44°
Opublikowano 7 dni temu

Zniżka 20% na Drunkdeer (klawiatury z magnetycznymi przełącznikami, rapid trigger - a la Wooting)

-20%
Opublikowane przez
lysss
Dołączył w 2020
6
294

O tym kuponie

Ciekawa alternatywa dla klawiatur Wooting kosztujących 1000zł, najniższy możliwy próg wejścia w przełączniki magnetyczne, wykrywające wciśnięcie klawisza "analogowo", a nie zero-jedynkowo - mierzą głębokość wciśnięcia klawisza i moment rozpoczęcia jego puszczania. Powoduje to, że można ustawić w sposób dowolny czułość klawisza i rejestrować wciśnięcie nawet po przesunięciu klawisza o 0.1mm w dół czy puszczenie klawisza analogicznie po minimalnym poluzowaniu wciśnięcia, przeciwnie do tradycyjnych przełączników mających konkretny punkt aktywacji/dezaktywacji. Dzięki temu można sobie dostosować czułość pod swoje potrzeby, np. do efektywniejszego pisania, ale jest to też bardzo przydatne do gier na refleks i FPS, takich jak OSU! czy Valorant.

Najtańsza cena za 60% znaleziona online to ok. 490zł, najtańsza za 75% - 535zł. Tutaj po kuponie z dostawą wychodzi 364zł & ok 460 zł.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika MarjanAjEm
  Dzięki, zamówiona g60
 2. Awatar użytkownika Tomasz_Ciszewski
  Posiadam wersje A75 PRO i bardzo polecam. Jedynie software do dopracowania. Kupiłem za ok. 470 zł (Edytowano)
  Awatar użytkownika lysss
  Autor
  Ja w końcu zdecydowałem się na Keychrona Q1 HE, ale tylko dlatego, że jest trochę bardziej modowalny i w przyszłości jeśli pojawią się lepsze przełączniki to sobie na nie wymienię. Bo na chwilę obecną to prawie to samo, więc dopłaca się 400 zł za to xD Może się wygłupiłem, mało Pepperowo.

  Wooting niestety nie planuje w żadnym najbliższym czasie wypuszczać wersji 75%