Niestety, ten kupon już wygasł
Zniżka w Uber Eats 2x20zl
-171° Zakończono

Zniżka w Uber Eats 2x20zl

13
kwi 15.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aby zastosować kod promocyjny i skorzystać ze zniżki 2 x 20 PLN, wpisz kod KWIECIEN4 w aplikacji w zakładce ‚Promocje’. Kod promocyjny jest ważny do 29 kwietnia 2020.
252985-wNzlY.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Wpisz kod KWIECIEN7 w aplikacji w zakładce 'Promocje'. Kod promocyjny jest ważny do 29 kwietnia 2020.

Możliwe, że będą działać kody: KWIECIEN5, KWIECIEN6, KWIECIEN8 ITD.

Oferta jest ważna dla 10,000 nowych i obecnych użytkowników Uber Eats. Oferta jest ważna na jedno zamówienie ze zniżką na darmową dostawę. Kwota minimalna zamówienia to 40 zł.
13 Komentarzy
tylko dla nowych
Nie działa
Jedna wielka
Klasyczne: "Dostałem maila, sprawdźcie u siebie."
Edytowane przez: "kamilslimak" kwi 15.
lipa te kody baaaardzo rzadko działają...
identycznie działa "KWIECIEN2", ale tylko u nowych użytkowników
Właśnie zamawiałem obiad przez Uber Eats. Oczekiwanie godzinne, jedzenia nie ma a Status: dostarczone, szybka skarga w aplikacji i oddali pieniądze w 2 minuty. Pewnie Hindus wciągnął po drodze dwa hamburgery a ja siedzę głodny
Dla obecnych na pewno nie dla wszystkich.
kamilslimak15/04/2020 15:10

Dla obecnych na pewno nie dla wszystkich.


Jak jest to nie wiem, skopiowałem to, co UE wysłał w mailu

"Oferta jest ważna dla 10,000 nowych i obecnych użytkowników Uber Eats. Oferta jest ważna na jedno zamówienie ze zniżką na darmową dostawę. Zniżka obejmuje tylko kwotę opłaty za dostawę. Oferta jest ważna w dniach 15 kwietnia 2020 - 29 kwietnia 2020. Ograniczenia: (i) Oferta jest ważna we wszystkich miastach w Polsce, w których działa Uber Eats; (ii) Minimalna wartość zamówienia wynosi 40 PLN. Oferty nie łączą się. Sprawdż t.uber.com/war…cji, aby dowiedzieć się więcej o warunkach."
Niestety, nie weszło nic z podanych kodów ani kilka innych numerków.
pindol19015/04/2020 15:12

Jak jest to nie wiem, skopiowałem to, co UE wysłał w mailu "Oferta je …Jak jest to nie wiem, skopiowałem to, co UE wysłał w mailu "Oferta jest ważna dla 10,000 nowych i obecnych użytkowników Uber Eats. Oferta jest ważna na jedno zamówienie ze zniżką na darmową dostawę. Zniżka obejmuje tylko kwotę opłaty za dostawę. Oferta jest ważna w dniach 15 kwietnia 2020 - 29 kwietnia 2020. Ograniczenia: (i) Oferta jest ważna we wszystkich miastach w Polsce, w których działa Uber Eats; (ii) Minimalna wartość zamówienia wynosi 40 PLN. Oferty nie łączą się. Sprawdż t.uber.com/warunkipromocji, aby dowiedzieć się więcej o warunkach."


Jeżeli jestes nowym użytkownikiem, to może nie wiesz, ale obecni wiedzą, że z kodami od Uber Eats to różnie bywa.
Kod w moim przypadku nie zadziałał
Nie działa
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Maniula. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst