Zakończono
8 Komentarzy

wszystko fajnie ale czy nie dolaczyles ref linku? Ja tam widze jakies partner ID, a w xkomie jest program partnerski. Dobre praktyki stosowane szeroko w internecie mowia, ze wypada wspomniec ze nie jest to czysty link a ref
Sama oferta zdecydowanie kiepska - "wielka wyprzedaz" To juz nie te czasy co w markecie elektronicznym monitor LCD byl przeceniony z 1399 na 649 i to byly czasy az sie lezka w oku kreci

Autor

@robert99 brawo za czujność :-) W przypadku x-kom i kilku innych sklepów, ref dodawany jest przez.peppera. Ja wklejam czysty link, a pepper dodaje swoje partner ID. Było o tym już kilka razy w komentarzach do innych okazji.

DoReMiMar 21.

@robert99 brawo za czujność :-) W przypadku x-kom i kilku innych sklepów, ref dodawany jest przez.peppera. Ja wklejam czysty link, a pepper dodaje swoje partner ID. Było o tym już kilka razy w komentarzach do innych okazji.no co Ty?! Bardzo mi sie to nie podoba! Kompletnie nie fair

Autor

@robert99 a widzisz tu jakieś reklamy? Bannery? Coś Ci zasłania ekran, jak na innych serwisach?
Dla mnie to jest fair. Bardzo przyjazny sposób zarobku na serwisie. W końcu utrzymanie kosztuje. Wolę takie rozwiązanie, niż miałbym walczyć z okienkami z reklamą.

DoReMiMar 21.

@robert99 a widzisz tu jakieś reklamy? Bannery? Coś Ci zasłania ekran, jak na innych serwisach?Dla mnie to jest fair. Bardzo przyjazny sposób zarobku na serwisie. W końcu utrzymanie kosztuje. Wolę takie rozwiązanie, niż miałbym walczyć z okienkami z reklamą.ja wolalbym byc swiadomy tego co znajduje sie w linku i tyle

robert99Mar 21.

ja wolalbym byc swiadomy tego co znajduje sie w linku i tyleJa też - czas użytkowników, którzy tu zaglądają też kosztuje, a nie mogą oni dodawać reflinków.

Autor

Ja tam traktuję to jako wisienkowe vel cebulowe hobby. I bardzo się cieszę, że jest takie miejsce, jak pepper, taka społeczność, gdzie mogę to hobby realizować. Nie mam nic przeciwko takiej partycypacji w kosztach utrzymania :-)
Jak @michał.wójcik chcesz mieć zarobek, to załóż konkurencyjny serwis i wrzucaj tam swoje reflinki. Będę odwiedzał i trzymał kciuki za dobre wiśnie.

Pepper

Rozwój serwisu, jak i utrzymanie serwerów, czy aplikacja mobilna - wszystko kosztuje. Sposób naszego finansowania jest opisany dla zainteresowanych tutaj pepper.pl/cod…uct Przy czym warto pamiętać, że nie ma u nas reklam (które stoją w lwiej części za finansowaniem serwisów czy stron internetowych).

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 125°21 marca -10% w kamami.pl -10%
  2. 396°10zł rabatu przy zamówieniu za min. 40zł @ PizzaPortal -10zł
  3. 284°UberEats 3x -15zł -15zł
  4. 272°Spring Box w KFC Dostawa w cenie 21,03zł
  5. 230°Firanki, zasłony, rolety i żaluzje taniej o -15% @ Ikea Family