Vistula...  -50% / -60% I wszystko wyprasowane...
82°Zakończono

Vistula... -50% / -60% I wszystko wyprasowane...

14
maj 17. 2018
Vistula - kod daje upust do -50% / -60% - dostawa 0 pln
Aktualizacje społecznościowe
Vistula promocjeVistula Okazje

Grupy

14 Komentarzy
HOWK!
Ty prasujesz czy jak będą Ci dziecinny tytuł oceniać
...jak zdziecinniali to oceniają dziecinnie - taki podstęp - dziecinny tytuł dla zdziecinniałych anty garniturowców, a promocja dla normalnych klientów...
Gabramaj 17. 2018

Ty prasujesz czy jak będą Ci dziecinny tytuł oceniaćSama zobacz, że wszyscy w kancik
Do kiedy ta promka?
stacjonarnie tez ?
Ci co tam kupowali, jak wygląda sprawa z jakością białych koszul i garniturów (planuję sobie sprawić jakiś granatowy przy którym pisze że niby z wełny). Nie po drodze mi teraz do salonu żeby wcześniej mierzyć ale bym zamówił online i ewentualnie zwrócił w przyszłym tygodniu będąc w dużym mieście. Sprawnie działają zwroty w salonach? Prosiłbym o jakąś opinię Szanownych Panów w garniturach obeznanych w jakości tych wszystkich sklepów, gdzie kupić coś porządnej jakości, żeby to dobrze się prasowało i wyglądało (a nie pomięte jak psu z gardła)
Miedzy 170 a 176 jest spora róznica? Bo nie ma rozmiarowki i przymierzałem 170 i wszystko bylo w sam raz oprocz marynarki ktora po zapięciu na guzik dziwnie sie rozłaziła na dole.
misterpawmaj 17. 2018

Ci co tam kupowali, jak wygląda sprawa z jakością białych koszul i gar …Ci co tam kupowali, jak wygląda sprawa z jakością białych koszul i garniturów (planuję sobie sprawić jakiś granatowy przy którym pisze że niby z wełny). Nie po drodze mi teraz do salonu żeby wcześniej mierzyć ale bym zamówił online i ewentualnie zwrócił w przyszłym tygodniu będąc w dużym mieście. Sprawnie działają zwroty w salonach? Prosiłbym o jakąś opinię Szanownych Panów w garniturach obeznanych w jakości tych wszystkich sklepów, gdzie kupić coś porządnej jakości, żeby to dobrze się prasowało i wyglądało (a nie pomięte jak psu z gardła)


Jakość garniturów jest mega dobra - kupiłem ostatnio drugą sztukę i jestem zadowolony. Patrz w składzie tylko, czy to 100% wełna i z czego zrobiona jest podszewka.
Co do zwrotów, musisz przygotować formularz zwrotu i wysłać pierw maila, a następnie otrzymasz wiadomość zwrotną, że możesz oddać w salonie. Przygotuj sobie tylko wydrukowane 2 wersje formularza, bo jedną zabierają, a na drugiej poproś o podpisanie, że przyjęto zwrot z pieczątką. Niestety, na zwrot przelewu czeka się ok. 2 tyg (nie oddają gotówki w salonie).
Gdzie jest info o -60%?
rytorekmaj 17. 2018

Gdzie jest info o -60%?Górne menu - ostatnie po prawej: "MID SEASON SALE -50%/-60%"
xcxmaj 17. 2018

Jakość garniturów jest mega dobra - kupiłem ostatnio drugą sztukę i jestem …Jakość garniturów jest mega dobra - kupiłem ostatnio drugą sztukę i jestem zadowolony. Patrz w składzie tylko, czy to 100% wełna i z czego zrobiona jest podszewka.Co do zwrotów, musisz przygotować formularz zwrotu i wysłać pierw maila, a następnie otrzymasz wiadomość zwrotną, że możesz oddać w salonie. Przygotuj sobie tylko wydrukowane 2 wersje formularza, bo jedną zabierają, a na drugiej poproś o podpisanie, że przyjęto zwrot z pieczątką. Niestety, na zwrot przelewu czeka się ok. 2 tyg (nie oddają gotówki w salonie).


Ja pojechałem do salonu i babka dała 3 formularze . Wypełniłem oddalem i czekam na kasę..
indimaj 17. 2018

Ja pojechałem do salonu i babka dała 3 formularze . Wypełniłem oddalem i c … Ja pojechałem do salonu i babka dała 3 formularze . Wypełniłem oddalem i czekam na kasę..


A nie wiesz czy stacjonarnie tez działa promka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst