Xiaomi Smart Mi Air Purifier 440 zł/$129.99
284°Zakończono

Xiaomi Smart Mi Air Purifier 440 zł/$129.99

24
kwi 11.
Kultowy już oczyszczacz powietrza w promocji na gearbest.
Cena = $129.99 co przy aktualnym kursie Revolut daje 440 zł


Wysyłka z GW-4 czyli z Polski

Kod zniżkowy - GB4THGW4089
Aktualizacje społecznościowe
GearBest kody rabatoweGearBest Okazje

Grupy

24 Komentarze
Teraz to chyba raczej czekać na lepsze promocje, będzie dostępny pewnie poniżej 400 złotych...
Do zimy daleko...
Przecież to chyba oczyszczacz a nie ogrzewacz :-)
W Polsce jeszcze nie ma smogu w lecie...
Na jesieni kupię że dwie sztuki no i raczej model 2 licząc na niższą pradozernosc, na lato racze nie jest niezbędny.
Krzysztof_Skwi 11.

Teraz to chyba raczej czekać na lepsze promocje, będzie dostępny pewnie po …Teraz to chyba raczej czekać na lepsze promocje, będzie dostępny pewnie poniżej 400 złotych...Do zimy daleko...


Już raczej nie będzie .
Tendencja rosnąca, jak z każdym udanym produktem Xiaomi. Tydzień temu za $120 to była okazja, sam kupowałem. Już w takiej cenie nie znajdziesz raczej tego oczyszczacza.
Mam taki a chce kupić nawilzacz. To jaki musze kupić by oczyszczacz nie właczał mi sie na max obroty? Bo teraz kiedy robie dziecku inchalacje to oczyszczacz wykrywa to jako brudne powietrze i śmiga jak szalony. I zapewne tak będzie z nawilzaczem.
HTHTkwi 11.

Jest już na pepper: …Jest już na pepper: https://www.pepper.pl/promocje/oczyszczacz-powietrza-xiaomi-smart-mi-air-purifier-2-z-pl-60705


zauważ że moja okazja była szybciej dodana
HTHTkwi 11.

Jest już na pepper: …Jest już na pepper: https://www.pepper.pl/promocje/oczyszczacz-powietrza-xiaomi-smart-mi-air-purifier-2-z-pl-60705


okazja @Elderbary była dodana przed Twoim komentarzem z prośbą o aktualizację.
morsik2005kwi 11.

Mam taki a chce kupić nawilzacz. To jaki musze kupić by oczyszczacz nie w …Mam taki a chce kupić nawilzacz. To jaki musze kupić by oczyszczacz nie właczał mi sie na max obroty? Bo teraz kiedy robie dziecku inchalacje to oczyszczacz wykrywa to jako brudne powietrze i śmiga jak szalony. I zapewne tak będzie z nawilzaczem.I dobrze wykrywa, bo szkodzisz dziecku, jesli do zwyklego nawilzacza powietrza lejesz wode z kranu.
Do nawilzacza nie leje sie wody z kranu, tylko destylowana ew. demineralizowana.
Mozna zauwazyc ze na meblach osadza sie bialy pyl jak sie uzywa kranowy. To samo dzieje sie w plucach.
Ludzie czytajcie intrukcje obslugi.
A poza tym "inhalacje" pisze sie przez samo h.
Edytowane przez: "38ruxatmsidz" kwi 11.
38ruxatmsidzkwi 11.

I dobrze wykrywa, bo szkodzisz dziecku, jesli do zwyklego nawilzacza …I dobrze wykrywa, bo szkodzisz dziecku, jesli do zwyklego nawilzacza powietrza lejesz wode z kranu.Do nawilzacza nie leje sie wody z kranu, tylko destylowana ew. demineralizowana.Mozna zauwazyc ze na meblach osadza sie bialy pyl jak sie uzywa kranowy. To samo dzieje sie w plucach.Ludzie czytajcie intrukcje obslugi.A poza tym "inhalacje" pisze sie przez samo h.


A. Nie mam nawilzacza.
B. Nie mam instrukcji z braku nawilzacza
C. "H" dzieki
Ciekawe ile razy jeszcze Pepper będzie zasrywany dublami chińskich okazji, bo co tydzień kod traci ważność i pojawia się nowy. Opanujcie się z tym spamem. Wystarczy zaktualizować poprzednią okazję. Ludzie znów będą zadawać te same durne pytania pod każdą taką samą nową okazją.
Cebulionkwi 12.

Ciekawe ile razy jeszcze Pepper będzie zasrywany dublami chińskich okazji, …Ciekawe ile razy jeszcze Pepper będzie zasrywany dublami chińskich okazji, bo co tydzień kod traci ważność i pojawia się nowy. Opanujcie się z tym spamem. Wystarczy zaktualizować poprzednią okazję. Ludzie znów będą zadawać te same durne pytania pod każdą taką samą nową okazją.


Widze, ze denerwuje cie brak czarnej listy slow kluczowych. Mi akurat to nie przeszkadza, ale nie dziwie sie tobie, bo byla by to przydatna rzecz.
A udzielę się i tutaj. Jestem fanem marki XIAOMI - ale radzę wszystkim poczytać o skuteczności / wydajności tego oczyszczacza. Mieszkam w Krakowie i w życiu bym nie kupił oczyszczacza XIAOMI do mojego mieszkania. Z mojej strony polecam produkty firmy DAIKIN lub Sharp - jeśli chcecie na prawdę oczyścić powietrze a nie pooglądać i ustawiać oczyszczacz z telefonu. Czkeam na hejty :-)
Nie mam XIAOMI i nawet żałuję, że zamiast niego kupiłem oczyszczacz innej firmy Webber AP8400, który ma dodatkowo lampę UV-C, według jednego źródła na internecie niepotrzebną (?). XIAOMI ma wyjątkowo wysoki tzw. CADR (310m³/h). Maksymalne obroty wiążą się z dużą głośnością, z tego co słyszałem. Ale konstrukcja przypominająca silnik odrzutowy coś chyba daje. Nie sądzę, żeby pomysłowa konstrukcja była tylko dla picu. Filtry wydają mi się dosyć drogie (i to jest dla mnie jego największa wada) i trzeba je wymieniać dosyć często. Ale to może wynika stąd, że XIAOMI dobrze oczyszcza powietrze (?) i co więcej informuje o konieczności wymiany filtrów poprzez aplikację (z tego, co gdzieś zasłyszałem).

Mam wrażenie, że fakt pomijania dystrybucji polskiej przez kupujących powoduje pewną niechęć sklepów do XIAOMI, stąd też może niechętne czasem opinie.
xargon_kwi 13.

A udzielę się i tutaj. Jestem fanem marki XIAOMI - ale radzę wszystkim po …A udzielę się i tutaj. Jestem fanem marki XIAOMI - ale radzę wszystkim poczytać o skuteczności / wydajności tego oczyszczacza. Mieszkam w Krakowie i w życiu bym nie kupił oczyszczacza XIAOMI do mojego mieszkania. Z mojej strony polecam produkty firmy DAIKIN lub Sharp - jeśli chcecie na prawdę oczyścić powietrze a nie pooglądać i ustawiać oczyszczacz z telefonu. Czkeam na hejty :-)


Jeżeli wyrabiasz sobie opinię tylko na podstawie opinii zamieszczonych w internecie, to łaskawie nie udzielaj rad.

Mam ten oczyszczacz i mam też zewnętrzny miernik PM2.5. Na podstawie odczytów z zewnętrznego miernika (nie z aplikacji XIAOMI) mogę stwierdzić, ze oczyszczacz jest skuteczny i w tej kategorii cenowej nie ma konkurencji.
Przykłady odczytu z miernika:
na zewnątrz poziom PM2.5 wynosi 158, a w pokoju 16,
smażenie w kuchni - start PM2.5 poziom 16, a podczas smażenia ponad 350.
I najważniejsze, kiedy na zewnątrz było PM2.5 ponad 160 w mieszkaniu 10-12, to bezpośrednio nad wylotem z oczyszczacza PM2,5 było 1 (słownie: jeden). Dziękuję.
Marcin_Rychlikkwi 13.

Nie mam XIAOMI i nawet żałuję, że zamiast niego kupiłem oczyszczacz innej f …Nie mam XIAOMI i nawet żałuję, że zamiast niego kupiłem oczyszczacz innej firmy Webber AP8400, który ma dodatkowo lampę UV-C, według jednego źródła na internecie niepotrzebną (?). XIAOMI ma wyjątkowo wysoki tzw. CADR (310m³/h). Maksymalne obroty wiążą się z dużą głośnością, z tego co słyszałem. Ale konstrukcja przypominająca silnik odrzutowy coś chyba daje. Nie sądzę, żeby pomysłowa konstrukcja była tylko dla picu. Filtry wydają mi się dosyć drogie (i to jest dla mnie jego największa wada) i trzeba je wymieniać dosyć często. Ale to może wynika stąd, że XIAOMI dobrze oczyszcza powietrze (?) i co więcej informuje o konieczności wymiany filtrów poprzez aplikację (z tego, co gdzieś zasłyszałem).Mam wrażenie, że fakt pomijania dystrybucji polskiej przez kupujących powoduje pewną niechęć sklepów do XIAOMI, stąd też może niechętne czasem opinie.


Nie trzeba wymieniać dosyć często. Raz na pół roku, a do tego są promocje na te filtry. Da się przeżyć! Polecam tez oczyszczacz dla alergikow
win98kwi 14.

Jeżeli wyrabiasz sobie opinię tylko na podstawie opinii zamieszczonych w i …Jeżeli wyrabiasz sobie opinię tylko na podstawie opinii zamieszczonych w internecie, to łaskawie nie udzielaj rad.Mam ten oczyszczacz i mam też zewnętrzny miernik PM2.5. Na podstawie odczytów z zewnętrznego miernika (nie z aplikacji XIAOMI) mogę stwierdzić, ze oczyszczacz jest skuteczny i w tej kategorii cenowej nie ma konkurencji. Przykłady odczytu z miernika: na zewnątrz poziom PM2.5 wynosi 158, a w pokoju 16, smażenie w kuchni - start PM2.5 poziom 16, a podczas smażenia ponad 350. I najważniejsze, kiedy na zewnątrz było PM2.5 ponad 160 w mieszkaniu 10-12, to bezpośrednio nad wylotem z oczyszczacza PM2,5 było 1 (słownie: jeden). Dziękuję.Wyrabiam sobie opinie na podstawie rzetelnych testów. Wydajność / skuteczność tego oczyszczacza dla PM 2,5 jest w granicach
80% a z czasem drastycznie spada - dla mnie to jest nie do pomyślenia. Poszukaj, poczytaj - to nie boli. Mam dość fanboyów XIAOMI (sam lubię tę markę i posiadam dużo ich produktów) akurat oczyszczacze mają słabe. Ale wmawiaj sobie dalej rzetelność odczytów ich aplikacji. Więc powtórzę - na rynku jest dużo więcej i lepszych oczyszczaczy w podobnej cenie (np. Sharp).
Edytowane przez: "xargon_" kwi 15.
kupon przestał działać, jak akurat się zdecydowałem kupić
xargon_kwi 15.

Wyrabiam sobie opinie na podstawie rzetelnych testów. Wydajność / sk …Wyrabiam sobie opinie na podstawie rzetelnych testów. Wydajność / skuteczność tego oczyszczacza dla PM 2,5 jest w granicach 80% a z czasem drastycznie spada - dla mnie to jest nie do pomyślenia. Poszukaj, poczytaj - to nie boli. Mam dość fanboyów XIAOMI (sam lubię tę markę i posiadam dużo ich produktów) akurat oczyszczacze mają słabe. Ale wmawiaj sobie dalej rzetelność odczytów ich aplikacji. Więc powtórzę - na rynku jest dużo więcej i lepszych oczyszczaczy w podobnej cenie (np. Sharp).


Żal cie czytać, "więc powtórzę" - "Na podstawie odczytów z zewnętrznego miernika (nie z aplikacji XIAOMI)" !!!
Jeżeli tak czytasz i rozumiesz "rzetelne testy", jak czytasz ze zrozumieniem, to jestem zmuszony dla dobra ogółu powtórzyć - łaskawie nie udzielaj rad.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst