Wyprzedaż w sklepach stacjonarnych i online @ ZARA
88°Zakończono

Wyprzedaż w sklepach stacjonarnych i online @ ZARA

admin 4
admin
cze 23. 2016
Godzinę temu na profilu Facebook'owym Zara pojawiła się informacja o rozpoczęciu wyprzedaży w sklepach stacjonarnych i online.


Sprawdziłem zniżki przy męskiej kolekcji, maksymalne oscylują wokół -55%.
Aktualizacje społecznościowe
Zara wyprzedażeZara Okazje

Grupy

4 Komentarze
Pepper
Ceny robią się już powoli akceptowalne, jednak znając życie pod koniec wyprzedaży będzie sporo taniej. Rok temu spodnie w sklepach stacjonarnych (przy baaardzo dużym wyborze kolorów i rozmiarów) kupowałem chyba po 39 albo 49zł (najprostsze chinosy kosztują teraz 99zł).
Kabancze 23. 2016

Ceny robią się już powoli akceptowalne, jednak znając życie pod koniec wypr …Ceny robią się już powoli akceptowalne, jednak znając życie pod koniec wyprzedaży będzie sporo taniej. Rok temu spodnie w sklepach stacjonarnych (przy baaardzo dużym wyborze kolorów i rozmiarów) kupowałem chyba po 39 albo 49zł (najprostsze chinosy kosztują teraz 99zł).ale wtedy rozmiarówek będzie znacznie mniej :_)
Pepper
@victorek W sklepie internetowym owszem, ale w sklepach stacjonarnych maja chyba takie zapasy, że przynajmniej u mnie była cały czas praktycznie cała rozmiarówka do końca.
Kabancze 23. 2016

@victorek W sklepie internetowym owszem, ale w sklepach stacjonarnych maja …@victorek W sklepie internetowym owszem, ale w sklepach stacjonarnych maja chyba takie zapasy, że przynajmniej u mnie była cały czas praktycznie cała rozmiarówka do końca.aha, czyli ta wyprzedaż jest równolegle w necie i stacjonarnym na 100% ?
Bo w takich reservedach czy innych top secretach wyprz jest w zasadzie głównie internecie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst