88°
Zakończono
Kategorie
 1. Moda

Wyprzedaż w sklepach stacjonarnych i online @ ZARA

admin
Pobierz kupon
Godzinę temu na profilu Facebook'owym Zara pojawiła się informacja o rozpoczęciu wyprzedaży w sklepach stacjonarnych i online.


Sprawdziłem zniżki przy męskiej kolekcji, maksymalne oscylują wokół -55%.

4 Komentarze

edytor

Ceny robią się już powoli akceptowalne, jednak znając życie pod koniec wyprzedaży będzie sporo taniej. Rok temu spodnie w sklepach stacjonarnych (przy baaardzo dużym wyborze kolorów i rozmiarów) kupowałem chyba po 39 albo 49zł (najprostsze chinosy kosztują teraz 99zł).

KabanCze 23.

Ceny robią się już powoli akceptowalne, jednak znając życie pod koniec wyprzedaży będzie sporo taniej. Rok temu spodnie w sklepach stacjonarnych (przy baaardzo dużym wyborze kolorów i rozmiarów) kupowałem chyba po 39 albo 49zł (najprostsze chinosy kosztują teraz 99zł).ale wtedy rozmiarówek będzie znacznie mniej :_)

edytor

@victorek W sklepie internetowym owszem, ale w sklepach stacjonarnych maja chyba takie zapasy, że przynajmniej u mnie była cały czas praktycznie cała rozmiarówka do końca.

KabanCze 23.

@victorek W sklepie internetowym owszem, ale w sklepach stacjonarnych maja chyba takie zapasy, że przynajmniej u mnie była cały czas praktycznie cała rozmiarówka do końca.aha, czyli ta wyprzedaż jest równolegle w necie i stacjonarnym na 100% ?
Bo w takich reservedach czy innych top secretach wyprz jest w zasadzie głównie internecie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 251°Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zakupów @ Zara Home
  2. 533°24zł SKMEI 1155
  3. 403°C&A Kupon -20% w sklepach oraz on-line (MWZ 76 zł) -20%
  4. 290°Reebok 25% zniżki -25%
  5. 82°Kupon -50% na wszystkie Diadory -50%