Niestety, ten kupon już wygasł
Wszystkie przewodniki 40% taniej @ Bezdroża
129° Zakończono

Wszystkie przewodniki 40% taniej @ Bezdroża

6
wrz 19.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie da się ukryć, że wakacje dobiegły końca. Nie znaczy to jednak końca podróżowania. Żeby łatwiej było snuć wyjazdowe plany, księgarnia Bezdroża przygotowała specjalną promocję: -40% na wszystkie przewodniki.

Wspomnę tylko, że wyd. Bezdroża wydaje unikalne serie przewodników, takie jak:
I wszystkie one objęte są rabatem.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Sprawdziłem 2 pozycje (Wilno / Litwa) - porównałem z alledrogo - miodu nie ma... Radzę weryfikować cenę...
Nie wiem jak inne pozycje, ale travelbooki są cały czas w tej cenie na allecośtam, również na koncie bezdroży. Zamawiałem po pare sztuk ze 3 miesiące i miesiąc temu w okolicach 15-16pln/szt.
Ceny takie jak na allegro żadna promocja
Furio19/09/2019 09:08

Sprawdziłem 2 pozycje (Wilno / Litwa) - porównałem z alledrogo - miodu nie …Sprawdziłem 2 pozycje (Wilno / Litwa) - porównałem z alledrogo - miodu nie ma... Radzę weryfikować cenę...


Marvin19/09/2019 09:56

Ceny takie jak na allegro żadna promocja


Naprawdę macie Pepperowiczów za i sądzicie, że nie weryfikują ofert tutaj wrzucanych
Ale nie jest tak źle, jak piszecie. Ja sobie na przykład kupiłem ebooka Gruzja - Travelbook za 16 zł, bo strasznie mnie ten kierunek ciągnie. Taniej ebooka nie znalazłem.
Książka drukowana mnie nie interesuje, ale z tego, co widzę, to w niższych cenach są tylko wcześniejsze wydania. Na szczęście w przypadku Travelbooków łatwo je poznać, bo różnią się okładkami. Więc do apelu @Furio dodaję: radzę weryfikować cenę i... wydanie.
Edytowane przez: "DoReMi" wrz 19.
Niom.. Wreyfikuję Mnie interesuje Wilno, Odessa i... Gruzja
DoReMi19/09/2019 10:19

Naprawdę macie Pepperowiczów za i sądzicie, że nie weryfikują of …Naprawdę macie Pepperowiczów za i sądzicie, że nie weryfikują ofert tutaj wrzucanych Ale nie jest tak źle, jak piszecie. Ja sobie na przykład kupiłem ebooka Gruzja - Travelbook za 16 zł, bo strasznie mnie ten kierunek ciągnie. Taniej ebooka nie znalazłem. Książka drukowana mnie nie interesuje, ale z tego, co widzę, to w niższych cenach są tylko wcześniejsze wydania. Na szczęście w przypadku Travelbooków łatwo je poznać, bo różnią się okładkami. Więc do apelu @Furio dodaję: radzę weryfikować cenę i... wydanie.


Kupowałem wydania 2019 i 2018 w tej cenie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst