Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 8/256 GB HD620   2504 zł/$740
330°Zakończono

Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 8/256 GB HD620 2504 zł/$740

26
kwi 11.
Laptop dostępny z magazynu GW-5 .
Cena = $739.99 co przy aktualnym kursie Revolut daje 2504 zł
Kod zniżkowy - GB4THGW530

Parametry:
13.3 FHD IPS
Intel Core i5-7200U
8/256 GB
Aktualizacje społecznościowe
GearBest kody rabatoweGearBest Okazje

Grupy

26 Komentarzy
Polecam kupić ubezpieczenie przesyłki 😁
2 wejścia usb ?
Szkoda, że nie 8 gen :-(
k44kwi 11.

Polecam kupić ubezpieczenie przesyłki 😁


ale ubezpieczenie od czego?
Vvvvvkwi 11.

2 wejścia usb ?


Poprawny zapis znaku zapytania jest bez spacji przed nim.
Niedługo powinny być u polskiego dystrybutora. Pewnie cena niewiele wyższa, a gwarancja będzie.
valgirkwi 11.

Niedługo powinny być u polskiego dystrybutora. Pewnie cena niewiele w …Niedługo powinny być u polskiego dystrybutora. Pewnie cena niewiele wyższa, a gwarancja będzie.


dokładnie tak jak z telefonami itp. "niewiele wyższa" - mógłbyś podać źródło informacji? pytam poważnie.
DARIUSZSkwi 11.

ale ubezpieczenie od czego?


Np zgubienia przesyłki.
Jakiś kod na tą wersję z nVidia?
valgirkwi 11.

Niedługo powinny być u polskiego dystrybutora. Pewnie cena niewiele w …Niedługo powinny być u polskiego dystrybutora. Pewnie cena niewiele wyższa, a gwarancja będzie.Cena to moj domysl, ale biorac pod uwage, ze wszystkie produkty wprowadzone przez ostatnie 3 miechy maja atrakcyjna cene to podobnie powinno byc z laptopami. Dodatkowo dojdzie mozliwosc wrzucenia tego w koszta przy DG wiec wtedy cena na pewno przebija cene Chinska, ale to wiadomo, nie kazdy bedzie mial taka mozliwosc.
Ciciorkwi 11.

dokładnie tak jak z telefonami itp. "niewiele wyższa" - mógłbyś podać źródł …dokładnie tak jak z telefonami itp. "niewiele wyższa" - mógłbyś podać źródło informacji? pytam poważnie.


W sklepie firmowym Xiaomi w Krakowie usłyszałem to samo od sprzedawcy. Mówił, że będą mieli te laptopy w maju lub w czerwcu w cenie zbliżonej do Chińskiej. Nie wiem ile w tym prawdy zobaczymy. Jeden mają na ekspozycji ale bezcenny. Sam czekam jak będzie z ceną.
Edytowane przez: "DARIUSZS" kwi 11.
valgirkwi 11.

Cena to moj domysl, ale biorac pod uwage, ze wszystkie produkty …Cena to moj domysl, ale biorac pod uwage, ze wszystkie produkty wprowadzone przez ostatnie 3 miechy maja atrakcyjna cene to podobnie powinno byc z laptopami. Dodatkowo dojdzie mozliwosc wrzucenia tego w koszta przy DG wiec wtedy cena na pewno przebija cene Chinska, ale to wiadomo, nie kazdy bedzie mial taka mozliwosc.


W sensie ogólnym się zgadzam z tym co napisałeś (z korzyściami z nabycia na DG) natomiast pozostaje pytanie co z windowsem - nie podejrzewam sprzedaży z Chińskim Win10 a "polonizowanie" może znacząco podnieść cenę - więc ja byłbym ostrozny aby akurat w przypadku laptopów liczyć na "niewielką" różnice w cenie.
Ciciorkwi 11.

W sensie ogólnym się zgadzam z tym co napisałeś (z korzyściami z nabycia na …W sensie ogólnym się zgadzam z tym co napisałeś (z korzyściami z nabycia na DG) natomiast pozostaje pytanie co z windowsem - nie podejrzewam sprzedaży z Chińskim Win10 a "polonizowanie" może znacząco podnieść cenę - więc ja byłbym ostrozny aby akurat w przypadku laptopów liczyć na "niewielką" różnice w cenie.


mam nadzieję ze podejdę racjonalnie i zrobią wersję bez systemu, albo żeby chociaż były dwie wersje-oem i bez systemu
valgirkwi 11.

mam nadzieję ze podejdę racjonalnie i zrobią wersję bez systemu, albo żeb …mam nadzieję ze podejdę racjonalnie i zrobią wersję bez systemu, albo żeby chociaż były dwie wersje-oem i bez systemu


To byłby wyjątek i spory ukłon dla polskiego klienta
Procesor 7gen! Jest dużo słabszy niż ten 8gen.
Energooszczędna i7 kiepsko patrząc na to żę za 2700 był z szybszą i z dedykowaną grafą
ten kupon od 3 dni jest późno wrzucacie :P
Ale proso lubi się psuć. Więc kasa w błoto.
Ale kto bogatemu zabroni?
Czekam i czekam na fają promocję z prockiem ósmej generacji i mx150 i się doczekać nie mogę. Ile jeszcze siaomi będziesz mnie nękać
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst