Niestety, ten kupon już wygasł
UN-MATE.PL Urodziny 2020 - kupon i nie tylko! Yerba mate
450° Zakończono

UN-MATE.PL Urodziny 2020 - kupon i nie tylko! Yerba mate

wrz 6. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

1. Będziemy rozdawać 250g Yerby za każde wydane pełne 100 zł w naszym sklepie. Zrobiłeś zamówienie za minimum 100 zł? 250g losowej yerby gratis dla Ciebie! Wydałeś 300zł? 750g Yerby będzie w gratisie!
2. Wszystkie zamówienia za więcej niż 150 zł otrzymają od nas słodką argentyńską niespodziankę.
3. Zamówienia wysyłamy za darmo powyżej 120 zł - tak jak zawsze
4. Lubimy życzenia Dlatego jeżeli napiszesz nam coś miłego w komentarzu do zamówienia to możesz liczyć na darmowe próbki
5. Zamówisz za więcej niż 1000 zł? Pierwsze trzy osoby otrzymaja od nas gratis firmowy plecak od UnMate o wartości 75 euro (mamy tylko 3 sztuki do rozdania).
6. Oraz dodatkowo będziemy Wam prezentować tykwy, termosy i bombille: więcej szczegółów i warunków tej promocji zostanie udostępnionych poprzez newsletter oraz w social mediach.

Co w przypadku jeżeli interesują Cię produkty, których nie ma w promocji a chciałbyś je kupić taniej? Nic straconego! Użyj kodu rabatowego WSZYSTKIEGONAJLEPSZEGO a obniżysz cenę nieprzecenionych produktów o 15%!

WAŻNE:
- promocja jest tylko do piątku do północy i kolejna taka okazja będzie dopiero za rok (!)
- liczba produktów w promocji jest ograniczona. Mamy bazę bardzo dużej ilości Klientów, którzy podobnie tak jak Ty chcieliby kupić Yerbę w cenach hurtowych i może jej nie starczyć dla wszystkich dlatego w przypadku niskich stanów magazynowych zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub wycofania niektórych produktów przecenionych.
Aktualizacje społecznościowe
Yerba
Bardzo dobre ceny na Pipore Despalda i Elaborada oraz Playadito Despalada (13 zł). Polecam również Liebig, fajna lekka i przyjemna yerba bez mocnej goryczy, jednak o klasycznym smaku (18 zł). Z akcesoriów polecam termos od lumilagro, model milonga za 40 zł i rurkę nierdzewną un mate, tę za 18 zł. Wstawiający się nie napracował kopiując info, a idzie wyrwać sporo dobrych yerbek i akcesoriów. Z ciekawości sprawdziłem to nie ma wymienionych wyżej rzeczy w tej cenie na allegro, także nie rozumiem skąd te maruderskie posty.
Najlepsze komentarze
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz