Niestety, ten kupon już wygasł
Zniżka na wszystkie zegarki różnych marek@montres.pl
426° Zakończono

Zniżka na wszystkie zegarki różnych [email protected]

-10%
14
kwi 2.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Pierwsze skojarzenie w związku z szata graficzna gazetki - „Lewiatan wprowadza w ofertę zegarki ?!”
14 Komentarzy
Pierwsze skojarzenie w związku z szata graficzna gazetki - „Lewiatan wprowadza w ofertę zegarki ?!”
Pogmeramy w ofercie
Za kod,plus.
Za kod plusik. Jest coś ciekawego? Przeglądałem i nie widzę.
Ktoś coś o tym sklepie? Mają fajne zegarki, ale przy tak atrakcyjnych cenach nasuwa się pytanie odnośnie oryginalności...
Velyur03/04/2020 12:49

Ktoś coś o tym sklepie? Mają fajne zegarki, ale przy tak atrakcyjnych ce …Ktoś coś o tym sklepie? Mają fajne zegarki, ale przy tak atrakcyjnych cenach nasuwa się pytanie odnośnie oryginalności...Na Ceneo mają masę pozytywów, także wygląda na oryginały.
Przejrzałem ofertę i obecnie nie ma nic ciekawego co byłoby w dobrej cenie po użyciu kodu. Szkoda że gw-m5610 zeszedl wcześniej.
Queen2603/04/2020 14:47

Przejrzałem ofertę i obecnie nie ma nic ciekawego co byłoby w dobrej cenie …Przejrzałem ofertę i obecnie nie ma nic ciekawego co byłoby w dobrej cenie po użyciu kodu. Szkoda że gw-m5610 zeszedl wcześniej.


Ceny zegarków Tissot prezentują się atrakcyjnie, pod warunkiem że to nie są podróby
Velyur03/04/2020 16:19

Ceny zegarków Tissot prezentują się atrakcyjnie, pod warunkiem że to nie są …Ceny zegarków Tissot prezentują się atrakcyjnie, pod warunkiem że to nie są podróbyJakby były podróby to na ceneo by krzyczeli o tym. Opinie: ceneo.pl/skl…884
Edytowane przez: "andy_28" kwi 3.
.
Dziękuję za okazje. Znalazłem swojego przyszłego Diesel'a w super cenie, tylko ważne pytanie, czy sklep jest legitny?
Pytam poważnie, czy ktoś z Was robił tam zakupy? Opinie na Ceneo ok, lecz nie powalają optymizmem.
neolit07/04/2020 06:38

Dziękuję za okazje. Znalazłem swojego przyszłego Diesel'a w super cenie, ty …Dziękuję za okazje. Znalazłem swojego przyszłego Diesel'a w super cenie, tylko ważne pytanie, czy sklep jest legitny?Pytam poważnie, czy ktoś z Was robił tam zakupy? Opinie na Ceneo ok, lecz nie powalają optymizmem.Ja kupiłem. Zegarki dostarczone kurierem po kilku dniach.
Edytowane przez: "andy_28" kwi 7.
neolit07/04/2020 06:38

Dziękuję za okazje. Znalazłem swojego przyszłego Diesel'a w super cenie, ty …Dziękuję za okazje. Znalazłem swojego przyszłego Diesel'a w super cenie, tylko ważne pytanie, czy sklep jest legitny?Pytam poważnie, czy ktoś z Was robił tam zakupy? Opinie na Ceneo ok, lecz nie powalają optymizmem.


Też sobie zamówiłem u nich, dostarczony kurierem DHL, zegarek w oryginalnym opakowaniu. Poszukam paragonu lub faktury, bo nie zwróciłem uwagi
Edytowane przez: "Velyur" kwi 7.
Velyur07/04/2020 16:40

Też sobie zamówiłem u nich, dostarczony kurierem DHL, zegarek w or …Też sobie zamówiłem u nich, dostarczony kurierem DHL, zegarek w oryginalnym opakowaniu. Poszukam paragonu lub faktury, bo nie zwróciłem uwagiJa dostałem paragon z przesyłką.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst