1 z 10 kart upominkowych Zalando 200 złZbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Zamki z Piasku, aby WYGRAĆ!

Kolekcja Specjalna i Nagrody do zdobycia

Tylko dla najbardziej aktywnych użytkowników! Zbierz wszystkie 3 Renifery z tej kolekcji, aby wygrać jedną z nagród

Możesz wygrać 1 z 5 JBL flip 4Zbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Flamingi, aby WYGRAĆ!
Możesz wygrać 1 z 3 Garmin fēnix 3Zbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Arbuzy, aby WYGRAĆ!
Możesz wygrać 1 z 1 PlayStation 4 ProZbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Piłki Plażowe, aby WYGRAĆ!
Możesz wygrać 1 z 1 iPhone XZbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Windsurfer, aby WYGRAĆ!

Regulamin:

1. Prosimy nie tworzyć multikont, które są zabronione przez regulamin. Każdy użytkownik przyłapany na oszustwie traci swoją szansę na wygraną oraz kolekcję. Stosowanie skryptów również nie zwiększy szans. Nie ma sposobu na oszukanie systemu, ale życzymy powodzenia - to również grozi dyskwalifikacją. Zezwalamy tylko na jednego gracza w gospodarstwie domowym.
2. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu za pośrednictwem wiadomości prywatnej/zarejestrowanego adresu e-mail, a nagrody zostaną wysłane w ciągu 60 dni od odpowiedzi.
3. Zabawa rozpoczyna się 8.08.2018 r. o godz. 16:00 i potrwa do 17.08.2018 r. do godz. 16:00.
4. Musisz być w pełni zarejestrowanym użytkownikiem Pepper.pl, aby łapać Ogniste Renifery i zdobywać nagrody. Rejestracja jest w pełni bezpłatna.
5. Nagrody dla członków Pepper.pl to: pluszaki Ognisty Renifer, vouchery Allegro o wartości 20 i 50 zł, t-shirt Pepper, powerbanki Xiaomi 20000 mAh, karty upominkowe Zalando 200 zł, głośniki JBL flip 4, smartwatche Garmin fēnix 3, PlayStation 4 Pro i iPhone X. Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną.
6. Wszyscy gracze, którzy zbiorą Imprezową Kolekcję kwalifikują się do losowania nagrody głównej. Zostanie wylosowany jeden gracz ze wszystkich społeczności Pepper. Główną nagrodą jest podróż dookoła świata (loty+hotele – o wartości 5000 EUR). Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną. Pepper skontaktuje się ze zwycięzcą za pomocą poczty e-mail, aby zorganizować podróż.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie www.pepper.pl po zakończeniu zabawy.
8. Uczestnicy muszą być obywatelami polskimi. 9. Nagrody mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach.
10. Zasady mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

Jeśli chodzi o informowanie o nagrodach, będziemy w kontakcie! Upewnij się, że na bieżąco sprawdzasz swoje prywatne wiadomości i masz dostęp do adresu e-mail zarejestrowanego na Pepper.pl.