Niestety, ten kupon już wygasł
Zwrot w programie VISA Oferty przy płatności kartą na saturn.pl
169° Zakończono

Zwrot w programie VISA Oferty przy płatności kartą na saturn.pl

-1,50%VISA Kupony Rabatowe
9
wrz 3. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie jest to jakiś olbrzymi rabat, ale jeśli ktoś planuje duży zakup w Saturn online, to można wyhaczyć dodatkowy bonus w postaci zwrotu na kartę VISA. Maksymalny zwrot 100 zł, czyli 1.5% od kwoty 6600 zł.

Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać płatności na dowolną kwotę w sklepie internetowym Saturn (https://saturn.pl/). Oferta jednorazowa, ważna tylko przy zakupach przez Internet. Transakcja nie kwalifikuje się do otrzymania zwrotu, jeżeli produkt został zamówiony online, a opłacony w sklepie stacjonarnym. Maksymalny jednorazowy zwrot pieniędzy wynosi 100 zł. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.
Aktualizacje społecznościowe
VISA kupony rabatoweVISA Okazje
9 Komentarzy
Skoro zwrot jest 1% ale nie więcej jak 100zl, to nie dostaniesz 1,5% Zatem 100 zł dostaniemy wydając min. 10 tysięcy złotych.

Edit: kolega poprawia okazję i już nie wiem jaki ten zwrot jest ale widać, że szału nie ma.
Edytowane przez: "dawid.krl" wrz 3. 2018
Ehhhh porażka taka okazja...
Nie wiem o co chodzi z tym procentem, ale trzy razy poprawiałem na 1.5% i po poprawieniu wyświetla się poprawnie, a po paru chwilach znowu wraca do 1%.
@yapis Jak podałem w opisie, to nie ma być okazja sama w sobie skłaniająca do dokonania zakupu. Chodzi o to, żeby osoby i tak kupujące na Saturn.pl dodatkowo skorzystały płacąc w ten, a nie inny sposób.
Po co wrzucać takie promocje. Więcej ktoś zyska jeśli kupi dany przedmiot w innym sklepie.
widzę że oprócz januszy gazetkowych są tu też janusze visa oferty którzy wszystko przeklejają jak leci, nawet te najbardziej oferty
No nie będę się powtarzać. Cashback to tylko dodatkowy bonus do zakupów. Jak ktoś tego nie rozumie, to trudno. Rozumiem że koledzy powyżej nie korzystają z programów takich jak:
givingassistant.org/
topcashback.com/
refunder.pl/
i temu podobnych, bo po zakichane 1.5% nie warto się schylać nawet jak leży na ulicy.
Po co...
Petesh03/09/2018 17:38

No nie będę się powtarzać. Cashback to tylko dodatkowy bonus do zakupów. Ja …No nie będę się powtarzać. Cashback to tylko dodatkowy bonus do zakupów. Jak ktoś tego nie rozumie, to trudno. Rozumiem że koledzy powyżej nie korzystają z programów takich jak:https://givingassistant.org/https://www.topcashback.com/https://www.refunder.pl/i temu podobnych, bo po zakichane 1.5% nie warto się schylać nawet jak leży na ulicy.kolego, co czeba zrobić aby mieć ten zwrot? zarejestrować się na visa .pl i podpiąć kartę? to wystarczy?
WojWawwrz 7. 2018

kolego, co czeba zrobić aby mieć ten zwrot? zarejestrować się na visa .pl i …kolego, co czeba zrobić aby mieć ten zwrot? zarejestrować się na visa .pl i podpiąć kartę? to wystarczy?


Tak
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst