Niestety, ten kupon już wygasł
Zniżka - 15pln na dwa zamówienia Uber Eats
196° Zakończono

Zniżka - 15pln na dwa zamówienia Uber Eats

9
wrz 10. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dzisiaj na maila dostałem kupon zniżkowy. Na dwa pierwsze zamówienia - 15pln. Kod ważny do końca września.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Plusik dziala dzieki wielkie!
Jeśli dobrze widzę, bo 1 raz będę korzystał z UBER EATS to zamawiam u nich na stronie np pizze, kosztuje ona 26 zł, delivery fee to ich opłata za transport i jak calosc wychodzi mnie jakies 33 zł to z kodzikiem obnizam o 15 i wychodzi 18 zł i tyle za pizze z dostawa zostanie mi pobrane z konta ?
sebuch199710/09/2018 15:10

Jeśli dobrze widzę, bo 1 raz będę korzystał z UBER EATS to zamawiam u nich …Jeśli dobrze widzę, bo 1 raz będę korzystał z UBER EATS to zamawiam u nich na stronie np pizze, kosztuje ona 26 zł, delivery fee to ich opłata za transport i jak calosc wychodzi mnie jakies 33 zł to z kodzikiem obnizam o 15 i wychodzi 18 zł i tyle za pizze z dostawa zostanie mi pobrane z konta ?


Tak
Wie ktos może co oznacza napis "obecnie niedostępne"? Miejsce dostawy jest w strefie, więc dziwi mnie to, że nie można zamówić.
Jakby ktos nie wiedział jak założyć nowe konto na kolejny nr tel to polecam apkę 2nr Drugi numer. Program przypisuje do nas nowy numer na 7 dni odbieramy smsy i połączenia np z ubera. Max 3 nry możemy mieć. Nie można wykonywać połączeń wychodzących ale na potrzeby promo wystarczy ;-)
Kod jeszcze działa
mrkOnTourwrz 20.

Kod jeszcze działa


Do końca września
Forra6wrz 11.

Jakby ktos nie wiedział jak założyć nowe konto na kolejny nr tel to pol …Jakby ktos nie wiedział jak założyć nowe konto na kolejny nr tel to polecam apkę 2nr Drugi numer. Program przypisuje do nas nowy numer na 7 dni odbieramy smsy i połączenia np z ubera. Max 3 nry możemy mieć. Nie można wykonywać połączeń wychodzących ale na potrzeby promo wystarczy ;-)


a co z powtarzajacym sie numerem karty? przeciez to zaraz zablokuja
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst