Zniżka na NordVPn
-82°Zakończono

Zniżka na NordVPn

19
mar 21. 2018
Kod zniżkowy na usługę NordVPN. Normalna cena za miesiąc 11,95$ po wprowadzeniu kodu 4$ (13.80zł) . Zniżka działa również na pakiet roczny.


P.S.
to moja pierwsza wstawka, więc proszę za wyrozumiałość.
Aktualizacje społecznościowe
NordVPN Okazje

Grupy

19 Komentarzy
@Pietrula Cena spada do 4%? Chyba jakiś błąd - popraw i dopisz cenę w PLN
Faktycznie mój błąd, chodziło o 4$
Jaka cena przy rocznym planie?
creative04mar 21. 2018

Jaka cena przy rocznym planie?


48$
Też po 4$ na miesiąc
Gdzie wpisać ten kupon jak nie mam konta na NordVPN?
A mi wyskakuje taka oferta:
764433-7e5bF.jpgNawiasem to kupiłem i nawet działa. Jest wszystko spolszczone więc bez obaw.
Na smarkfonie też działa.
Edytowane przez: "Rozczochrany" mar 21. 2018
Rozczochranymar 21. 2018

A mi wyskakuje taka oferta:[Obrazek] Nawiasem to kupiłem i nawet działa. J …A mi wyskakuje taka oferta:[Obrazek] Nawiasem to kupiłem i nawet działa. Jest wszystko spolszczone więc bez obaw.Na smarkfonie też działa.Gdzie taka oferta?
PS. Ten kupon działa tylko jak wybierze się 1 roczny plan
Rozczochranymar 21. 2018

A mi wyskakuje taka oferta:[Obrazek] Nawiasem to kupiłem i nawet działa. J …A mi wyskakuje taka oferta:[Obrazek] Nawiasem to kupiłem i nawet działa. Jest wszystko spolszczone więc bez obaw.Na smarkfonie też działa.Gdzie tak można? Podziel się dobry człowieku.

Edit: Eee, dobra, już mam. Taka cena jest wyłącznie dla planu 3-letniego.
Edytowane przez: "starcraft" mar 21. 2018
Promka na plus. Dobra znizka.

Cena ogolnie wciaz slaba IMHO. Taniej wyjdzie wykupic VPSa i na nim postawic VPNa. Na smartfony jest OpenVPN ktory mozna pod to uzyc. Zeby postawic wlasnego VPNa, nie trzeba duzej wiedzy. Jest masa artykulow i ksiazek o tym, wystarczy troszke poswiecic czasu, a i satysfakcja wieksza:)
Plan 3 letni bardzo się opłaca (zniżki często się pojawiają), a co do samego VPNa to jest on jednym z najlepszych. Bardzo dużo serwerów w tym lokalnych, obsługa chyba 5 czy 6 urządzeń, aplikacje mobilne i co dla niektórych dość ważne: działa na nim Netflix. Dostajemy też pluginy do przeglądarek by móc korzystać z ich proxy (często stosuje w pracy, gdzie pełny VPN jednak nie działa). Sam VPN (jak i proxy) posiada filtry zabezpieczające przed złośliwymi stronami, więc potrafi czasem przyblokować niektóre chińskie sklepy (wystarczy wówczas w ustawieniach wyłączyć to Cyber Security). Same serwery podzielone są nie tylko na kraje, ale i tematycznie, więc możemy skorzystać z dedykowanych do P2P czy z podwójnym zabezpieczeniem (VPN do VPNa), albo z sieci TOR.

Używam od roku i polecam.
Edytowane przez: "Bartosz_Dziedzic" mar 21. 2018
Bartosz_Dziedzicmar 21. 2018

Plan 3 letni bardzo się opłaca (zniżki często się pojawiają), a co do sameg …Plan 3 letni bardzo się opłaca (zniżki często się pojawiają), a co do samego VPNa to jest on jednym z najlepszych. Bardzo dużo serwerów w tym lokalnych, obsługa chyba 5 czy 6 urządzeń, aplikacje mobilne i co dla niektórych dość ważne: działa na nim Netflix. Dostajemy też pluginy do przeglądarek by móc korzystać z ich proxy (często stosuje w pracy, gdzie pełny VPN jednak nie działa). Sam VPN (jak i proxy) posiada filtry zabezpieczające przed złośliwymi stronami, więc potrafi czasem przyblokować niektóre chińskie sklepy (wystarczy wówczas w ustawieniach wyłączyć to Cyber Security). Same serwery podzielone są nie tylko na kraje, ale i tematycznie, więc możemy skorzystać z dedykowanych do P2P czy z podwójnym zabezpieczeniem (VPN do VPNa), albo z sieci TOR. Używam od roku i polecam.Jaki ma narzut na ping?
Glebomar 21. 2018

Jaki ma narzut na ping?


Grać się na tym nie do końca da - używam głównie na sprzęcie gdzie chodzę po stronach (zakupy/bankowość). Czasem potrafi mi Clash Royale zerwać w komórce - to w sumie wszystko w co grywam . Transfery też nieco ucina. W necie można dużo recenzji znaleźć, sam dokładnych testów teraz nie przytoczę. Co najwyżej na szybko mogę rzucić speedtestem za moment.
A może ktoś powiedzieć czy jest sens stosować VPN wbudowany w router?
NightMarekmar 21. 2018

A może ktoś powiedzieć czy jest sens stosować VPN wbudowany w router?


Z tego co wiem to na routerze ustawisz VPNa jak masz wykupioną usługę. To chyba najlepsze rozwiązanie. Ja Nord VPN kupowałem w styczniu była promocja 3 lata za 99$.
Edytowane przez: "DonKroko" mar 21. 2018
DonKrokomar 21. 2018

Z tego co wiem to na routerze ustawisz VPNa jak masz wykupioną usługę. To c …Z tego co wiem to na routerze ustawisz VPNa jak masz wykupioną usługę. To chyba najlepsze rozwiązanie. Ja Nord VPN kupowałem w styczniu była promocja 3 lata za 99$.No właśnie w routerze Asusa chyba mogę ustawić bez wykupionego. Nie próbowałem jeszcze, bo nie wiem jak to rozwiązanie się sprawdza i dopiero tak naprawdę zaczynam się tematem interesować.

asus.com/pl/…05/
Taką promo Nord ma caly czas.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Pietrula. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst