Wyprzedaż na Zalando.pl
159°Zakończono

Wyprzedaż na Zalando.pl

11
sie 5. 2016
Promocja obowiązuje do 07.08.2016 r. do godziny 23:59 na zakup o minimalnej wartości 300 zł | Dotyczy wszystkich przecenionych artykułów | Niektóre marki mogą być wyłączone z promocji | Wypłata wartości kuponu rabatowego w gotówce jest niemożliwa | Nie można łączyć z innymi ofertami | Kod jednorazowego użytku | Aby skorzystać z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia.

11 Komentarzy

Promocja obowiązuje do 07.08.2014 r. do godziny 23:59? Nie no, to już lekka przesada, nie będę dla byle 15% przy zakupach za min. 300zł kupował machiny czasu ;/

bo 2,5 dnia to tak malo zeby zrobic zakupy, strach pomyslec ile po galerii chdozisz ;-)

mieszkoSie 5.

bo 2,5 dnia to tak malo zeby zrobic zakupy, strach pomyslec ile po galerii chdozisz ;-)


Spójrz na rok ;-)

RafalKraw4 min

Spójrz na rok ;-)


faktycznie zwracam honor ;-)

w takim razie dlaczego w info "Promocja obowiązuje do 07.08.2016 r. do godziny 23:59 na zakup o minimalnej wartości 300 zł "?

edycja: mimo daty 2014 kupon dziala ;-)
Edytowane przez: "mieszko" sie 5. 2016

Autor skopiował opis ze strony Zalando, po moim komentarzu zmienił rok w opisie okazji, ale na stronie wciąż nikt z pracowników Zalando nic złego nie zauważył xd
Edytowane przez: "RafalKraw" sie 5. 2016

admin

RafalKrawSie 5.

Autor skopiował opis ze strony Zalando, po moim komentarzu zmienił rok w opisie okazji, ale na stronie wciąż nikt z pracowników Zalando nic złego nie zauważył xd


Można zrobić zakupy za ponad 300zł a później część zwrócić

Cad1 godz., 56 min

Można zrobić zakupy za ponad 300zł a później część zwrócićTeraz uaktualnili regulamin dotyczący zwrotów i nie jest już tak atrakcyjnie jak było kiedyś. "W przypadku, gdy wartość zamówienia po dokonaniu zwrotu jest niższa lub równa wartości wykorzystanego bonu rabatowego, klient jest zobligowany do zapłacenia wartości zamówienia w całości."

Ogólnie to dzielą rabat na wszystkie rzeczy i oddają kasę nie po cenie regularnej tylko tej z rabatem.

admin

rmf6Sie 5.

Teraz uaktualnili regulamin dotyczący zwrotów i nie jest już tak atrakcyjnie jak było kiedyś. "W przypadku, gdy wartość zamówienia po dokonaniu zwrotu jest niższa lub równa wartości wykorzystanego bonu rabatowego, klient jest zobligowany do zapłacenia wartości zamówienia w całości." Ogólnie to dzielą rabat na wszystkie rzeczy i oddają kasę nie po cenie regularnej tylko tej z rabatem.rmf6Sie 5.

Teraz uaktualnili regulamin dotyczący zwrotów i nie jest już tak atrakcyjnie jak było kiedyś. "W przypadku, gdy wartość zamówienia po dokonaniu zwrotu jest niższa lub równa wartości wykorzystanego bonu rabatowego, klient jest zobligowany do zapłacenia wartości zamówienia w całości." Ogólnie to dzielą rabat na wszystkie rzeczy i oddają kasę nie po cenie regularnej tylko tej z rabatem.
Zawsze tak bylo. Na tym wlasnie polega roznica, miedzy kuponem procentowym a kwotowym.

Ale jeśli chce sie kupić cokolwiek tańszego niż te 300, to po zwrocie reszty i tak wpada te 15%.

Autor

Tak, poprawiłem, ale zapomniałem podziękować. Zatem to czynię - dziękuję za zwrócenie uwagi przy błedzie kopypasty
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 133°[ebay.pl] 20% rabatu na odzież, buty i dodatki oraz biżuterię i zegarki -20%
  2. 116°Wyprzedaż Terranova do -70%, dodatkowo (-20do-30%) -30%
  3. 104°Kod rabatowy 20 zł na wszystko w Douglas! -20zł
  4. 59°20% rabatu przy zakupie 3 produktów @ Tchibo -20%