Wyprzedaż laptopów @ x-kom
Zakończono

Wyprzedaż laptopów @ x-kom

8
mar 21. 2016
W sklepie x-kom ruszyła skromna wyprzedaż laptopów. 16 modeli różnych marek kupimy po obniżonych cenach.

Promocja trwa do 31.03.2016 lub do wyczerpania zapasów. Jedna osoba może zakupić tylko 1 sztukę jednego produktu promocyjnego.

18456.jpg


Aktualizacje społecznościowe
X-Kom kody rabatoweX-Kom Okazje

Grupy

8 Komentarzy
wszystko fajnie ale czy nie dolaczyles ref linku? Ja tam widze jakies partner ID, a w xkomie jest program partnerski. Dobre praktyki stosowane szeroko w internecie mowia, ze wypada wspomniec ze nie jest to czysty link a ref
Sama oferta zdecydowanie kiepska - "wielka wyprzedaz" To juz nie te czasy co w markecie elektronicznym monitor LCD byl przeceniony z 1399 na 649 i to byly czasy az sie lezka w oku kreci
@robert99 brawo za czujność :-) W przypadku x-kom i kilku innych sklepów, ref dodawany jest przez.peppera. Ja wklejam czysty link, a pepper dodaje swoje partner ID. Było o tym już kilka razy w komentarzach do innych okazji.
DoReMimar 21. 2016

@robert99 brawo za czujność :-) W przypadku x-kom i kilku innych sklepów, r …@robert99 brawo za czujność :-) W przypadku x-kom i kilku innych sklepów, ref dodawany jest przez.peppera. Ja wklejam czysty link, a pepper dodaje swoje partner ID. Było o tym już kilka razy w komentarzach do innych okazji.no co Ty?! Bardzo mi sie to nie podoba! Kompletnie nie fair
@robert99 a widzisz tu jakieś reklamy? Bannery? Coś Ci zasłania ekran, jak na innych serwisach?
Dla mnie to jest fair. Bardzo przyjazny sposób zarobku na serwisie. W końcu utrzymanie kosztuje. Wolę takie rozwiązanie, niż miałbym walczyć z okienkami z reklamą.
DoReMimar 21. 2016

@robert99 a widzisz tu jakieś reklamy? Bannery? Coś Ci zasłania ekran, jak …@robert99 a widzisz tu jakieś reklamy? Bannery? Coś Ci zasłania ekran, jak na innych serwisach?Dla mnie to jest fair. Bardzo przyjazny sposób zarobku na serwisie. W końcu utrzymanie kosztuje. Wolę takie rozwiązanie, niż miałbym walczyć z okienkami z reklamą.ja wolalbym byc swiadomy tego co znajduje sie w linku i tyle
robert99mar 21. 2016

ja wolalbym byc swiadomy tego co znajduje sie w linku i tyleJa też - czas użytkowników, którzy tu zaglądają też kosztuje, a nie mogą oni dodawać reflinków.
Ja tam traktuję to jako wisienkowe vel cebulowe hobby. I bardzo się cieszę, że jest takie miejsce, jak pepper, taka społeczność, gdzie mogę to hobby realizować. Nie mam nic przeciwko takiej partycypacji w kosztach utrzymania :-)
Jak @michał.wójcik chcesz mieć zarobek, to załóż konkurencyjny serwis i wrzucaj tam swoje reflinki. Będę odwiedzał i trzymał kciuki za dobre wiśnie.
Rozwój serwisu, jak i utrzymanie serwerów, czy aplikacja mobilna - wszystko kosztuje. Sposób naszego finansowania jest opisany dla zainteresowanych tutaj pepper.pl/cod…uct Przy czym warto pamiętać, że nie ma u nas reklam (które stoją w lwiej części za finansowaniem serwisów czy stron internetowych).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst