Wyprzedaż w oficjalnym sklepie Ugreen @ AliExpress
47°Zakończono

Wyprzedaż w oficjalnym sklepie Ugreen @ AliExpress

12
paź 25. 2017
Dostałem dziś wiadomość na AliExpress od oficjalnego sklepu Ugreen o zniżkach, które są już dostępne z okazji 11.11.

W sklepie rzeczywiście można znaleźć kable i akcesoria w świetnych cena. Wystarczy spojrzeć na kable lightning do iPhone (jakościowo jedne z najlepszych na rynku).
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Bardzo irytuje mnie dodawanie linków do wersji mobilnych strony. Przecież telefon sam przełączy na mobilną, a na PC strona jest jakims nieporozumieniem (nie wystarczy usunąć m. z linka).
12 Komentarzy
Ja tam promocji nie widzę... Kabel USB taki co mi
pasuje jak kosztował 3.80$ tak kosztuje dalej... Patrzyłem na inne też.
normalny9999paź 25. 2017

Ja tam promocji nie widzę... Kabel USB taki co mi pasuje jak kosztował 3 …Ja tam promocji nie widzę... Kabel USB taki co mi pasuje jak kosztował 3.80$ tak kosztuje dalej... Patrzyłem na inne też.

Bo to są te sztuczne obniżki, jak co roku.
Bardzo irytuje mnie dodawanie linków do wersji mobilnych strony. Przecież telefon sam przełączy na mobilną, a na PC strona jest jakims nieporozumieniem (nie wystarczy usunąć m. z linka).
Dokładnie specjalnie podwyższają ceny żeby potem obniżyć z rabatem może 0,1-0,2$ faktycznym . Tak samo z kuponami u innych kabel np normalnie 1,20$ daja kupony 1$/1,01$ a cene kabla robią na 1,99$ trzeba uważać i być świadomym
1947paź 25. 2017

Bardzo irytuje mnie dodawanie linków do wersji mobilnych strony. Przecież t …Bardzo irytuje mnie dodawanie linków do wersji mobilnych strony. Przecież telefon sam przełączy na mobilną, a na PC strona jest jakims nieporozumieniem (nie wystarczy usunąć m. z linka).+1
tylko ze czasami promocja obowiazuje tylko przez strone mobilną, wiec dlatego tak niektórzy to dodają
mega promo!!! ceny standardowe
Fake promocja
415186-bxxeV.jpgPS: dobrze ze link skopałeś bo jeszcze ktoś by się nabrał na promocje
Edytowane przez: "widmo82" paź 25. 2017
widmo82paź 25. 2017

Fake promocja [Obrazek] PS: dobrze ze link skopałeś bo jeszcze ktoś by …Fake promocja [Obrazek] PS: dobrze ze link skopałeś bo jeszcze ktoś by się nabrał na promocje


Jak się nazywa ten dodatek z historią cen do przeglądarki?
widmo82paź 25. 2017

np.https://chrome.google.com/webstore/detail/aliprice-assistant-price/hihlaoogegdjakmdbpbilijdghoggkim?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialoghttps://chrome.google.com/webstore/detail/aliexpress-shopping-and-c/mbpccgpiidnajgnapidpjmcjakjhkbom?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog


Tylko należy pamiętać, aby zakupy przy ewentualnym cashbacku robić w trybie incognito, bo te rozszerzenia wstrzykują swoje reflinki.
Cebulionpaź 25. 2017

Tylko należy pamiętać, aby zakupy przy ewentualnym cashbacku robić w try …Tylko należy pamiętać, aby zakupy przy ewentualnym cashbacku robić w trybie incognito, bo te rozszerzenia wstrzykują swoje reflinki.


oczywista oczywistość
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst