Niestety, ten kupon już wygasł
Zniżka 15% na zamówienie za pośrednictwem Glodny.pl
103° Zakończono

Zniżka 15% na zamówienie za pośrednictwem Glodny.pl

-15%glodny.pl Kupony
10
maj 20. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Myśle, że nie trzeba więcej pisać. Akcja chyba ogólnopolska

*Kupon ważny jest w dniach od 20 do 22 maja 2019. Nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
Aktualizacje społecznościowe
Glodny.pl KuponyGlodny.pl Okazje
10 Komentarzy
w Krakowie zadnej restauracji
Zastanawiam się dlaczego klikacie minusy, nie ma innego dostępnego kuponu. W Poznaniu Głodny ma więcej knajp niż pyszne czy pizzaportal, Wam dogodzić. Najlepiej żeby za darmo było
MoonieK20/05/2019 12:19

w Krakowie zadnej restauracji


*Kupon ważny jest w dniach od 20 do 22 maja 2019. Nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
Chyba z mOkazjami można połączyć, skoro to jest jedynie kod.
jedno w w adresie z głodu zjadłeś chyba
Firefox wykrył potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i nie wczytał „ww.glodny.pl”. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych.
Edytowane przez: "eter" maj 20. 2019
eter20/05/2019 16:34

jedno w w adresie z głodu zjadłeś chyba Firefox wykrył potencjalne zag …jedno w w adresie z głodu zjadłeś chyba Firefox wykrył potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i nie wczytał „ww.glodny.pl”. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych.


poprawione
Avatar
Usunięty124068
FoxuV1620/05/2019 12:24

Zastanawiam się dlaczego klikacie minusy, nie ma innego dostępnego kuponu. …Zastanawiam się dlaczego klikacie minusy, nie ma innego dostępnego kuponu. W Poznaniu Głodny ma więcej knajp niż pyszne czy pizzaportal, Wam dogodzić. Najlepiej żeby za darmo było


Klikamy minusy, gdy w naszym mieście nie ma ani jednej restauracji, wiec okazja jest dla nas nie interesujaca.
Usunięty12406820/05/2019 18:11

Klikamy minusy, gdy w naszym mieście nie ma ani jednej restauracji, wiec …Klikamy minusy, gdy w naszym mieście nie ma ani jednej restauracji, wiec okazja jest dla nas nie interesujaca.


Ciekawy sposób myślenia. Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy nie jest przypadkiem tak, że oceniać powinieneś okazje jako taka, a nie to czy akurat możesz z niej skorzystać? Pisząc „jako taką” mam na myśli to, ze powinieneś oceniać okazje w sensie jej opłacalności nie tyle dla Ciebie co dla innych ludzi. Po prostu czy dana obniżka, w tym przypadku 15% jest fajna. Jakoś lokalne promocje na alkohole cieszą się dość duża popularnością, a wątpię, że plasują ją jedynie osoby, które ten alkohol zakupiły w Stokrotce na Osiedlu Chrobrego w Poznaniu.
Chyba można też połączyć z Visa Oferty - obecnie jest 10% zwrotu
Avatar
Usunięty124068
FoxuV1620/05/2019 18:20

Ciekawy sposób myślenia. Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy nie jest przy …Ciekawy sposób myślenia. Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy nie jest przypadkiem tak, że oceniać powinieneś okazje jako taka, a nie to czy akurat możesz z niej skorzystać? Pisząc „jako taką” mam na myśli to, ze powinieneś oceniać okazje w sensie jej opłacalności nie tyle dla Ciebie co dla innych ludzi. Po prostu czy dana obniżka, w tym przypadku 15% jest fajna. Jakoś lokalne promocje na alkohole cieszą się dość duża popularnością, a wątpię, że plasują ją jedynie osoby, które ten alkohol zakupiły w Stokrotce na Osiedlu Chrobrego w Poznaniu.


Niby tak, ale lokalna okazja od razu jest widoczna jako lokalna, a tu muszę kliknąć kilka razy, wpisać miasto, żeby okazało się, że go nie obsługują. Elbląg jeszcze rozumiem, ale Kraków? Z innej beczki, nie widzę sensu bytu takich serwisów. Starają się być pośrednikiem między klientem, a restauracją zgarniając część dochodów - na początku jest taniej, są promocje, a potem wszyscy za to dopłacamy. Taka "legalna mafia", która z danego biznesu chce uszczknąć kilka procent.
Edytowane przez: "Usunięty124068" maj 22. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst