xgamecenter - Kupony

xgamecenter Kody Rabatowe & Promocje

Wszystkie okazje xgamecenter – Czerwiec 2022·Więcej informacji

xgamecenter - najlepsze okazje od naszej społeczności

Powystawowy Pad PS4 wersja OEM
129° Zakończono
cze 9. 2017cze 9. 2017
Powystawowy Pad PS4 wersja OEM167,90zł
Pady nowe, POWYSTAWOWE, 2 lata gwarancji sklepu. Wersja OEM bez pudełka w folii, fabrycznie nowe. Taniej chyba nie znajdziecie. (nie jest to wersja v2)
Adek

Powiem wam w sekrecie - w polsce większość rzeczy powystawowych, outletowych to refuby, zwroty gwarancyjne po naprawach albo mocno zużyte zwroty z odstąpień od umowy. Mało który Janusz z Grażyną słysząc hasło "sprzęt po naprawie w serwisie producenta" skusi się na taki zakup więc większość sprzedawców wystawiając taki towar opisuje że są one z ekspozycji. Mimo że taki towar jest pełnowartościowy to w mózgu siedzi jakiś wstręt "jak ktoś w tym grzebał to na pewno dziadostwo i zara sie zdupcy" Owszem, ekspozycje też się zdarzają ale to są pojedyncze sztuki nadające się do użytkowania bez serwisu - widać jak są skatowane urządzenia w marketach, porysowane, poobijane, potłuczone i cały czas pod prądem przez co baterie już nie trzymają.

Gizmo99

Pady do ps4 są dość wytrzymałe. Moim zdaniem to loteria bo na pewno są też mało używane ale za tą cenę się nie opłaca.

Pkkk

Przecież to musi być strasznie zjechane, jak można pada powystawowego kupić? Dziadostwo a nie okazja

AloneInTheDark

Nowe w Oleole i rtv agd za 190 a można jeszcze zbić promocja visa

Usunięty5811

Takie sklepy powinny byż zgłaszane do UOKiK. Albo coś jest nowe albo powystawowe, pady są po prostu używane lub stały na standach z ps4 w marketach (albo jedno i drugie) więc pewnie są bardziej "przeciorane" niż pady które mamy w domu.

Pad Ps4 Dualshock 4 [PS4] powystawowy
-67° Zakończono
gru 16. 2016gru 16. 2016
Pad Ps4 Dualshock 4 [PS4] powystawowy159zł
NOWY ORYGINALNY PAD PS4 lecz pady powystawowe, mogą nosić delikatne ślady użytkowania bez opakowania. Cena spoko nowe 210zł.
Bigluk

"powystawowe" też są prosto z chin kupowane w kartonach bez opakowań !

Usunięty3651

Dokładnie, używane szroty z otoczką subtelnego określenia "powystawowe" sugerujące, że tylko leżały sobie na wystawie za witrynką... 20zł drożej leżą wyżej nowe, na pełnej gwarancji, najnowsze modele a nie wymacane badziewie, które ktoś chce wcisnąć nieświadomym użytkownikom.

garob

"Powystawowy" to w dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystywany synonim słowa "używany".

dadunio2

Kiedyś się skusiłem i okazało się że styki/gumki czy co tam się znajduje pod przyciskami są styrane i nie zawsze łapały jak trzeba było szybko w nie bić - a czasem ważenie jest kto szybciej klika ;)

DualShock 4 (pad do konsoli Playstation 4) za 159zł @ xGameCenter
273° Zakończono
paź 25. 2016paź 25. 2016
DualShock 4 (pad do konsoli Playstation 4) za 159zł @ xGameCenter159zł
Pady do Playstation 4 - DualShock 4 za 159zł kupimy w sklepie xGameCenter. Pady są oryginalne, objęte pełną 2 letnią gwarancją. Zakupiony kontroler otrzymamy w opakowaniu zastępczym. W op…
Usunięty12442

Z przytoczonego przez ciebie fragmentu nic takiego nie wynika.

Cebulion

Przytoczona ustawa o VAT rozróża pojęcie towaru i opakowania (w kwestii kosztów dodatkowych). To wystarcza, ale to, że przedsiębiorca wlicza w cenę koszt (o)pakowania, nie ma tu znaczenia. Ważniejsze jest to, że nie może on później żądać rekompensaty za otworzone opakowanie w ramach odpowiedzialności konsumenta za zmniejszenie wartości rzeczy. Art 34 ustawy o prawach konsumenta: 4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9. Konsument odstępując od umowy sprzedaży powinien odesłać go w stanie niezmienionych chyba, że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu. Z prawa konsumenckiego wynika, że uszkodzenie opakowania jedynie poprzez jego otwarcie (otwarcie nie wykracza poza zakres zwykłego zarządu) nie stanowi podstawy do dochodzenia rekompensaty przez sprzedawcę i wobec tego nie zmniejsza wartości produktu. Ustawa o prawach konsumenta nie definiuje czym jest towar używany, ale używa pojęcia o stanie niezmienionym towaru. Wobec tego każde użycie, które jednocześnie nie zmienia stanu towaru nie nakłada obowiązku sprzedawania tego towaru jako używany. Ale z drugiej strony, jeśli nastąpiło wykroczenie poza zakres zwykłego zarządu i towar przez to ma wady, w przypadku ponownej sprzedaży przedsiębiorca jest obowiązany o tym poinformować. Jedynie w takim przypadku "Towar rozpakowany=towar używany." "Jak odróżnisz towar używany od nieużywanego, gdy brak oryginalnego opakowania? Będziesz szukał lupą rys, kurzu, odcisków palców? :P" Tak, właśnie w ten sposób. Wtedy powołam się na art. 556. k.c. Aczkolwiek kurz i odciski palców nie są wadami w rozumieniu treści przepisu.

Usunięty12442

Skoro coś sobie wymyśliłeś, to przeczytaj sobie fakty: art. 29a ust. 6 pkt 2 (ustawa o VAT) Skoro już sobie poczytałeś i wiesz że na koszt końcowy produktu może wpływac jego transport i pakowanie to masz jeszcze pytanie dodatkowe: Jak odróżnisz towar używany od nieużywanego, gdy brak oryginalnego opakowania? Będziesz szukał lupą rys, kurzu, odcisków palców? :P

Cebulion

@pepper01 Gdyż przedmiotem sprzedaży jest towar. Opakowanie jakie by nie było nie może umniejszać lub zwiększać wartości towaru.

Usunięty12442

Gdyż?