45°
Zakończono
8 Komentarzy

Średnia oferta. Karta 32gb Samsunga była niedawno w promocji "explozja" za 49zł (podejrzewam, że to cena normalna).
Jedyna sensowna promocja z kartami samsunga w x-kom to była podczas tygodnia akcesoriów - wówczas wersję 64gb tej karty można było nabyć za 72,1 (przez dobę).
Powerbank był niedawno za 59 w redcoon. Tutaj 89zł to jest nie żadną rewelacją choć sam powerbank wyróżnia się kabelkiem stałym.
Xiaomi mozna nabyć za 45-52zł 10000mah.
Samsung J1 to żenada - 512ramu w 2015 to żart i kpina.

@mmxv - co to jest "żanda"?

męczę się z suportem x-kom.pl , więc nie radze nikomu tam kupować. minus

@n00 a jakieś szczegóły? Ja mam z nimi same dobre doświadczenia (kilkadziesiąt zakupów dla siebie, firmy i znajomych, kilka zwrotów, jedna naprawa) i zdecydowanie ich polecam.

@DoReMi Sporo opisywać. Zacznijmy od tego że obsługa klienta kończy się na samej sprzedaży. Nie przeszkolona obsługa sama nie wie co sprzedaje, i wprowadza klienta w błąd. Zwrot, trzeba dokonywać na własny koszt, z drugiej strony jak robimy przez kuriera mała szansa obrony, jakby nagle wyskoczyli CI z zarzutami że sprzęt otrzymali uszkodzony. Faktury wystawiane z błędami.

Ogólnie jak zakończę sprawę z chęcią ją całą gdzieś opisze bo jestem w trakcie. Bardzo mnie korci, aby sprawa wylądowała w Inspekcji Handlowej.

@n00 aż jestem ciekaw, w którym x-komie. Ja korzystam z Warszawa Promenada. I nigdy takich problemów nie było.
Ale wiadomo, pecha można mieć wszędzie...

To nie kwestia gdzie kupowałeś ale bardziej co i jak. Ja kupowałem nie stacjonarnie, dlatego dopiero jak mi kurier dostarczył produkty mogłem je obejrzeć. Dodatkowo zdarza im się sprzedawać po-serwisowe czy "refurbished" jako nowe co jest niezgodne z prawem.
Także pamiętaj inaczej wygląda zwrot w sklepie a inaczej przykładowo jak im przesyłasz produkt kurierem. Przy zwrotach 14 dniach wysyłasz na swój rachunek co jest niezgodne z art. 33. Można wymieniać listę za co Inspekcja Handlowa powinna zrobić z nimi porządek. Ogólnie radze z większym dystansem, trafisz na coś co naprawdę będzie kosztowało Cie nerwy i czas.
Dodatkowo nie wiem co kupujesz, i jaką wiedzą dysponujesz. Dodatkowo oni potrafią w "żywe oczy kłamać" a jak prosisz o dokumentacje czy jakieś dowody to nagle zmiana tematu, albo pytania nie było.

I tutaj nie chodzi o pecha, tylko procedury jakie mają które niezgodne są z prawem. Całą sytuację chce gdzieś nakreślić, jak się oczywiście zakończy.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 125°21 marca -10% w kamami.pl -10%
  2. 397°10zł rabatu przy zamówieniu za min. 40zł @ PizzaPortal -10zł
  3. 284°UberEats 3x -15zł -15zł
  4. 272°Spring Box w KFC Dostawa w cenie 21,03zł
  5. 251°Firanki, zasłony, rolety i żaluzje taniej o -15% @ Ikea Family