Niestety, ten kupon już wygasł
Zniżka 70% na zamówienie do 35 zł z uber eats
99° Zakończono

Zniżka 70% na zamówienie do 35 zł z uber eats

-70%Uber Eats Kupony
mar 6. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie jestem pewien czy to zorganizowana akcja czy tylko ja dostałem ten kod, ale warto sprawdzić. Dajcie znać w komentarzach czy u Was też działa.


70% zniżki z Uber Eats!
Skorzystaj z Uber Eats już teraz! Sprawdź nowości w naszej aplikacji - to setki nowych restauracji i tysiące nowych dań do spróbowania! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy również zniżkę 70% do 35 PLN z Uber Eats!


Aby skorzystać z promocji, wprowadź kod zniżkowy na darmową dostawę ‘35PLNZNIZKA' w aplikacji Uber Eats przed złożeniem zamówienia. Od 6 marca do 20 marca (lub do wyczerpania limitów kodu promocyjnego) zamawiając z Uber Eats otrzymasz zniżkę 70%. Maksymalna wartość zniżki wynosi 35 PLN.
Aktualizacje społecznościowe
CoUsT
Jest jeszcze 50%:

50% zniżki z Uber Eats
Promocja jest ważna w dniach 6 marca - 20 marca 2020, Wprowadź kod w aplikacji przed złożeniem zamówienia. Zniżka na 50% z Uber Eats jest jednorazowa. Maksymalna wartość zniżki wynosi 20 PLN.

50OFF20
sr.gr
Skorzystaj z Uber Eats już teraz! Pobierz aplikację, załóż konto i sprawdź nasze nowe promocje. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zniżkę 70% do 35 PLN z Uber Eats!

Wpisz kod ‚70OFF35’ w aplikacji w zakładce ‚Promocja’ i ciesz się zniżką na darmową dostawę! Zamów swoje ulubione dania prosto do domu już teraz, a otrzymasz je w 30 minut i to w promocyjnej cenie!
Najlepsze komentarze
37 Komentarzy
Prześlij Komentarz