Zakończono

Wyprzedaż laptopów @ x-kom

Pobierz kod i przejdź do strony016
W sklepie x-kom ruszyła skromna wyprzedaż laptopów. 16 modeli różnych marek kupimy po obniżonych cenach.

Promocja trwa do 31.03.2016 lub do wyczerpania zapasów. Jedna osoba może zakupić tylko 1 sztukę jednego produktu promocyjnego.

18456.jpg


8 Komentarzy

wszystko fajnie ale czy nie dolaczyles ref linku? Ja tam widze jakies partner ID, a w xkomie jest program partnerski. Dobre praktyki stosowane szeroko w internecie mowia, ze wypada wspomniec ze nie jest to czysty link a ref
Sama oferta zdecydowanie kiepska - "wielka wyprzedaz" To juz nie te czasy co w markecie elektronicznym monitor LCD byl przeceniony z 1399 na 649 i to byly czasy az sie lezka w oku kreci

Autor

@robert99 brawo za czujność :-) W przypadku x-kom i kilku innych sklepów, ref dodawany jest przez.peppera. Ja wklejam czysty link, a pepper dodaje swoje partner ID. Było o tym już kilka razy w komentarzach do innych okazji.

DoReMiMar 21.

@robert99 brawo za czujność :-) W przypadku x-kom i kilku innych sklepów, ref dodawany jest przez.peppera. Ja wklejam czysty link, a pepper dodaje swoje partner ID. Było o tym już kilka razy w komentarzach do innych okazji.no co Ty?! Bardzo mi sie to nie podoba! Kompletnie nie fair

Autor

@robert99 a widzisz tu jakieś reklamy? Bannery? Coś Ci zasłania ekran, jak na innych serwisach?
Dla mnie to jest fair. Bardzo przyjazny sposób zarobku na serwisie. W końcu utrzymanie kosztuje. Wolę takie rozwiązanie, niż miałbym walczyć z okienkami z reklamą.

DoReMiMar 21.

@robert99 a widzisz tu jakieś reklamy? Bannery? Coś Ci zasłania ekran, jak na innych serwisach?Dla mnie to jest fair. Bardzo przyjazny sposób zarobku na serwisie. W końcu utrzymanie kosztuje. Wolę takie rozwiązanie, niż miałbym walczyć z okienkami z reklamą.ja wolalbym byc swiadomy tego co znajduje sie w linku i tyle

robert99Mar 21.

ja wolalbym byc swiadomy tego co znajduje sie w linku i tyleJa też - czas użytkowników, którzy tu zaglądają też kosztuje, a nie mogą oni dodawać reflinków.

Autor

Ja tam traktuję to jako wisienkowe vel cebulowe hobby. I bardzo się cieszę, że jest takie miejsce, jak pepper, taka społeczność, gdzie mogę to hobby realizować. Nie mam nic przeciwko takiej partycypacji w kosztach utrzymania :-)
Jak @michał.wójcik chcesz mieć zarobek, to załóż konkurencyjny serwis i wrzucaj tam swoje reflinki. Będę odwiedzał i trzymał kciuki za dobre wiśnie.

edytor

Rozwój serwisu, jak i utrzymanie serwerów, czy aplikacja mobilna - wszystko kosztuje. Sposób naszego finansowania jest opisany dla zainteresowanych tutaj pepper.pl/cod…uct Przy czym warto pamiętać, że nie ma u nas reklam (które stoją w lwiej części za finansowaniem serwisów czy stron internetowych).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 45°E-biznes -36% cała kategoria @ Onepress -36%
  2. 300°38 zł za 2 głośniki Enusic
  3. 293°70€ rabatu na pakiet lot+nocleg (minimum 7 nocy) @ Wizz Tours -300zł
  4. 253°[Od 24 sierpnia] 10zł rabatu przy zakupie art.szkolnych i biurowych za 50zł… -10zł
  5. 225°Kupony Dominos Pizza (-50% i 2 w cenie 1) -50%