Wojas przeceny do -50%
120°Zakończono

Wojas przeceny do -50%

10
maj 6. 2016
Wyprzedaż wybranego asortymentu. Ceny niższe do -50%

20636.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Wojas rabatyWojas Okazje

Grupy

10 Komentarzy
Jakosc tych butow to jakas porazka. Mialem 3 pary. Tylko jedna z nich wytrzymala dluzej niz pol roku. Zwyczajnie robia sie dziury na wylot w podeszwie w czesci piety. Producent nie uwzglednia reklamacji. Nawet -50% ceny to i tak stanowczo za drogo za buty na 6 miesiecy.
Avatar
Usunięty4200
Wegomaj 6. 2016

Jakosc tych butow to jakas porazka. Mialem 3 pary. Tylko jedna z nich …Jakosc tych butow to jakas porazka. Mialem 3 pary. Tylko jedna z nich wytrzymala dluzej niz pol roku. Zwyczajnie robia sie dziury na wylot w podeszwie w czesci piety. Producent nie uwzglednia reklamacji. Nawet -50% ceny to i tak stanowczo za drogo za buty na 6 miesiecy.Ja mam odmienne zdanie, właściwie to teraz tylko u nich kupuje bo buty są trwałe (z reklamacją nie wiem bo nie składałem). Z piętami nigdy nie miałem problemu a ważę dużo ponad 100kg
Widzę, że zatrudnili Bułeckę i Szatan, to teraz najtańsze buty mają za 300 zł. Nawet w tej promocji to najtańsze są za 150. Widać, że ktoś sobie wydumał drogę jak w Wittchen...bo są szpilki, torebki i inne pierdółki
Wegomaj 6. 2016

Jakosc tych butow to jakas porazka. Mialem 3 pary. Tylko jedna z nich …Jakosc tych butow to jakas porazka. Mialem 3 pary. Tylko jedna z nich wytrzymala dluzej niz pol roku. Zwyczajnie robia sie dziury na wylot w podeszwie w czesci piety. Producent nie uwzglednia reklamacji. Nawet -50% ceny to i tak stanowczo za drogo za buty na 6 miesiecy.
Podobnie było w moim przypadku - zdarta podeszwa na pięcie oraz palcach. Pierwsza para - zgłoszenie reklamacji, wybrałem formę zwrot gotówki/wymiana na nowy. Skontaktował się ze mną sprzedawca (salon Wojas Złote Tarasy) czy zgadzam się na naprawę, w innym przypadku zostanie odrzucona reklamacja. Zgodziłem się na naprawę (czego żałuję, ale to już inny wątek). W tej chwili identyczny problem mam z drugą parą.


Usunięty4200maj 6. 2016

Ja mam odmienne zdanie, właściwie to teraz tylko u nich kupuje bo buty są … Ja mam odmienne zdanie, właściwie to teraz tylko u nich kupuje bo buty są trwałe (z reklamacją nie wiem bo nie składałem). Z piętami nigdy nie miałem problemu a ważę dużo ponad 100kgCzy posiadasz buty, które mają taką podeszwę:56174-ZB8Vj.jpg
?
Wegomaj 6. 2016

Jakosc tych butow to jakas porazka. Mialem 3 pary. Tylko jedna z nich …Jakosc tych butow to jakas porazka. Mialem 3 pary. Tylko jedna z nich wytrzymala dluzej niz pol roku. Zwyczajnie robia sie dziury na wylot w podeszwie w czesci piety. Producent nie uwzglednia reklamacji. Nawet -50% ceny to i tak stanowczo za drogo za buty na 6 miesiecy.


Słabo o tb świadczy, buty ci sie rozpadaja a i tak kupujesz je potem u tego samego producenta... Ja skolei polecam
Roxermaj 7. 2016

Słabo o tb świadczy, buty ci sie rozpadaja a i tak kupujesz je potem u t … Słabo o tb świadczy, buty ci sie rozpadaja a i tak kupujesz je potem u tego samego producenta... Ja skolei polecam

​Może kupił jednocześnie 3 pary... Co to za słowo "skolei"?
Reprezentujesz podejście a'la rzeczoznawcy niektórych marek - "Wina klienta, nie umie chodzić".
Wegomaj 6. 2016

Jakosc tych butow to jakas porazka. Mialem 3 pary. Tylko jedna z nich …Jakosc tych butow to jakas porazka. Mialem 3 pary. Tylko jedna z nich wytrzymala dluzej niz pol roku. Zwyczajnie robia sie dziury na wylot w podeszwie w czesci piety. Producent nie uwzglednia reklamacji. Nawet -50% ceny to i tak stanowczo za drogo za buty na 6 miesiecy.Potwierdzam, dziury w podeszwie na wysokości pięty po jednym sezonie noszenia. Dziwne, że akurat podeszwy się tak szybko zużywają. Innych większych zastrzeżeń do jakości nie mam.
jabadabadumaj 6. 2016

Podobnie było w moim przypadku - zdarta podeszwa na pięcie oraz palcach. P … Podobnie było w moim przypadku - zdarta podeszwa na pięcie oraz palcach. Pierwsza para - zgłoszenie reklamacji, wybrałem formę zwrot gotówki/wymiana na nowy. Skontaktował się ze mną sprzedawca (salon Wojas Złote Tarasy) czy zgadzam się na naprawę, w innym przypadku zostanie odrzucona reklamacja. Zgodziłem się na naprawę (czego żałuję, ale to już inny wątek). W tej chwili identyczny problem mam z drugą parą. Czy posiadasz buty, które mają taką podeszwę:[Obrazek] ?


Co doradzasz w przypadku reklamacji?
pepper01maj 9. 2016

Co doradzasz w przypadku reklamacji?


Będę raczej powoływał się na rękojmię. Przy powołaniu się na gwarancję, producent może robić co mu się żywnie podoba. Widać akurat, że temu nie zależy na klientach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst