45°
Zakończono
8 Komentarzy

Średnia oferta. Karta 32gb Samsunga była niedawno w promocji "explozja" za 49zł (podejrzewam, że to cena normalna).
Jedyna sensowna promocja z kartami samsunga w x-kom to była podczas tygodnia akcesoriów - wówczas wersję 64gb tej karty można było nabyć za 72,1 (przez dobę).
Powerbank był niedawno za 59 w redcoon. Tutaj 89zł to jest nie żadną rewelacją choć sam powerbank wyróżnia się kabelkiem stałym.
Xiaomi mozna nabyć za 45-52zł 10000mah.
Samsung J1 to żenada - 512ramu w 2015 to żart i kpina.

@mmxv - co to jest "żanda"?

męczę się z suportem x-kom.pl , więc nie radze nikomu tam kupować. minus

@n00 a jakieś szczegóły? Ja mam z nimi same dobre doświadczenia (kilkadziesiąt zakupów dla siebie, firmy i znajomych, kilka zwrotów, jedna naprawa) i zdecydowanie ich polecam.

@DoReMi Sporo opisywać. Zacznijmy od tego że obsługa klienta kończy się na samej sprzedaży. Nie przeszkolona obsługa sama nie wie co sprzedaje, i wprowadza klienta w błąd. Zwrot, trzeba dokonywać na własny koszt, z drugiej strony jak robimy przez kuriera mała szansa obrony, jakby nagle wyskoczyli CI z zarzutami że sprzęt otrzymali uszkodzony. Faktury wystawiane z błędami.

Ogólnie jak zakończę sprawę z chęcią ją całą gdzieś opisze bo jestem w trakcie. Bardzo mnie korci, aby sprawa wylądowała w Inspekcji Handlowej.

@n00 aż jestem ciekaw, w którym x-komie. Ja korzystam z Warszawa Promenada. I nigdy takich problemów nie było.
Ale wiadomo, pecha można mieć wszędzie...

To nie kwestia gdzie kupowałeś ale bardziej co i jak. Ja kupowałem nie stacjonarnie, dlatego dopiero jak mi kurier dostarczył produkty mogłem je obejrzeć. Dodatkowo zdarza im się sprzedawać po-serwisowe czy "refurbished" jako nowe co jest niezgodne z prawem.
Także pamiętaj inaczej wygląda zwrot w sklepie a inaczej przykładowo jak im przesyłasz produkt kurierem. Przy zwrotach 14 dniach wysyłasz na swój rachunek co jest niezgodne z art. 33. Można wymieniać listę za co Inspekcja Handlowa powinna zrobić z nimi porządek. Ogólnie radze z większym dystansem, trafisz na coś co naprawdę będzie kosztowało Cie nerwy i czas.
Dodatkowo nie wiem co kupujesz, i jaką wiedzą dysponujesz. Dodatkowo oni potrafią w "żywe oczy kłamać" a jak prosisz o dokumentacje czy jakieś dowody to nagle zmiana tematu, albo pytania nie było.

I tutaj nie chodzi o pecha, tylko procedury jakie mają które niezgodne są z prawem. Całą sytuację chce gdzieś nakreślić, jak się oczywiście zakończy.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 233°x-kom może ktoś znajdzie coś dla Siebie - przeceny do 60%
  2. 285°20% rabatu na produkty używane/ze zwrotów @ Amazon Warehouse Deals (FR, IT,… -20%
  3. 256°Wszystkie modele butów taniej o VAT oraz -30% na odzież (przy zakupie obuwi… -18%
  4. 241°Rabat -25% na wszystko (z wyjątkiem przeceny) @ Tchibo -25%
  5. 212°Garnitury taniej o połowę @ Bytom -50%
  6. 206°-40% na całe marki z kartą LifeStyle (m.in.Bioderma, Ewostin,Emolium) @ Sup… -40%