25°
Zakończono
RTV/AGD/FOTOEmag kod promocyjny

Wielkanocna Promocja do -70% @ Agito-70%

Pobierz kupon
W sklepie internetowym AGITO trwa wielkanocna promocja, w ramach której zakupy przez internet zrobisz do -70% taniej! Rabatami do 70% objęte są m.in. sprzęt RTV i audio, aparaty fotograficzne i kamery, laptopy, tablety, telefony, komputery, sprzęt AGD, artykuły kuchenne i do gotowania, sprzęt do sprżatania, a także produkty dla dzieci, zabawki, kosmetyki i akcesoria dla zdrowia i urody, wyposażenie domu i ogrodu czy sprzęt sportowy.

Dodatkowo składając zamówienie na kwotę od 99 zł dostawę otrzymasz za darmo!

Najlepsze komentarze

@nowart może byś wrzucił w końcu jakąś DOBRĄ okazje a nie w kółko siejesz lament. Patrząc na Twoje statystyki: 0 okazji dodanych to Twoim jedynym celem jest zaśmiecanie go nic nie wartymi komentarzami i robieniem w kółko gówno burzy o jakość okazji a sam nic nie zrobiłeś WIELKIE NIC ZERO żeby tą jakość poprawić.

10 Komentarzy

kiepsi news, w każdym prawie teraz jest świąteczna wyprzedaż. Okazja to gdyby coś ciekawego było te -70% (taki przykład)

te -70% to na co? Pewnie na płytę CD ..

Oni co 2 dni maja takie wyprzedaże , a ceny i tak wyższe niż gdziekolwiek

Kupiłem u nich pralkę 04.03.2016 cena jedna z najniższych (ole ole i neo24 mieli po tyle samo ale u nich była prowizja za płatność kartą) dziś mimo tej promocji -70% cena jest identyczna jak wcześniej także to tylko chwyt marketingowy
Co do pralki dodam że 1 przyszła uszkodzona (poważne wgniecenie) i reklamowałem, odsyłałem, a dopiero 17 marca przyszła do mnie druga nieuszkodzona sztuka. Ogólnie reklamacja bezproblemowa ale co się wyczekałem i wkurzałem to moje

Ale te wg ciebie "śmieci" to są konkretne rzeczy, a nie znoszone skarpety za -70%, wśród tysięcy innych za -3%.

nowartMar 20.

Nie rozumiem o co ten szum. Przecież sami tolerujecie i akceptujecie bez słowa krytyki tony śmieci każdego dnia wrzucane przez etatowych zapychaczy tego portalu marketowo/bangladeszowymi śmieciami. Jest takich kilku, widocznych każdego dnia na pierwszych stronach, non stop te same nicki i niemal wyłącznie śmieci skopiowane z gównogazetek marketowych, gierki czy szmaty z Azji - wszystko to będące i tak w nieustannych "promocjach", jeśli nie w tym, to w tamtym markecie/sklepie/galerii. Prawdziwych okazji wartych uwagi jest tu niczym kot napłakał zatem nie rozumiem skąd to nagłe oburzenie i lawina minusów na widok kolejnego dzieciaka wrzucającego tony śmieci, który za cel życia obrał sobie zaistnienie na jakiś portalikach nawet kosztem zaśmiecenia go chłamem i tandetą uwagi nie wartą... macie coście chcieliMoże gdybyś wrzucił chociaż jedną okazję byłoby inaczej. Lepsi są tacy, którzy wrzucają "gazetki" niż tacy, którzy są pasożytami i nie wrzucają nic


@nowart może byś wrzucił w końcu jakąś DOBRĄ okazje a nie w kółko siejesz lament. Patrząc na Twoje statystyki: 0 okazji dodanych to Twoim jedynym celem jest zaśmiecanie go nic nie wartymi komentarzami i robieniem w kółko gówno burzy o jakość okazji a sam nic nie zrobiłeś WIELKIE NIC ZERO żeby tą jakość poprawić.

o, proszę, moi wierni fani dla których ważna jest ilość a nie jakość...

oburzeni faktem, iż ktoś bez opublikowanych okazji śmie wypowiadać się o jakości publicznego portalu, jakby jedno miało cokolwiek wspólnego z drugim. Nie wspominając o tym, że sami na kontach mają podobną ilość... o pardon, mają po 2-3 .

nowartMar 20.

o, proszę, moi wierni fani dla których ważna jest ilość a nie jakość...oburzeni faktem, iż ktoś bez opublikowanych okazji śmie wypowiadać się o jakości publicznego portalu, jakby jedno miało cokolwiek wspólnego z drugim. Nie wspominając o tym, że sami na kontach mają podobną ilość... o pardon, mają po 2-3 .


No właśnie,... 2-3... I teraz pomnóż to przez ilość kont (tyle okazji mogłoby być). Natomiast tysiące takich jak Ty wciąż dają okrągłe "0" - niezależnie od ilości. Matematyka jest fajna!

nowartMar 20.

Nie rozumiem o co ten szum. Przecież sami tolerujecie i akceptujecie bez słowa krytyki tony śmieci każdego dnia wrzucane przez etatowych zapychaczy tego portalu marketowo/bangladeszowymi śmieciami. Jest takich kilku, widocznych każdego dnia na pierwszych stronach, non stop te same nicki i niemal wyłącznie śmieci skopiowane z gównogazetek marketowych, gierki czy szmaty z Azji - wszystko to będące i tak w nieustannych "promocjach", jeśli nie w tym, to w tamtym markecie/sklepie/galerii. Prawdziwych okazji wartych uwagi jest tu niczym kot napłakał zatem nie rozumiem skąd to nagłe oburzenie i lawina minusów na widok kolejnego dzieciaka wrzucającego tony śmieci, który za cel życia obrał sobie zaistnienie na jakiś portalikach nawet kosztem zaśmiecenia go chłamem i tandetą uwagi nie wartą... macie coście chcieli


tamto g*wno takze non stop minusuje. Jakby ci mityczni "doswiadczeni pepperowicze" podchodzili powaznie do promocji, to by tego nie bylo na glownej. Ale ci mityczni "doswiadczeni pepperowicze" to chyba boty, ktore maja na celu wyplusowanie maxymalne okazji.

W gorace idzie pendrajw (drozszy niz w innych sklepach) bo akurat bedzie w biedronce, woda zrodlana bo jest tansza o 10 groszy niz w najblizszym dyskoncie itd..

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst
    Podobne kupony
    1. 249°x-kom może ktoś znajdzie coś dla Siebie - przeceny do 60%
    2. 138°20% rabatu na tv boxy -20%
    3. 81°EKEN V8s Action Camera 4K -20%. @BG -96zł
    4. 581°20% rabatu na dowolne zamówienie @ Pizza Portal -20%
    5. 415°10zł rabatu przy zakupach za min.50zł (stacjonarnie) @ Empik -10zł
    6. 316°Nowe kupony (-30zł za opony, -20zł za części samochodowe, -40zł na zegarki)…
    7. 269°EA Battlefield 1 Xbox One za 149zl -75,90zł